Joanna Ucieklak Lekarz stomatolog Stomatologia zachowawcza, Stomatologia dziecięca Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Joanna Ucieklak

Lekarz stomatolog

  • Stomatologia zachowawcza
  • Stomatologia dziecięca

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów brała udział w licznych konferencjach z różnych obszarów stomatologii organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej. W trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Dokłada wszelkich starań, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i standardami w dziedzinie stomatologii, by móc zapewnić pacjentom najwyższą jakość leczenia oraz kompleksowe podejście do zdrowia jamy ustnej.

Dba o to, aby nawet najmłodsi pacjenci czuli się w gabinecie komfortowo i bezpiecznie, ponieważ wczesna adaptacja i profilaktyka pozwalają uniknąć wielu problemów z uzębieniem w późniejszych latach.

Pacjenci cenią ją za dokładność, niezgłębione pokłady cierpliwości oraz przesympatyczną atmosferę, którą stwarza podczas wizyt w gabinecie.

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty