Żaneta Radzicka

Rejestratorka medyczna

Ponad 6 lat temu ukończyła Medyczna Szkołę Policealną na kierunku higienistki stomatologicznej.
Ma kilku letnie doświadczenie w pracy w gabinecie stomatologicznym dzięki czemu świetnie radzi sobie w bezpośrednim kontakcie z pacjentami pomagając zaplanować leczenie stomatologiczne.

Dzięki wykształceniu i doświadczeniu, które posiada jest w stanie idealnie dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb. Po krótkiej rozmowie telefonicznej nie tylko będzie wiedziała na jaka wizytę Państwa umówić i jakiego specjalistę zarekomendować, ale też zorganizuje ją w najbardziej dogodnym czasie co jest szczególnie przydatne, jeżeli chcecie Państwo odwiedzić różnych specjalistów. Udzieli podstawowych informacji na temat oferowanego przez nas leczenia.
Choć w naszym zespole jest od niedawna świetnie dogaduje się z personelem i pacjentami.

W wolnym czasie stara się aktywnie spędzać czas skacząc na trampolinie lub grając w badmintona. Właścicielka radosnego Yorka wabiącego się Hugo.

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty