Atelier Uśmiechu » Zespół » Edyta Ignarska

Edyta Ignarska

Fizjoterapeuta

  • Bruksizm / Bóle głowy / SSŻ

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji,na kierunku Fizjoterapii. Posiada prawie 10-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Stale poszerza swoje umiejętności na kursach specjalistycznych, by jak najlepiej pomóc pacjentom.

Od początku pracy zawodowej ukierunkowała się na fizjoterapię stomatologiczną, w tym zakresie rozwijała swoje kompetencje. Ukończyła kurs terapii holistycznej stawu skroniowo-żuchwowego organizowanego przez Holimedica. Na co dzień współpracuje z lekarzem protetykiem, ortodontą oraz logopedą, aby kompleksowo podejść do pacjenta.

Pracuje z pacjentami, u których występują dysfunkcje w obrębie narządu żucia: mięśni, stawów skroniowo-żuchwowych, układu nerwowego, a także problemy odcinka szyjnego kręgosłupa czy obręczy barkowej.

Prowadzi rehabilitację u pacjentów z bólem w obrębie twarzy, głowy i kręgosłupa, pacjentów z bruksizmem,nadmiernymi starciami zębów oraz po zabiegach chirurgii twarzowo-szczękowej.

Każda terapia zaczyna się dokładnym wywiadem i badaniem stawu skroniowo-żuchwowego. Pani Edyta jest osobą uśmiechniętą i spokojną, czym zaraża swoich pacjentów każdego dnia.

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty