Protetyka stomatologiczna zębów Warszawa

Atelier Uśmiechu » Protetyka

Nasza protetyka Warszawa (Mokotów) oferuje wiele możliwości. Są to m.in. korony protetyczne, licówki, mosty oraz protezy. Wszystkie procedury wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o to, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas całego procesu leczenia. Pierwsza wizyta wymaga badania diagnostycznego, na którym lekarz stomatolog wspólnie z pacjentem ustalają oczekiwania i najlepsze rozwiązania. Nasza firma działa już od wielu lat. Zyskała uznanie wśród pacjentów, dzięki czemu jest jednym z liderów w swojej branży.

Jedna z najważniejszych dziedzin stomatologii - postaw na protetykę w Warszawie

Nasi protetycy w Warszawie gwarantują wiele korzyści pacjentom, którzy potrzebują uzupełnień protetycznych. Atelier Uśmiechu jako wyjątkowa klinika na Warszawskim Mokotowie zapewnia:

 • odbudowę zniszczonych zębów – możliwość odbudowy mocno zniszczonych zębów. Korony protetyczne, mosty i licówki pozwalają na przywrócenie estetyki i funkcjonalności uzębienia. Dzięki temu pacjenci mogą cieszyć się pięknym uśmiechem i swobodnie jeść;
 • naturalny wygląd uzupełnień – wszystkie rodzaje uzupełnień projektujemy w taki sposób, aby imitować naturalne zęby. Protetyk wybiera materiały o właściwościach przypominających szkliwo i zębinę. Dopasowuje również kolor do pozostałych zębów. Dzięki temu uzupełnienia nie rzucają się w oczy i są praktycznie niewidoczne;
 • poprawę samopoczucia – uzupełnienia protetyczne nie tylko przywracają funkcjonalność zębom, ale również poprawiają samopoczucie pacjenta. Dzięki pięknemu uśmiechowi pacjenci czują się pewniej siebie i mają większą ochotę na kontakty społeczne. Jest to szczególnie ważne dla osób, które z powodu braku zębów lub ich zniszczenia unikają uśmiechu lub mówiąc, ukrywają swoje zęby;
 • trwałość i wytrzymałość – uzupełnienia protetyczne wykonane przez naszych doświadczonych protetyków stomatologicznych są bardzo trwałe i wytrzymałe. Materiały stosowane do produkcji uzupełnień, takie jak porcelana, tlenek cyrkonu czy tworzywa sztuczne, charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz termiczne;
 • poprawę jakości życia – po skorzystaniu z usług protetyki w Warszawie, pacjenci mogą wrócić do normalnego trybu życia, w pełni zdrowi. Są w stanie swobodnie jeść, mówić i uśmiechać się.. Uzupełnienia protetyczne gwarantują estetyczne ulepszenie uśmiechu oraz poprawę zdrowia czy samopoczucia pacjenta.

Odbuduj uszkodzone zęby w naszej klinice protetycznej w Warszawie

Korona protetyczna to rodzaj uzupełnienia stałego, wykorzystywany przy odbudowie mocno zniszczonego zęba. Osadza się ją na przygotowanych zębach – zarówno żywych, jak i martwych.

Wyróżniamy następujące rodzaje koron:

 • korony porcelanowe na podbudowie metalowej,
 • korony pełnoceramiczne,
 • korony na podbudowie z tlenku cyrkonu,
 • korony metalowe,
 • korony tymczasowe.

Popraw swój wygląd z trwałymi licówkami w wyjątkowym gabinecie protetycznym w Warszawie

Licówki występują w postaci cienkich płytek, najczęściej wykonanych z porcelany. Przyklejane są na stałe na zewnętrznej stronie zębów za pomocą specjalistycznego preparatu. Uzupełnienie protetyczne w postaci licówek wskazane jest w przypadku m.in. nieestetycznych szpar pomiędzy zębami przednimi, przebarwień zębów, nierównego ustawienia zębów, złamania szkliwa lub ubytków, niedorozwoju szkliwa i zębiny. Dzięki porcelanie zęby zachowują naturalny wygląd i połysk, a kolor nie odróżnia się od pozostałych zębów. Dodatkowo porcelana nie wywołuje objawów alergii. Zastosowanie takich licówek ma sporo zalet. Są to głównie:

 • znaczna poprawa wyglądu zębów – licówki są bardzo skutecznym sposobem na zmianę kształtu, wielkości, koloru i ogólnego wyglądu zębów;
 • trwałość – licówki są bardzo trwałe i mogą przetrwać wiele lat przy odpowiedniej pielęgnacji;
 • łatwość w utrzymaniu – wymagają jedynie regularnego szczotkowania i nitkowania;
 • szybki efekt – rezultaty stosowania licówek są natychmiastowe.

Nowoczesna protetyka Warszawa - mosty protetyczne

Mosty są niezwykle wygodnym i komfortowym uzupełnieniem protetycznym, ponieważ osadza się je na wcześniej przygotowanych zębach pacjenta, na stałe. Jest to najszybsza metoda uzupełnienia kilku zniszczonych zębów obok siebie. Dodatkowo jest to alternatywa dla implantów. Ze względu na materiał wykonania możemy podzielić mosty na: ceramiczne, pełnoceramiczne oraz kompozytowe lub akrylowe. Korzyści, jakie zyskuje pacjent, to między innymi:

 • uzupełnienie braków w uzębieniu – umożliwia to normalne funkcjonowanie jamy ustnej (w tym normalne żucie i mowę);
 • wzmocnienie struktury zębowej i utrzymanie pozycji sąsiadujących zębów – co zapobiega przesuwaniu się zębów w kierunku luki po brakującym zębie;
 • trwałość – czyli długoletnie korzystanie z protezy.

Przywróć funkcję zgryzu stosując uzupełnienia protetyczne ruchome – protezy Warszawa

Protezy zębowe zastępują brakujące zęby. Są one wyjmowane i następnie z powrotem umieszczane w jamie ustnej.

Wyróżniamy następujące rodzaje protez:

 • protezy akrylowe – stosowane są w przypadku bezzębia lub rozległych braków zębowych. Są to protezy śluzówkowe, czyli opierają się na błonie śluzowej. Wiąże się to ze zmniejszoną wydolnością żucia. W przypadku protezy górnej dodatkowy dyskomfort stanowi pokrycie całego podniebienia płytką protezową;
 • protezy szkieletowe – uzupełniają braki w uzębieniu, których nie można zastąpić mostami. Podstawową konstrukcję stanowi metalowa część odlana w całości i idealnie dopasowania do kształtu podłoża jamy ustnej;
 • protezy overdenture – do ich mocowania stosuje się system zatrzasków łączących protezę z korzeniami lub implantami znajdującymi się w jamie ustnej pacjenta. Część obciążeń zgryzowych spada wówczas na zęby, a nie w całości na błonę śluzową.

Zachęcamy do przejrzenia oferty protetyki w Warszawie (Mokotów, Ursynów). Nasza klinika stomatologiczna Warszawa oraz wyjątkowy Zespół świadczą takie usługi jak:

Popraw z nami jakość swoich zębów i podkreśl ich wygląd! Zapraszamy do kontaktu.

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty