Ortodoncja Warszawa - Nakładki na zęby

Atelier Uśmiechu » Ortodoncja

Ortodonta Mokotów, Ursynów, aparaty ortodontyczne Warszawa, niewidoczne aparaty ortodontyczne Atelier Uśmiechu

Ortodonta Atelier Uśmiechu

Potrzebny Ci doświadczony ortodonta Warszawa? Odwiedź naszą klinikę Atelier Uśmiechu – to miejsce dla Ciebie i Twoich potrzeb. Stawiamy na nowoczesność, otwartość i wyjątkowość. Słuchamy naszych pacjentów i spełniamy ich potrzeby. Pokazujemy nowoczesne rozwiązania i możliwości, dlatego u Nas możesz zapomnieć o drucianym aparacie ortodontycznym. Ortodoncja Warszawa w naszym Atelier wykorzystuje Invisalign, nowoczesną metodę leczenia wad zgryzu przy pomocy niewidocznych, indywidualnie dopasowanych nakładek na zęby. Można je w łatwy i samodzielny sposób wyjmować z jamy ustnej na czas posiłku, mycia zębów lub ważnego spotkania. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy osoby dorosłe oraz dzieci z dzielnic Warszawy, takich jak Mokotów, Ursynów oraz wielu innych.

Leczenie ortodontyczne Invisalign

Invisalign to najbardziej zaawansowany system na świecie do leczenia wad zgryzu za pomocą nakładek. Dzięki temu systemowi mamy nowe możliwości leczenia. Nakładki na zęby należy nosić przez 22 godziny na dobę. Należy zdejmować je z zębów do jedzenia oraz mycia zębów.

Wraz z postępami w leczeniu i wymianą nakładek co 1-2 tygodnie, pacjent zauważa stopniową różnicę. Czas leczenia zależy od potrzeb danego pacjenta i określa go lekarz Invisalign.

Leczenie ortodontyczne Warszawa systemem Invisalign jest proste, a jednocześnie jest to najbardziej zaawansowany system leczenia wad zgryzu. Dzięki Invisalign wyleczone został miliony osób na świecie.

Jak działają nakładki Invisalign?

Nakładki na zęby Invisalign służą do kontrolowanego, stopniowego przemieszczania zębów. W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów, w leczeniu Invisalign kontrolowany jest nie tylko zakres przemieszczenia przez każdą nakładkę, ale również czas przemieszczania. W związku z tym na każdym etapie leczenia mogą być przesuwane tylko wybrane zęby, zgodnie z planem leczenia Invisalign określonym dla tego etapu. To pozwala skutecznie oddziaływać na zęby.

4 kroki leczenia systemem Invisalign

1. Konsultacja ortodontyczna

Podczas konsultacji lekarz ortodonta analizuje ustawienie zębów oraz diagnozuje wadę zgryzu. Udziela informacji o systemie leczenia Invisalign oraz ogólnym przebiegu leczenia. Następnym krokiem jest pobranie materiałów w celu przygotowania szczegółowego planu leczenia. W tym celu wykonywane są zdjęcia fotograficzne zębów, wyciski pod modele diagnostyczne oraz zdjęcia rentgenowskie.

2. Plan leczenia

Na podstawie zebranych na poprzedniej wizycie informacji oraz dokonaniu szczegółowej analizy, lekarz ortodonta omawia z pacjentem plan leczenia ortodontycznego. Pacjent dostaje pisemną informację o czasie, przebiegu, efektach leczeniach oraz płatnościach.

3. Rozpoczęcie leczenia

Po akceptacji przez pacjenta planu leczenia, pobierane są specjalne bardzo precyzyjne wyciski, wysyłane do laboratorium Invisalign, gdzie przygotowywane są nakładki dla pacjenta. Przed rozpoczęciem leczenia ortodontycznego pacjent powinien odbyć wizytę higienizacyjną oraz przegląd zębów.

4. Leczenie Invisalign

Pacjent otrzymuje nakładki etapami, wraz z pierwszymi nakładkami lekarz udziela szczegółowych informacji jak je użytkować. Wizyty podczas leczeniu Invisalign ustalane są co 4-8 tygodni w zależności od etapu leczenia. Podczas wizyt kontrolnych lekarz sprawdza postępy leczenia, wykonuje dodatkowe czynności aktywujące aparat oraz przekazuje kolejne nakładki.

Leczenie ortodontyczne Invisalign

Dlaczego warto wybrać Invisalign zamiast aparatu przyklejanego do zębów?

 • szybszy czas leczenia, przy takiej samej skuteczności leczenia jak aparatem stałym,
 • zdecydowanie mniejsze dolegliwości bólowe podczas leczenia,
 • wygodny i komfortowy, mniej otarć, zranień błony śluzowej,
 • całkowicie niewidoczny na zębach,
 • komfortowe jedzenie, można się cieszyć smakiem ulubionych potraw,
 • lepsza higiena jamy ustnej, tak samo łatwe mycie zębów jak przed leczeniem,
 • brak klejenia zamków do powierzchni zębów.
Przykłady efektów uzyskanych przez naszych pacjentów
Przykłady efektów uzyskanych przez naszych pacjentów
Przykłady efektów uzyskanych przez naszych pacjentów
Przykłady efektów uzyskanych przez naszych pacjentów

Dr n. med. specjalista ortodonta Marzena Pucek w gronie 1% lekarzy na świecie z największą liczbą przeprowadzonych leczeń ortodontycznych za pomocą nakładek Invisalign.
Atelier Uśmiechu specjalizuje się w ortodoncji cyfrowej oraz leczeniu ortodontycznym nakładkowym. Od prawie 5 lat oferujemy naszym pacjentom nowoczesne metody leczenia, a również idący za tym komfort i bezpieczeństwo leczenia ortodontycznego Invisalign.

Najlepszy ortodonta Warszawa

Klinika stomatologiczna w Warszawie Atelier Uśmiechu to zespół wybitnych lekarzy wyróżniających się dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i potrafimy dobrać najlepsze w danym przypadku rozwiązanie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, korzystając ze specjalistycznych szkoleń w obszarze nowoczesnych oraz innowacyjnych technologii w implantologii, protetyce, jak również w stomatologii estetycznej. Wiemy, jak podołać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Do dyspozycji mamy profesjonalny sprzęt i korzystamy z doskonałej jakości materiałów.

Nasi dentyści należą do różnych stowarzyszeń, takich jak Polskie Towarzystwo Implantologiczne, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, a także Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej. Podczas wizyt zapewniamy przyjazną oraz bezstresową atmosferę.

Nasza oferta - ortodoncja Warszawa

Przed i Po

Pacjentka zgłosiła się do nas w celu leczenia ortodontycznego. Proponujemy pacjentom zawsze najnowocześniejsze metody leczenia jakimi są nakładki ortodontyczne, czyli alignery. Efekty ponad 2-letniego leczenia ortodontycznego są zaskakujące.

Pan Tomasz zgłosił się w celu leczenia wady zgryzu, która utrudniała prawidłowe gryzienie oraz sprawiała dyskomfort przy uśmiechaniu. Część zębów była ustawiona w zgryzie krzyżowym. U pacjenta przeprowadzono leczenie przygotowawcze polegające na higienizacji oraz leczeniu próchnicy, aby przejść do leczenia ortodontycznego. Leczenie ortodontyczne przeprowadzone było metodą leczenia nakładkami Invisalign. Na koniec leczenia ortodontycznego wykonano wybielanie zębów. Po 2 latach od pierwszej wizyty u Nas pan Tomasz cieszy się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Pan Dariusz zgłosił się do nas w celu leczenia ortodontycznego, na początku towarzyszyło mu dużo wątpliwości, czy jesteśmy w stanie polepszyć ustawienie zgryzu poprzez leczenie nakładkami ortodontycznymi. Czy plastikowa nakładka może pomóc w wadzie zgryzu jaką jest zgryz otwarty? Problemem był duży, brak kontaktu zębów przednich górnych i dolnych. Już po 3 miesiącach leczenia rezultaty mówiły same za siebie, a nasz pacjent żałował tylko tego, że zwlekał z decyzją. Po trwającym 1,5 roku leczeniu wykonaliśmy u pacjenta wybielanie zębów.

U pacjenta przeprowadzono leczenie ortodontyczne nakładki, obejmujące szeregowanie zębów, poszerzenie łuków oraz przywrócenie dobrego zgryzu.

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty