Protetyka stomatologiczna zębów Warszawa

Atelier Uśmiechu » Protetyka

W naszym gabinecie dokonujemy odbudowy zębów za pomocą koron protetycznych, licówek, mostów oraz protez. Wszystkie procedury wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o to, aby każdy Pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas całego procesu leczenia, a odbudowa protetyczna była jak najlepiej dopasowana do ich indywidualnych uwarunkowań, potrzeb i oczekiwań.

Jedna z najważniejszych dziedzin stomatologii - postaw na protetykę w Warszawie

Nasi protetycy w Warszawie gwarantują wiele korzyści Pacjentom, którzy potrzebują uzupełnień protetycznych. Atelier Uśmiechu jako wyjątkowa klinika na warszawskim Mokotowie zapewnia:

 • odbudowę zniszczonych zębów – możliwość odbudowy mocno zniszczonych zębów. Korony protetyczne, mosty i licówki pozwalają na przywrócenie estetyki i funkcjonalności uzębienia. Dzięki temu Pacjenci mogą cieszyć się pięknym uśmiechem i swobodnie jeść;
 • naturalny wygląd uzupełnień – wszystkie rodzaje uzupełnień projektujemy w taki sposób, aby imitować naturalne zęby. Protetyk wybiera materiały o właściwościach przypominających szkliwo i zębinę. Dopasowuje również kolor do pozostałych zębów. Dzięki temu uzupełnienia nie rzucają się w oczy, sprawiając wrażenie naturalnych części zębów;
 • poprawę samopoczucia – uzupełnienia protetyczne nie tylko przywracają funkcjonalność zębom, ale również poprawiają samopoczucie Pacjenta. Dzięki pięknemu uśmiechowi wzrasta jego pewność siebie i swobodniej czuje się w towarzystwie. Nie musi już unikać uśmiechu czy zakrywać zębów przy mówieniu;
 • trwałość i wytrzymałość – uzupełnienia protetyczne wykonane przez naszych doświadczonych protetyków stomatologicznych są bardzo trwałe i wytrzymałe. Materiały stosowane do produkcji uzupełnień, takie jak porcelana, tlenek cyrkonu czy tworzywa sztuczne, charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki termiczne;
 • poprawę jakości życia – Pacjenci mogą wrócić do normalnego trybu życia, w pełni zdrowi. Są w stanie swobodnie jeść, mówić i uśmiechać się. Uzupełnienia protetyczne gwarantują estetyczne ulepszenie uśmiechu oraz poprawę zdrowia i samopoczucia Pacjenta.

Umów się na wizytę już dziś

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu

Odbuduj uszkodzone zęby w naszej klinice protetycznej w Warszawie

Korona protetyczna to rodzaj uzupełnienia stałego, wykorzystywany przy odbudowie mocno zniszczonego zęba lub uzupełnieniu pojedynczego braku zębowego. Osadza się ją na odpowiednio przygotowanym zębie własnym Pacjenta lub na implancie wszczepionym w kość szczęki lub żuchwy.

Wykonujemy następujące rodzaje koron:

 • porcelanowe na podbudowie metalowej
 • pełnoceramiczne
 • na podbudowie z tlenku cyrkonu,

Popraw swój wygląd z trwałymi licówkami w wyjątkowym gabinecie protetycznym w Warszawie

Licówki to cienkie porcelanowe płatki. Przyklejane są na stałe na zewnętrznej stronie zębów za pomocą specjalnego preparatu. Uzupełnienie protetyczne w postaci licówek wskazane jest w przypadku m.in. nieestetycznych szpar pomiędzy zębami przednimi, przebarwień zębów, nierównego ich ustawienia, pęknięć szkliwa lub ubytków. Dzięki porcelanie zęby zachowują naturalny wygląd i połysk, nie odróżnia się też ona kolorem od prawdziwych tkanek. Dodatkowo porcelana nie wywołuje alergii. Zastosowanie takich licówek ma sporo zalet. Są to głównie:

 • znaczna poprawa wyglądu zębów – licówki są bardzo skutecznym sposobem na zmianę kształtu, wielkości, koloru i ogólnego wyglądu zębów;
 • trwałość – licówki są bardzo trwałe i mogą przetrwać wiele lat przy odpowiedniej pielęgnacji;
 • łatwość w utrzymaniu – wymagają jedynie regularnego szczotkowania i nitkowania;
 • szybki efekt – rezultaty stosowania licówek są natychmiastowe.

Nowoczesna protetyka Warszawa - mosty protetyczne

Mosty są dobrym rozwiązaniem w przypadku braków zębowych obejmujących kilka sąsiadujących ze sobą zębów. Osadza się je na filarach znajdujących się po obu stronach luki. Rolę filarów mogą spełniać odpowiednio przygotowane zęby własne Pacjenta lub implanty. Filary połączone są przęsłem, wykonanym z połączonych koron protetycznych. Ze względu na materiał wykonania możemy podzielić mosty na: ceramiczne, pełnoceramiczne oraz kompozytowe lub akrylowe. Korzyści, jakie zyskuje Pacjent, to między innymi:

 • uzupełnienie braków w uzębieniu – umożliwia to normalne funkcjonowanie jamy ustnej (w tym żucie i mowę);
 • wzmocnienie struktury zębowej i utrzymanie pozycji sąsiadujących zębów – co zapobiega przesuwaniu się zębów w kierunku luki po brakującym zębie;
 • trwałość – czyli długoletnie korzystanie z odbudowy protetycznej.

Przywróć funkcję zgryzu stosując uzupełnienia protetyczne ruchome – protezy Warszawa

Protezy zębowe pozwalają odbudować uzębienie w przypadku rozległych braków zębowych, a także bezzębia, czyli zupełnego braku zębów. Tego rodzaju odbudowy protetyczne mogą być ruchome (wkładane i wyjmowane z jamy ustnej) lub stałe (trwale mocowane).

W Atelier Uśmiechu stosujemy następujące rodzaje protez:

 • protezy szkieletowe – to protezy częściowe uzupełniające rozległe braki w uzębieniu w sytuacji, gdy nie można zastosować mostu. Podstawową konstrukcję stanowi metalowy szkielet odlany w całości i idealnie dopasowany do kształtu podłoża jamy ustnej. Proteza jest za pomocą klamer mocowana do uzębienia resztkowego. Odznacza się dzięki temu dobrą stabilnością i przenoszeniem sił żucia w sposób zbliżony do fizjologicznego;
 • protezy overdenture – do ich mocowania stosuje się system zatrzasków łączących protezę z korzeniami lub implantami wszczepionymi w kość. Część obciążeń zgryzowych jest dzięki temu przenoszona na zęby, a nie w całości na błonę śluzową. Protezę overdenture można swobodnie wkładać i wyjmować z jamy ustnej. Łączy ona zatem zalety protez stałych i ruchomych;
 • Zęby w 1 dzień (proteza na czterech lub sześciu implantach) – ta proteza pozwala przy użyciu zaledwie czterech lub sześciu implantów odbudować cały łuk zębowy. Protezę tę można z powodzeniem zastosować nawet u Pacjentów ze znacznym zanikiem kości i to bez potrzeby wykonywania dodatkowych zabiegów. Proteza przywraca pełną funkcjonalność jamy ustnej, a przenoszenie sił żucia na kość sprawia, że proces jej zaniku zostaje spowolniony.

Zachęcamy do przejrzenia oferty protetyki w Warszawie (Mokotów, Ursynów). Nasza klinika stomatologiczna Warszawa oraz wyjątkowy Zespół świadczą takie usługi jak:

Popraw z nami jakość swoich zębów i podkreśl ich wygląd! Zapraszamy do kontaktu.

Specjaliści
 • Agnieszka Peret

  Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

  Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

  Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

  Więcej

 • Rafał Dębiński

  Lekarz stomatolog

  Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

  Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

  Więcej

 • Justyna Zub

  Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

  Ortodoncja

  Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

  Więcej

 • Anita Walczak

  Właściciel Atelier Uśmiechu

  Higienistka stomatologiczna

  Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

  Więcej

 • Anna Barzyc

  Lekarz stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

  Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

  Więcej

 • Agnieszka Miszkurka

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

  Więcej

 • Marzena Pucek

  Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

  Ortodoncja

  Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

  Więcej

 • Adam Kaczor

  Lekarz stomatolog

  Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

  Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

  Więcej

 • Rafał Dąbrowski

  Lekarz stomatolog

  Endodoncja

  Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

  Więcej

  Usługi
  • Stomatologia Zachowawcza

   Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

   Więcej

  • Protetyka

   Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

   Więcej

  • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

   Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

   Więcej

  • Endodoncja

   Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

   Więcej

  • Periodontologia

   Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

   Więcej

  • Stomatologia dziecięca

   Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

   Więcej

  • Ortodoncja

   Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

   Więcej

  • Wybielanie

   Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

   Więcej

  • Profilaktyka

   Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

   Więcej

  • Chirurgia

   Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

   Więcej

  • Implantologia

   Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

   Więcej

  • Implantoprotetyka

   W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

   Więcej

  • Narkoza

   Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Izabella Czarnecka-Rogoś
   Izabella Czarnecka-Rogoś
   2024-01-27
   Leczenie kanałowe przebiegło bardzo sprawne. Duże znaczenie miało dla mnie wprowadzenie merytoryczne w zabieg. Bardzo polecam profesjonalizm na wysokim poziomie i bardzo dobrze wyposażony gabinet.
   Karolina Grześkowiak
   Karolina Grześkowiak
   2024-01-26
   Świetna klinika z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pani doktor zawsze uśmiechnięta. Wizyta u Pani Agnieszki to czysta przyjemność! Gorąco polecam!
   Ola Bigda
   Ola Bigda
   2024-01-25
   W klinice korzystałam już z usług trzech specjalistów - endodonty, protetyka oraz periodontologa. Wszyscy lekarze byli bardzo profesjonalni, dokładni, uprzejmi, a także umieli wytłumaczyć daną sytyację w klarowny, zrozumiały dla pacjenta sposób. Serdecznie polecam
   Karolina Łukasiewicz
   Karolina Łukasiewicz
   2024-01-24
   Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Podczas konsultacji Pani stomatolog dokładnie przedstawiła plan leczenia omawiając go na podstawie zdjęć. Serdecznie polecam !
   Filip Czarnecki
   Filip Czarnecki
   2023-12-20
   Klinika stomatologiczna imponuje nie tylko stosowaniem najnowszych technologii, ale także zachowaniem sterylnej czystości gabinetów. Wykwalifikowany personel gwarantuje pełen profesjonalizm i komfort podczas wizyty. Rewelacyjne podejście do pacjenta (za co w moim przypadku odpowiada Pani Anna Kropidłowska) i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że wizyta staje się przyjemnością. Polecam z czystym sumieniem!
   Tomasz Radziun
   Tomasz Radziun
   2023-12-01
   Zachęcam Wszystkich gorąco do korzystania z usług Atelier Uśmiechu. Jestem pacjentem od wielu lat i mam pełne zaufanie do Stomatologów oraz Pań higienistek. Higienistka Pani Anna Kropidłowska jest najlepsza higienistką, do której miałem przyjemność przychodzić zarówno na higienę jamy ustnej jak również na inne zabiegi. Jeżeli mają Państwo problemy z periodontologią i nie wiedzą do kogo się zwrócić to bardzo proszę zadzwonić lub przyjść do Atelier Uśmiechu i umówić się na wizytę do Doktor Pani Anna Weigle Babrzyc. Mogą być Państwo pewni, żę Wasze problemy ze stanem zapalnym dziąseł i przyzembiem będą profesjonalnie wyleczone. Z poważaniem Tomasz Radziun
   Agnieszka
   Agnieszka
   2023-11-29
   Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Lekarz zawsze szczegółowo przedstawia plan leczenia, robi dokumentację w postaci zdjęć na każdym etapie, więc można porównać efekt początkowy i końcowy. Korzystam od lat i zawsze jestem witana miłym uśmiechem przez Panie w recepcji 🙂 Nie mogłam trafić lepiej!
   QINGHUI BI
   QINGHUI BI
   2023-01-18
   I just recently had orthodontic treatment with Dr Pucek and her assistant Annia. It was a great journey leaving with perfect teeth. The whole clinic was clean, modern and very comfortable. I would 100% recommend this place.
   Zapisz się na konsultację

   Wyślij poniższy formularz i zapisz się na konsultacje. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.


   Atelier Uśmiechu
   Atelier Uśmiechu
   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   PKO Bank Polski SA
   nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności
   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty