Zespół

Atelier Uśmiechu jest jedną z najlepszych klinik stomatologicznych w Warszawie. Stawiamy zarówno na najwyższą jakość wykonywanych przez nas zabiegów, używanych materiałów, jak i na najlepszy zespół wybitnych specjalistów. Tak mocna jest Twoja drużyna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. W Atelier Uśmiechu każdy dentysta Mokotów z naszej kadry medycznej należy do elity zespołów stomatologicznych w całej Polsce. Zatrudniamy tylko wybitnych przedstawicieli branży stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji. Doświadczenie oraz przebyte szkolenia naszych lekarzy pozwalają nam śmiało mówić, że jesteśmy zespołem, który podoła nawet największym wyzwaniom.

Dobry dentysta Mokotów tak jak nasi lekarze powinien należeć do wielu Stowarzyszeń m.in. do Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. W trosce o najwyższy standard świadczonych przez nasz zespół usług nieustannie podnosimy kwalifikacje zarówno w zakresie nowoczesnych, jak i innowacyjnych technologii w implantologii, protetyce oraz w stomatologii estetycznej. W procesie leczenia pacjentów przychodzi nam z pomocą najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, w który wyposażona jest nasza klinika stomatologiczna.

Anita Walczak Higienistka Stomatologiczna Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Anita Walczak

Właściciel Atelier Uśmiechu

Higienistka stomatologiczna
 • Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

  Więcej

  Agnieszka Peret Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Agnieszka Peret

  Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

  Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu / Periodontologia Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

  Więcej

  Rafał Dębiński

  Rafał Dębiński

  Lekarz stomatolog

  Protetyka / Okluzja/ Kompleksowe plany leczenia
 • Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

  Więcej

  Tomasz Kaźmierczak

  Tomasz Kaźmierczak

  Lekarz Stomatolog

  Endodoncja
 • Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W klinice Atelier Uśmiechu zajmuję się endodoncją.

  Więcej

  Agnieszka Miszkurka

  Agnieszka Miszkurka

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Protetyka
 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

  Więcej

  Anna Barzyc

  Anna Barzyc

  Lekarz stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca / Periodontologia Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach. W trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

  Więcej

  Miriama Jozefiova

  Miriama Jozefiova

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza Absolwentka studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach na Słowacji, które ukończyła w 2020 roku. W trakcie studiów uczestniczyła w konferencjach i kursach organizowanych przez Słowackie, Europejskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Stomatologii.

  Więcej

  Joanna Śmiałkowska

  Joanna Śmiałkowska

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz stomatologii dziecięcej. Świetnie radzi sobie z najmniejszymi pacjentami, którzy chętnie podejmują leczenie.

  Więcej

  Justyna Zub Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Justyna Zub

  Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

  Ortodoncja
 • Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

  Więcej

  Marzena Pucek

  Marzena Pucek

  Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

  Ortodoncja
 • Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

  Więcej

  Adam Kaczor

  Adam Kaczor

  Lekarz stomatolog

  Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia
 • Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

  Więcej

  Marek Rybicki Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Marek Rybicki

  Lekarz Stomatolog, lekarz medycyny, specjalista chirurgii twarzowo- szczękowej

  Chirurgia / Implantologia
 • Specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii oraz ortognatyki. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobył tytuł lekarza stomatologa oraz lekarza medycyny.

  Więcej

  Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

  Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

  Lekarz Stomatolog, Specjalista chirurgii stomatologicznej

  Chirurgia / Implantologia
 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2012 roku. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie również w rozpoczęła specjalizację uzyskując tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

  Więcej

  Natalia Kojder

  Natalia Kojder

  Fizjoterapeuta

  Fizjoterapia SSŻ / Bruksizm
 • Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Pracuje metodą Crafta oraz wykorzystuje terapie czaszkowo-krzyżową.

  Więcej

  Tomasz Kubik

  Tomasz Kubik

  Lekarz anestezjolog

  Narkoza
 • Lekarz anestezjolog od ponad 20 lat zajmujący się wykonywaniem różnych znieczuleń do zabiegów operacyjnych i diagnostycznych w szpitalu oraz zabiegów dentystycznych w gabinetach stomatologicznych.

  Więcej

  Anna Kropidłowska

  Anna Kropidłowska

  Higienistka stomatologiczna

  Higienistka / Asystentka / Technik RTG
 • Posiada 15-letnie doświadczenie w stomatologii. Jest dyplomowaną Higienistką i Asystentką Stomatologiczną oraz Technikiem Elektroradiologii.

  Więcej

  Ewelina Olszewska

  Ewelina Olszewska

  Asystentka stomatologiczna

  Asystentka / Rejestratorka medyczna
 • Współpracuje z Atelier Uśmiechu prawie od początku działalności. Chętnie podejmuje nowe wyzwania.

  Więcej

  Żaneta Radzicka

  Żaneta Radzicka

  Rejestratorka medyczna

  Ponad 6 lat temu ukończyła Medyczna Szkołę Policealną na kierunku higienistki stomatologicznej. Ma kilku letnie doświadczenie w pracy w gabinecie stomatologicznym dzięki czemu świetnie radzi sobie w bezpośrednim kontakcie z pacjentami pomagając zaplanować leczenie stomatologiczne.

  Więcej

  Julia Abramowska

  Julia Abramowska

  Asystentka stomatologiczna

  Jest studentką drugiego roku stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W Atelier Uśmiechu pracuje na stanowisku asystentki stomatologicznej.

  Więcej

  Marta Kot

  Marta Kot

  Rejestratorka medyczna

  Studentka położnictwa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W Atelier Uśmiechu pracuje na stanowisku rejestratorki medycznej.

  Więcej

  Patryk Matusiak

  Patryk Matusiak

  Asystent stomatologiczny

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym, aktualnie w trakcie stażu podyplomowego. W Atelier Uśmiechu pełni rolę asysty stomatologicznej.

  Więcej

  Zarezerwuj Wizytę

  Atelier Uśmiechu

  Atelier Uśmiechu

  O Nas

  Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

  Nota Prawna | Polityka Prywatności

  Metody Płatności

  Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


  MediRaty

  raty