Zespół

Atelier Uśmiechu » Zespół

Atelier Uśmiechu jest jedną z najlepszych klinik stomatologicznych w Warszawie. Stawiamy zarówno na najwyższą jakość wykonywanych przez nas zabiegów, używanych materiałów, jak i na najlepszy zespół wybitnych specjalistów. Tak mocna jest Twoja drużyna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. W Atelier Uśmiechu każdy dentysta Mokotów z naszej kadry medycznej należy do elity zespołów stomatologicznych w całej Polsce. Zatrudniamy tylko wybitnych przedstawicieli branży stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji. Doświadczenie oraz przebyte szkolenia naszych lekarzy pozwalają nam śmiało mówić, że jesteśmy zespołem, który podoła nawet największym wyzwaniom.

Dobry dentysta Mokotów tak jak nasi lekarze powinien należeć do wielu Stowarzyszeń m.in. do Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. W trosce o najwyższy standard świadczonych przez nasz zespół usług nieustannie podnosimy kwalifikacje zarówno w zakresie nowoczesnych, jak i innowacyjnych technologii w implantologii, protetyce oraz w stomatologii estetycznej. W procesie leczenia pacjentów przychodzi nam z pomocą najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, w który wyposażona jest nasza klinika stomatologiczna.

Anita Walczak Higienistka Stomatologiczna Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Anita Walczak

Właściciel Atelier Uśmiechu

Higienistka stomatologiczna
 • Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

  Więcej

  Agnieszka Peret Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Agnieszka Peret

  Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

  Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu / Periodontologia Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

  Więcej

  Rafał Dębiński

  Rafał Dębiński

  Lekarz stomatolog

  Protetyka / Okluzja/ Kompleksowe plany leczenia
 • Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

  Więcej

  Bartłomiej Kołodziej

  Bartłomiej Kołodziej

  Lekarz stomatolog

  Protetyka / Okluzja/ Kompleksowe plany leczenia
 • Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Więcej

  Rafał Dąbrowski

  Rafał Dąbrowski

  Lekarz stomatolog

  Endodoncja
 • Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

  Więcej

  Agnieszka Miszkurka

  Agnieszka Miszkurka

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Protetyka
 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

  Więcej

  Anna Barzyc

  Anna Barzyc

  Lekarz stomatolog

  Stomatologia dziecięca / Periodontologia
  Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach. W trakcie specjalizacji z periodontologii na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym.

  Więcej

  Miriama Jozefiova

  Miriama Jozefiova

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza
  Absolwentka studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach na Słowacji, które ukończyła w 2020 roku. W trakcie studiów uczestniczyła w konferencjach i kursach organizowanych przez Słowackie, Europejskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Stomatologii.

  Więcej

  Joanna Śmiałkowska

  Joanna Śmiałkowska

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz stomatologii dziecięcej. Świetnie radzi sobie z najmniejszymi pacjentami, którzy chętnie podejmują leczenie.

  Więcej

  Justyna Zub Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Justyna Zub

  Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

  Ortodoncja
 • Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

  Więcej

  Marzena Pucek

  Marzena Pucek

  Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

  Ortodoncja
 • Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

  Więcej

  Adam Kaczor

  Adam Kaczor

  Lekarz stomatolog

  Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia
 • Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

  Więcej

  Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

  Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

  Lekarz Stomatolog, Specjalista chirurgii stomatologicznej

  Chirurgia / Implantologia
 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2012 roku. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie również w rozpoczęła specjalizację uzyskując tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

  Więcej

  Edyta Ignarska

  Edyta Ignarska

  Fizjoterapeuta

  Bruksizm / Bóle głowy / SSŻ
 • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji,na kierunku Fizjoterapii. Posiada prawie 10-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Stale poszerza swoje umiejętności na kursach specjalistycznych, by jak najlepiej pomóc pacjentom.
 • Więcej

  Izabela Dzikoń

  Izabela Dzikoń

  Logopeda ogólny i kliniczny, Neurologopeda

  Terapia logopedyczna dzieci i dorośli
 • Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna ze specjalizacją glottodydaktyczną. W 2023 roku ukończyła także podyplomowe studia z zakresu Neurologopedii na warszawskiej uczelni Collegium Humanum.
 • Więcej

  Ewelina Olszewska

  Ewelina Olszewska

  Opiekun Pacjenta/ Office Manager

 • Współpracuje z Atelier Uśmiechu prawie od początku działalności. Chętnie podejmuje nowe wyzwania.

  Więcej

  Kamila Włodarczyk

  Laekarz Stomatolog / Ortodoncja

 • Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyła w 2013 nroku. Staż podyplomowy odbyła w krakowskim Miejskim Centrum Stomatologii.
 • Anna Kropidłowska

  Anna Kropidłowska

  Higienistka stomatologiczna

  Higienistka / Asystentka / Technik RTG
 • Posiada 15-letnie doświadczenie w stomatologii. Jest dyplomowaną Higienistką i Asystentką Stomatologiczną oraz Technikiem Elektroradiologii.

  Więcej

  Agnieszka Kuźma

  Agnieszka Kuźma

  Higienistka stomatologiczna

  Higienistka / Asystentka
 • Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna. Absolwentka pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
 • Więcej

  Julia Abramowska

  Julia Abramowska

  Asystentka stomatologiczna

  Jest studentką drugiego roku stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W Atelier Uśmiechu pracuje na stanowisku asystentki stomatologicznej.

  Więcej

  Magdalena Łuszkiewicz

  Magdalena Łuszkiewicz

  Rejestratorka medyczna

 • Jest uśmiechnięta, zaangażowana i zawsze służy Państwu pomocą, więc idealnie odnajduje się w miejscu gdzie empatia i otwartość na potrzeby drugiej osoby są priorytetem.
 • Więcej

  Dominika Stanaszek

  Dominika Stanaszek

  Higienistka/ Asystentka

 • Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna. Zarówno w pracy jak i prywatnie najważniejsza jest dla niej empatia i życzliwość wobec drugiej osoby. Przez ponad 3 lata praktyki zawodowej w dziedzinie stomatologii, Dominika przekształciła swoją pracę w prawdziwą pasję.
 • Więcej

  Atelier Uśmiechu

  Atelier Uśmiechu

  O Nas

  Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

  Nota Prawna | Polityka Prywatności

  Metody Płatności

  Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


  MediRaty

  raty