Zespół

Atelier Uśmiechu jest jedną z najlepszych klinik stomatologicznych w Warszawie. Stawiamy zarówno na najwyższą jakość wykonywanych przez nas zabiegów, używanych materiałów, jak i na najlepszy zespół wybitnych specjalistów. Tak mocna jest Twoja drużyna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. W Atelier Uśmiechu każdy dentysta Mokotów z naszej kadry medycznej należy do elity zespołów stomatologicznych w całej Polsce. Zatrudniamy tylko wybitnych przedstawicieli branży stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji. Doświadczenie oraz przebyte szkolenia naszych lekarzy pozwalają nam śmiało mówić, że jesteśmy zespołem, który podoła nawet największym wyzwaniom.

Dobry dentysta Mokotów tak jak nasi lekarze powinien należeć do wielu Stowarzyszeń m.in. do Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. W trosce o najwyższy standard świadczonych przez nasz zespół usług nieustannie podnosimy kwalifikacje zarówno w zakresie nowoczesnych, jak i innowacyjnych technologii w implantologii, protetyce oraz w stomatologii estetycznej. W procesie leczenia pacjentów przychodzi nam z pomocą najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, w który wyposażona jest nasza klinika stomatologiczna.

Agnieszka Peret Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Agnieszka Peret

Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu / Periodontologia Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

Więcej

Rafał Dębiński

Rafał Dębiński

Lekarz stomatolog

Protetyka / Stomatologia zachowawcza
 • Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

  Więcej

  Anna Lidawska Lekarz stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Anna Lidawska

  Lekarz stomatolog

  Protetyka / Okluzja / Bruksizm
 • Zajmuję się protetyką, estetyką i protetyka cyfrową. Od momentu ukończenia UM w Łodzi uczestniczyłam w wielu stażach, m.in W Maladze (Hiszpania), w Dubaju, Jordanii.

  Więcej

  Tomasz Kaźmierczak

  Tomasz Kaźmierczak

  Lekarz Stomatolog

  Endodoncja
 • Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W klinice Atelier Uśmiechu zajmuję się endodoncją.

  Więcej

  Anna Barzyc

  Anna Barzyc

  Lekarz stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

  Więcej

  Joanna Ucieklak

  Joanna Ucieklak

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów brała udział w licznych konferencjach z różnych obszarów stomatologii organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii.

  Więcej

  Agnieszka Miszkurka

  Agnieszka Miszkurka

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca/ Protetyka
 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

  Więcej

  Justyna Zub Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Justyna Zub

  Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

  Ortodoncja
 • Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

  Więcej

  Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

  Lekarz Stomatolog

  Chirurgia / Implantologia
 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała 3. miejsce w Polsce i 2. w warszawskiej Izbie Lekarskiej pod względem najlepiej zdanego Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego.

  Więcej

  Marek Rybicki Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Marek Rybicki

  Lekarz Stomatolog, lekarz medycyny, specjalista chirurgii twarzowo- szczękowej

  Chirurgia / Implantologia
 • Specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii oraz ortognatyki. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobył tytuł lekarza stomatologa oraz lekarza medycyny.

  Więcej

  Anita Walczak Higienistka Stomatologiczna Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

  Anita Walczak

  Właściciel Atelier Uśmiechu

  Higienistka stomatologiczna
 • Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

  Więcej

  Klara Francuz-Matwiejczyk

  Klara Francuz-Matwiejczyk

  Fizjoterapeuta, logopeda

  Fizjoterapia SSŻ / Bruksizm,Wady wymowy Absolwentka Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Logopedii z Audiologią Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Zajmuje się zaburzeniami szyjnego odcinka kręgosłupa, stawów skroniowo- żuchwowych, krtani i aparatu artykulacyjnego.

  Więcej

  Anna Kropidłowska

  Anna Kropidłowska

  Asystentka stomatologiczna

  Higienistka / Asystentka / Technik RTG
 • Posiada 15-letnie doświadczenie w stomatologii. Jest dyplomowaną Higienistką i Asystentką Stomatologiczną oraz Technikiem Elektroradiologii.

  Więcej

  Ewelina Olszewska

  Ewelina Olszewska

  Asystentka stomatologiczna

  Asystentka / Rejestratorka medyczna
 • Współpracuje z Atelier Uśmiechu prawie od początku działalności. Chętnie podejmuje nowe wyzwania.

  Więcej

  Anna Drobkiewicz

  Anna Drobkiewicz

  Asystentka stomatologiczna

  Higienistka / Asystentka stomatologiczna
 • Z wykształcenia mgr. inżynier biotechnologii, jednak swoje życie zawodowe związała z profilaktyka stomatologiczną i promocja zdrowia. Dyplomowana Higienistka stomatologiczna.

  Więcej

  Zarezerwuj Wizytę

  Atelier Uśmiechu

  Atelier Uśmiechu

  O Nas

  Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

  Nota Prawna | Polityka Prywatności

  Metody Płatności

  Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


  MediRaty

  raty