Zespół

Atelier Uśmiechu » Zespół

W Atelier Uśmiechu stawiamy zarówno na najwyższą jakość wykonywanych przez nas zabiegów, używanych materiałów, jak i na zespół wybitnych specjalistów. Tak mocna jest Twoja drużyna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. Dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego członkowie naszej kadry medycznej to lekarze z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Razem tworzą zgrany, dobrze współpracujący zespół, który podoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Nasi lekarze należą do prestiżowych stowarzyszeń, m.in. do Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. W trosce o najwyższy standard świadczonych przez nasz zespół usług nieustannie podnosimy kwalifikacje w zakresie innowacyjnych technologii i metod leczenia. Umiejętności naszych lekarzy i nowoczesne narzędzia, jakie zapewniamy im do pracy, pozwalają nam odmieniać życie Pacjentów na lepsze.

Anita Walczak Higienistka Stomatologiczna Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Właściciel Atelier Uśmiechu

Higienistka stomatologiczna
 • Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.
 • Więcej

  Agnieszka Peret

  Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

  Periodontologia
 • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.
 • Więcej

  Rafał Dębiński

  Lekarz stomatolog

  Protetyka / Okluzja/ Kompleksowe plany leczenia
 • Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.
 • W trakcie studiów podyplomowych z protetyki Master Deegree- Master in Prosthodontics, Esthetics and Digital Dentistry w Sienie, Włochy.
 • Więcej

  Bartłomiej Kołodziej

  Lekarz stomatolog

  Protetyka / Okluzja/ Kompleksowe plany leczenia
 • Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już na studiach aktywnie uczestniczył w konferencjach poświęconych zagadnieniom okluzji, protetyki, implantologii i periodontologii.
 • Więcej

  Rafał Dąbrowski

  Lekarz stomatolog

  Endodoncja
 • Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

  Więcej

  Agnieszka Miszkurka

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Protetyka
 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

  Więcej

  Anna Weigle (Barzyc)

  Lekarz stomatolog

  Stomatologia dziecięca / Periodontologia
  Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach. W trakcie specjalizacji z periodontologii na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym.

  Więcej

  Miriama Jozefiova

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza
  Absolwentka studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach na Słowacji, które ukończyła w 2020 roku. W trakcie studiów uczestniczyła w konferencjach i kursach organizowanych przez Słowackie, Europejskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Stomatologii.

  Więcej

  Joanna Śmiałkowska

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz stomatologii dziecięcej. Świetnie radzi sobie z najmniejszymi pacjentami, którzy chętnie podejmują leczenie.

  Więcej

  Justyna Zub Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

  Ortodoncja
 • Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

  Więcej

  Marzena Pucek

  Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

  Ortodoncja
 • Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

  Więcej

  Kamila Włodarczyk Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Laekarz Stomatolog

  Ortodoncja
 • Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyła w 2013 nroku. Staż podyplomowy odbyła w krakowskim Miejskim Centrum Stomatologii.
 • Więcej

  Adam Kaczor

  Lekarz stomatolog

  Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia
 • Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

  Więcej

  Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

  Lekarz Stomatolog, Specjalista chirurgii stomatologicznej

  Chirurgia / Implantologia
 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2012 roku. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie również w rozpoczęła specjalizację uzyskując tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

  Więcej

  Marlena Kuligowska

  Fizjoterapeuta/ Elektroradiolog

  Bruksizm / Problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym
 • Magister fizjoterapii, technik elektroradiolog. Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie oraz Medycznej Szkoły Policealnej nr 4 w Warszawie. ”.
 • Więcej

  Patrycja Chojnacka

  Fizjoterapeuta

  Bruksizm / Problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym
 • Magister fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Specjalizuje się w terapii zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego. Zajmuje się szeroką gamą problemów związanych z bólem, dysfunkcją i dyskomfortem w obszarze twarzy.
 • Więcej

  Izabela Dzikoń

  Logopeda ogólny i kliniczny, Neurologopeda

  Terapia logopedyczna dzieci i dorośli
 • Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna ze specjalizacją glottodydaktyczną. W 2023 roku ukończyła także podyplomowe studia z zakresu Neurologopedii na warszawskiej uczelni Collegium Humanum.
 • Więcej

  Ewelina Olszewska

  Opiekun Pacjenta/ Office Manager

 • Współpracuje z Atelier Uśmiechu prawie od początku działalności. Chętnie podejmuje nowe wyzwania. Jej empatyczne podejście i zrozumienie pozwala pacjentom czuć się komfortowo i zaufać jej w trudnych chwilach.

  Więcej

  Anna Kropidłowska

  Higienistka stomatologiczna

  Higienistka / Asystentka / Technik RTG
 • Posiada 15-letnie doświadczenie w stomatologii. Jest dyplomowaną Higienistką i Asystentką Stomatologiczną oraz Technikiem Elektroradiologii.

  Więcej

  Agnieszka Kuźma

  Higienistka stomatologiczna

  Higienistka / Asystentka
 • Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna. Absolwentka pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
 • Więcej

  Julia Abramowska

  Asystentka stomatologiczna

  Asystentka
  Jest studentką drugiego roku stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W Atelier Uśmiechu pracuje na stanowisku asystentki stomatologicznej.

  Więcej

  Dominika Stanaszek

  Higienistka/ Asystentka

  Asystentka stomatologiczna
 • Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna. Zarówno w pracy jak i prywatnie najważniejsza jest dla niej empatia i życzliwość wobec drugiej osoby. Przez ponad 3 lata praktyki zawodowej w dziedzinie stomatologii, Dominika przekształciła swoją pracę w prawdziwą pasję.
 • Więcej

  Magdalena Łuszkiewicz

  Rejestratorka medyczna

  Rejestratorka medyczna
 • Jest uśmiechnięta, zaangażowana i zawsze służy Państwu pomocą, więc idealnie odnajduje się w miejscu gdzie empatia i otwartość na potrzeby drugiej osoby są priorytetem.
 • Więcej

  Katarzyna Hajt

  Rejestratorka medyczna

  Rejestratorka medyczna
 • Ze stomatologią jest związana od 12 lat. Lubi się rozwijać i nieustająco podnosić swoje kwalifikacje. Często uczestniczy w szkoleniach na temat obsługi pacjenta, a przy zapisach chętnie doradzi wybór odpowiedniego specjalisty. W życiu zawodowym ceni sobie indywidualną relację z każdym pacjentem.
 • Więcej

  Atelier Uśmiechu
  Atelier Uśmiechu
  O Nas

  Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

  PKO Bank Polski SA
  nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

  Nota Prawna | Polityka Prywatności

  Metody Płatności
  Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


  MediRaty

  raty