Ortodoncja

Ortodonta Mokotów, Ursynów, aparaty ortodontyczne Warszawa, niewidoczne aparaty ortodontyczne Atelier Uśmiechu

Ortodonta Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu to miejsce dla Ciebie i Twoich potrzeb. Jesteśmy nie tylko niezwykłą kliniką stomatologiczną. Stawiamy na nowoczesność, otwartość i wyjątkowość. Słuchamy naszych pacjentów i spełniamy ich potrzeby. Pokazujemy nowoczesne rozwiązania i możliwości. Możesz zapomnieć o drucianym aparacie ortodontycznym. Poznajcie Invisalign, nowoczesną metodę leczenia wad zgryzu przy pomocy niewidocznych, indywidualnie dobranych nakładek na zęby. Można je w łatwy i samodzielny sposób wyjmować z jamy ustnej na czas posiłku, mycie zębów lub ważne spotkanie.

Nowoczesne leczenie – Invisalign

Niewidoczne nakładki są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort i wygodę oraz własny styl życia. Świetnie sprawdzą się m.in. dla sportowców, osób publicznych oraz mogą być stosowane także przez dzieci. Wykonane są z termoutwardzalnego silikonu i tworzone są indywidualnie dla każdego pacjenta i jego potrzeb. Zapewniają bezproblemową higienę oraz pielęgnację. Invisalign dedykowany jest dla osób w każdym wieku. Dodatkowo możliwe jest uzyskanie precyzyjnego, cyfrowego obrazu zębów 3D, który będzie służyć do opracowania planu leczenia pacjenta.

Każdy pacjent może przekonać się, jak będzie wyglądał jego uśmiech już przed rozpoczęciem leczenia. Wykorzystywana jest do tego technologia ClinCheck, dzięki której można uzyskać cyfrową mapę całego przebiegu leczenia. Opracujemy dla Państwa precyzyjny, spersonalizowany plan leczenia. Uwzględnimy również dokładne przemieszczenie zębów oraz czas potrzebny na leczenie. Istnieje również sytuacja, w której pacjent zakwalifikuje się do zmiany nakładek raz na tydzień zamiast co dwa tygodnie. Skutkować to będzie uzyskaniem pożądanego uśmiechu nawet po upływie 3 miesięcy, czyli aż o 50% szybciej niż dotychczas!

Przebieg leczenia

Proces leczenia Invisalign jest niezwykle prosty, a zarazem zaawansowany technologicznie. Po pierwsze następuje wykonanie prześwietleń, skanów cyfrowych oraz wycisków zębów pacjenta. Taka dokumentacja jest podstawą do stworzenia planu leczenia. Po tym czasie tworzone są indywidualnie dla pacjenta nakładki, które będzie musiał nosić codziennie i wymieniać samodzielnie w domu, co 1-2 tygodnie. Wizyty ze specjalistą następują co 6-8 tygodni w celu monitorowania postępów leczenia i wydania nowych nakładek. Po zakończeniu leczenia nakładkami wymagane jest stosowanie aparatu retencyjnego, który utrzymuje zęby w nowej pozycji.

Invisalign dla nastolatków

Nakładki Invisalign pozwalają poprawić uśmiech nastolatków przy mniejszym bólu i przy większej precyzji. Możliwe jest leczenie w tak krótkim czasie, jak 6 miesięcy, zmieniając przy tym nakładki 1 raz w tygodniu.

Z myślą o nastolatkach i ich aktywnym życiu nakładki zostały wzbogacone o dodatkowe funkcje, takie jak:

 • niebieskie wskaźniki zużycia, które powoli blakną, umożliwiając rodzicom i lekarzowi ocenę czasu używania nakładek,
 • specjalne elementy, które dostosowują się do wyrzynających się zębów stałych,
 • sześć nakładek zastępczych na wypadek zaginięcia lub zgubienia.

Nakładki okazują się idealnym rozwiązaniem, ponieważ wykonane są z gładkiego, przejrzystego tworzywa sztucznego, praktycznie niewidocznego. Prawdopodobnie większość osób nawet nie zauważy, że macie nakładki na zębach. Można się więc swobodnie czuć, uśmiechać i nie zakłócać codziennego życia.

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka stomatologiczna

  Stosujemy wszelkie działania, które mają na celu zapobieganie powstawania i rozwoju chorób zębów i przyzębia.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Michał Dudziński

   Michał Dudziński

   Lekarz Stomatolog

   Protetyka

   Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończył z wyróżnieniem. Asystent i doktorant w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

   Więcej

  • Katarzyna Kopciewska

   Katarzyna Kopciewska

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia Zachowawcza, Stomatologia Dziecięca

   Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Już w trakcie studiów była aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, by móc być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie stomatologii.

   Więcej

  • Krzysztof Kowalczyk

   Krzysztof Kowalczyk

   Lekarz Stomatolog

   Protetyka, Endodoncja

   Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczął od ukończenia Medycznego Studium Zawodowego o kierunku Technika Dentystyczna i Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiej Akademii Medycznej.

   Więcej

  • Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

   Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

   Lekarz Stomatolog

   Chirurgia, Implantologia

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała 3. miejsce w Polsce i 2. w warszawskiej Izbie Lekarskiej pod względem najlepiej zdanego Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Kamila Wróbel - Bednarz

   Kamila Wróbel - Bednarz

   Doktor Nauk Medycznych

   Okluzja, Przebudowy zwarcia, Protetyka

   Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studia podyplomowe „Biomateriały – materiały dla medycyny” na AGH w Krakowie.

   Więcej

  • Marek Rybicki

   Marek Rybicki

   Lekarz Stomatolog, lekarz medycyny, specjalista chirurgii twarzowo- szczękowej

   Chirurgia, Implantologia

   Specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii oraz ortognatyki.
   Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobył tytuł lekarza stomatologa oraz lekarza medycyny.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Zarezerwuj Wizytę

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   MediRaty