Kamila Wróbel - Bednarz Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Kamila Wróbel - Bednarz

Doktor Nauk Medycznych

  • Okluzja
  • Przebudowy zwarcia
  • Protetyka

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studia podyplomowe „Biomateriały – materiały dla medycyny” na AGH w Krakowie.

W 2014 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą biomechaniki zębów zaopatrzonych wkładami koronowo-korzeniowymi.

Od 2009 roku jest pracownikiem Katedry Protetyki Stomatologicznej Wydziału Lekarsko Dentystycznego WUM, gdzie pracuje ze studentami polsko i anglojęzycznymi jako Wykładowca oraz Opiekun Studenckiego Koła Naukowego. Ze w 2017 roku zostałam laureatem Nagrody Rektora za osiągnięcia dydaktyczne.  Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu protetyki stomatologicznej.

Jest uczestnikiem kursu Curriculum „Gnatologia i okluzja w interdyscyplinarnej stomatologii” według protokołu Vienna School of Interdisciplinary Dentistry The Slavicek Foundation.

Specjalizuje się  w protetyce stomatologicznej oraz okluzji. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu złożonych planów leczenia.
Jest autorem licznych publikacji naukowych. Brała aktywny udział w wielu konferencjach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

W Atelier Uśmiechu zajmuje się konsultowaniem pacjentów w zakresie problemów z chorobą okluzyjną oraz planowaniu interdyscyplinarnych planów leczenia.

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty