Tomasz Kubik

Lekarz anestezjolog

  • Narkoza

Lekarz anestezjolog od ponad 20 lat zajmujący się wykonywaniem różnych znieczuleń do zabiegów operacyjnych i diagnostycznych w szpitalu oraz zabiegów dentystycznych w gabinetach stomatologicznych.

Wydział lekarski ukończył na Warszawskiej Akademii Medycznej w 1998 roku. Od zakończenia studiów przez 20 lat pracował w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawniej Akademii Medycznej) w II Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
W 2003 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii.

Przez kilkanaście lat nabywał doświadczeń zawodowych w znieczulaniu dorosłych i dzieci odbywając różne staże specjalizacyjne i certyfikowane kursy w Polsce i Europie.
Znieczulał pacjentów do dużych zabiegów operacyjnych w chirurgii ogólnej, onkologicznej, naczyniowej, transplantacyjnej, także w neurochirurgii, laryngologii, ginekologii, urologii oraz chirurgii robotycznej.

W ostatnich latach zajmował się opieką pooperacyjną. Pracował w wielu warszawskich szpitalach na oddziałach intensywnej terapii i szpitalach prywatnych. W tym samym czasie był asystentem i wykładowcą w klinice anestezjologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadził zajęcia dydaktyczne ze studentami i młodymi lekarzami. Jest koordynatorem transplantacyjnym.

Prowadził szkolenia w szpitalach oraz wykłady w podyplomowym studium koordynatorów transplantacyjnych. Ukończył podyplomowe studium leczenia bólu. Przez wiele lat pracował w pogotowiu ratunkowym i szpitalnym oddziale ratunkowym.

Zakres leczenia:

  • prowadzenie narkozy, znieczulenia ogólnego do zabiegów stomatologicznych

 

Umów Wizytę

Tomasz Kubik - ZnanyLekarz.pl

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty