MediRaty

Leczenie od razu, płatność na raty

Atelier Uśmiechu » Cennik » MediRaty

Zapewne wiele osób zastanawia się, czy możliwe jest rozłożenie kosztów leczenia na raty? Oczywiście, że tak. Co więcej, zabiegi na raty oraz kredyty na operacje stają się coraz bardziej popularne wśród Polaków. Czasami znajdujemy się w takiej sytuacji finansowej, że nie możemy sobie pozwolić na wizytę, a leczenie nie może czekać.

Co to jest system MediRaty?

Instytucją, która udziela kredytów na koszty leczenia jest MediRaty sp. z o.o. System finansowania i płatności ratalnych dostępny jest w ponad 7 000 placówek w całej Polsce i został nagrodzony podwójnym Laurem Klienta 2017 i 2018 oraz certyfikowany przez Biuro Informacji Kredytowej godłem Firma Wiarygodna Finansowo w 2019 r.
Od 2010 r. posiada także godło Rzetelna Firma.

Zapewne wiele osób zastanawia się, czy możliwe jest rozłożenie kosztów leczenia na raty? Oczywiście, że tak. Co więcej, zabiegi na raty oraz kredyty na operacje stają się coraz bardziej popularne wśród Polaków. Czasami znajdujemy się w takiej sytuacji finansowej, że nie możemy sobie pozwolić na wizytę w prywatnej przychodni, czy klinice zdrowia. Dzięki Mediraty będziecie mogli za daną usługę zapłacić w ratach i nie zrujnuje to waszego domowego budżetu.

Jak działa system Mediraty?
1. Zgłoszenie zainteresowanego pacjenta przez klinikę.
2. Telefoniczna weryfikacja zdolności kredytowej pacjenta.
3. Przedstawienie warunków kredytu.
4. Podpisanie umowy kredytowej.

Leczenie na raty

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty