Zespół

Atelier Uśmiechu jest jedną z najlepszych klinik stomatologicznych w Warszawie. Stawiamy zarówno na najwyższą jakość wykonywanych przez nas zabiegów, używanych materiałów, jak i na najlepszy zespół wybitnych specjalistów. Tak mocna jest Twoja drużyna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. W Atelier Uśmiechu kadra medyczna to elita wśród zespołów stomatologicznych w całej Polsce. Zatrudniamy tylko wybitnych przedstawicieli branży stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji. Doświadczenie oraz przebyte szkolenia naszych lekarzy pozwalają nam śmiało mówić, że jesteśmy zespołem, który podoła nawet największym wyzwaniom.

Nasi lekarze należą do wielu Stowarzyszeń m.in. do Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. W trosce o najwyższy standard świadczonych przez nasz zespół usług nieustannie podnosimy kwalifikacje zarówno w zakresie nowoczesnych, jak i innowacyjnych technologii w implantologii, protetyce oraz w stomatologii estetycznej. W procesie leczenia pacjentów przychodzi nam z pomocą najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, w który wyposażona jest nasza klinika stomatologiczna.

Agnieszka Peret Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Agnieszka Peret

Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

Więcej

Michał Dudziński Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Michał Dudziński

Lekarz Stomatolog

Protetyka

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończył z wyróżnieniem. Asystent i doktorant w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Więcej

Katarzyna Kopciewska Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Katarzyna Kopciewska

Lekarz Stomatolog

Stomatologia Zachowawcza, Stomatologia Dziecięca

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Już w trakcie studiów była aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, by móc być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie stomatologii.

Więcej

Krzysztof Kowalczyk Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Krzysztof Kowalczyk

Lekarz Stomatolog

Protetyka, Endodoncja

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczął od ukończenia Medycznego Studium Zawodowego o kierunku Technika Dentystyczna i Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiej Akademii Medycznej.

Więcej

Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

Lekarz Stomatolog

Chirurgia, Implantologia

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała 3. miejsce w Polsce i 2. w warszawskiej Izbie Lekarskiej pod względem najlepiej zdanego Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego.

Więcej

Justyna Zub Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Justyna Zub

Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

Ortodoncja

Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

Więcej

Kamila Wróbel - Bednarz Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Kamila Wróbel - Bednarz

Doktor Nauk Medycznych

Okluzja, Przebudowy zwarcia, Protetyka

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studia podyplomowe „Biomateriały – materiały dla medycyny” na AGH w Krakowie.

Więcej

Marek Rybicki Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Marek Rybicki

Lekarz Stomatolog, lekarz medycyny, specjalista chirurgii twarzowo- szczękowej

Chirurgia, Implantologia

Specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii oraz ortognatyki.
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobył tytuł lekarza stomatologa oraz lekarza medycyny.

Więcej

Anita Walczak Higienistka Stomatologiczna Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Anita Walczak

Właściciel Atelier Uśmiechu

Higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

Więcej

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

MediRaty