Klara Francuz-Matwiejczyk

Fizjoterapeuta, logopeda

Fizjoterapia SSŻ, Bruksizm,Wady wymowy

Absolwentka Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Logopedii z Audiologią Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Zajmuje się zaburzeniami szyjnego odcinka kręgosłupa, stawów skroniowo- żuchwowych, krtani i aparatu artykulacyjnego. Pracuje z pacjentami, którzy cierpią na bóle głowy, bóle szyi, szumy uszne, bruksizm, problemy z zatokami, problemy z połykaniem, głosem i wiele innych. Na licznych kursach i szkolenia nauczyła się zauważać zależności, które wpływają na funkcjonowania aparatu artykulacyjnego takie jak: budowa anatomiczna, postawa ciała, nawyki czy stres.

W terapii wykorzystuje metodę czaszkowo- krzyżową. Wykształcenie akademickie oraz szkolenia pozwalają jej całościowo spojrzeć na problemy każdego pacjenta. Połączenie logopedii z fizjoterapią daje nowe możliwości oddziaływania i pozwala kompleksowo pomagać pacjentowi w dochodzeniu do zdrowia

Certyfikaty

Certyfikat 1
Certyfikat 2
Certyfikat 3
Certyfikat 4
Certyfikat 5
Certyfikat 6
Certyfikat 7
Certyfikat 8
Certyfikat 9
Certyfikat 10
Certyfikat 11
Certyfikat 12
Certyfikat 13
Certyfikat 14
Certyfikat 15
Certyfikat 16
Certyfikat 17
Certyfikat 18
Certyfikat 19
Certyfikat 20
Certyfikat 21
Certyfikat 22
Certyfikat 23
Certyfikat 24
Certyfikat 25
Certyfikat 26
Certyfikat 27

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty