Atelier Uśmiechu » Zespół » Agnieszka Kuźma

Agnieszka Kuźma

Higienistka stomatologiczna

  • Higienistka / Asystentka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna. Absolwentka pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Posiada prawie 5-letnie doświadczenie w pracy w interdyscyplinarnym zespole stomatologicznym współpracują z lekarzami oraz samodzielnie przeprowadzając zabiegi higienizacji.

Agnieszka ciągle się rozwija i podnosi swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach w zakresie profilaktyki stomatologicznej. Nie boi się wyzwań w pracy z pacjentem, a zabiegi higienizacyjne wykonuje z najwyższa starannością. W pracy najważniejszy jest dla niej komfort i zadowolenie pacjenta.

Ze szczególnym zainteresowaniem lubi współpracować z lekarzem protetykiem oraz chirurgiem.

W Atelier Uśmiechu wykonuje zabiegi profesjonalnej higienizacji oraz wybielania oraz asystuje przy zabiegach wszystkich dziedzin stomatologii.

Po pracy pasjonuje się ręcznym wykonywaniem świec sojowych. A wolne chwilę spędza aktywnie podróżując

Certyfikaty

Certyfikat 1
Certyfikat 2
Certyfikat 3
Certyfikat 4
Certyfikat 5
Certyfikat 6
Certyfikat 7
Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

PKO Bank Polski SA
nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty