Krzysztof Kowalczyk Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Krzysztof Kowalczyk

Lekarz Stomatolog

  • Protetyka
  • Endodoncja

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczął od ukończenia Medycznego Studium Zawodowego o kierunku Technika Dentystyczna i Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiej Akademii Medycznej. Odbył staż podyplomowy w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu m.in. na Katedrze Protetyki Stomatologicznej.

Specjalizuję się w szeroko pojętej stomatologii estetycznej i odtwórczej: licówki, korony, mosty, protetyka na implantach. Większość zabiegów wykonuję pod mikroskopem podobnie jak zabiegi implantologiczne i chirurgiczne usuwanie zębów. Od 2004 roku wykonuję leczenie pod mikroskopem zabiegowym, co pozwala na leczenie najbardziej skomplikowanych przypadków. W codziennej pracy wykorzystuję najbardziej zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny.

Dzięki wykorzystaniu swojej bogatej wiedzy technicznej i stomatologicznej mogę tworzyć wiele zdrowych i pięknych prac protetycznych.

Współpracowałem z renomowanymi Warszawskimi klinikami stomatologicznymi, zdobywając zaufanie gwiazd, aktorów i ludzi show-biznesu, dla których piękny uśmiech jest narzędziem pracy.

Jako jeden z niewielu protetyków w Polsce przeprowadzam szlifowanie zębów (korony i licówki) pod mikroskopem w 20x powiększeniu.

Prowadzę specjalistyczne szkolenia dla lekarzy z zakresu najnowocześniejszych technik endodontycznych.

Prywatnie jestem tatą Adasia i wokalistą rockowego zespołu Rouse Pores.

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

MediRaty