Implanty zębowe - Implantologia stomatologiczna Warszawa

Atelier Uśmiechu » Implantologia

Implantologia w Atelier Uśmiechu

Implanty Warszawa – przyjdź do Atelier Uśmiechu

Implantologia to nic innego jak wszczepienie implantów zębowych przez lekarza stomatologa – implantologa, w celu odtworzenia utraconych zębów. Implanty Warszawa w Atelier Uśmiechu to pełny zakres zabiegów tego rodzaju, przy użyciu najnowocześniejszych metod, narzędzi i technologii. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki każdemu z pacjentów.

Nasi lekarze implantolodzy to wybitni specjaliści w swojej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie, które ma nasz zespół, staranność, przebyte szkolenia oraz dobro pacjenta to to, co wyróżnia naszą klinikę. To właśnie od umiejętności lekarza zależy, jak dobrze zostaną dobrane i osadzone implanty, jak długo będą nam służyć i czy nie będzie żadnych powikłań. Dlatego należy zawsze zweryfikować klinikę, lekarzy, uprawnienia. W dobie tak ogromnego postępu technologii, zarówno w medycynie, nieocenione są kursy, jak i szkolenia, na których lekarze poznają najnowsze technologie, poszerzają kompetencje, a tym samym mają wiedzę, dzięki której pacjent otrzymuje to, co najlepsze.

Implantologia Warszawa – nowoczesny sprzęt

Nasza klinika stomatologiczna w Warszawie (dzielnica Mokotów) dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, co w znacznym stopniu ułatwia pracę przy implantacji materiałów.

Implantologia Mokotów, tak samo, jak ortodoncja czy chirurgia stomatologiczna, wymaga diagnozy i analizy możliwości i potrzeb pacjenta. To właśnie pierwsza wizyta i odpowiednie oszacowanie konieczności wszczepiania implantów zębowych są istotnym elementem całego procesu leczenia ubytków zębowych. Lekarz implantolog Warszawa nie zawsze może dokonać zabiegu, zdarza się, że konieczna jest odbudowa kości (augmentacja) czy zabiegi podniesienia zatoki szczękowej. Każdy pacjent i każdy zabieg to osobna historia, w jednym przypadku możemy wykonać zabieg w ciągu kilku dni, a na inne potrzeba tygodni czy miesięcy. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej z osób.

Przejdź do: Narkoza

Implanty zębowe – jak są wykonywane?

Stosowane w Atelier Uśmiechu implanty wykonywane są z tytanu, co gwarantuje pacjentom estetykę i najwyższą jakość. Dodatkowym i ważnym elementem jest ogromna różnorodność materiałów protetycznych, dzięki czemu łatwo możemy dopasować je pod potrzeby pacjenta. Implanty zębowe wykonywane są przy pojedynczych ubytkach zębów, a także przy całkowitym bezzębiu.

Stosując najnowsze osiągnięcia techniki, jesteśmy w stanie zachować naturalny kształt, kolor zęba, nawet jeśli został on usunięty dawno temu. Implantologia Mokotów w Atelier Uśmiechu priorytetyzuje dobro i zadowolenie pacjenta i tą maksymą kierujemy się od początku istnienia naszej warszawskiej kliniki. Zapraszamy na Mokotów, jesteśmy do waszej dyspozycji przy ulicy Kłobuckiej 8a.

9 powodów, dlaczego implanty są dobre

Implantologia mokotów

1. Naturalny uśmiech oraz wzrost samooceny

Implanty sprawią, że Wasz uśmiech będzie wyglądał bardzo naturalnie. Dodatkowo będzie on nieziemsko biały niczym jak u gwiazd Hollywood. Zdecydowanie przyczyni się to do wzrostu samooceny i pewności siebie.

implanty warszawa

2. 0% szans na nowe ubytki próchnicowe

Dzięki implantom, ryzyko wystąpienia nowych ubytków próchnicowych spada do zera. Z pewnością niejedna osoba ucieszy się na wiadomość, że odtąd koniec z próchnicą.

implanty ursynów

3. Identyczny komfort żucia co z naturalnymi zębami

Nie musicie martwić o to, że mając implanty, będziecie odczuwać jakikolwiek dyskomfort podczas jedzenia. Gwarantujemy, że jest to identyczny komfort żucia co z naturalnymi zębami. Ulubione dania i przekąski będą mogły spokojnie gościć na Waszych talerzach, bez obawy, że niedopasowana proteza wypadnie z ust.

implanty mokotów

4. Zdrowie jamy ustnej ma wpływ na cały organizm

Z pewnością nie jeden z Was ma przykre wspomnienia związane z bólem zęba lub podobnego dyskomfortu. Pamiętajcie, że zdrowie jamy ustnej ma wpływ na cały nasz organizm. Zdrowe zęby są podstawą naszej witalności.

implantolog mokotów

5. Poprawa odczucia smaku potraw

Nie każdy wie, że implanty nie posiadają części podniebiennej, w przeciwieństwie do protez akrylowych. Dzięki temu możliwe jest w pełni odczuwanie smaku. Będą mogli Państwo znów cieszyć się smakiem ulubionych potraw.

implantologia mokotów

6. Ochrona istniejących zębów

Implanty są mocną podporą dla Waszych pozostałych zębów. Nie muszą się Państwo martwić o żadne przesunięcia. Mocna i stabilna podpora to podstawa!

implanty warszawa

7. Długofalowo oszczędność ekonomiczna

Decydując się na implanty, z pewnością oszczędzą sobie Państwo wiele czasu a przede wszystkim pieniędzy. Nie będzie trzeba co chwilę umawiać się na wizyty do stomatologa. Implanty to inwestycja na całe życie.

implanty ursynów

8. Poprawa utrzymania protezy

Istotny jest również fakt poprawy utrzymania protezy. Implanty wówczas mocno stabilizują protezę.

implanty mokotów

9. Pozbycie się niewygodnych ruchomych protez

Implanty są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort. Osoby, dla których uciążliwe są niewygodne, ruchome protezy serdecznie zapraszamy do Atelier Uśmiechu po nowe, dużo wygodniejsze rozwiązanie!

Co wybrać? Implant, most czy proteza?

Implantologia Mokotów niesie ze sobą wiele możliwości. Z pewnością wizja noszenia protezy i codzienne jej wyciąganie może wydawać się niekomfortowe. Warto rozważyć inne opcje i zastanowić się, która jest najkorzystniejsza.

W przypadku mostu następuje oszlifowanie zębów sąsiadujących, co jest nieodwracalnym procesem, często prowadzącym do zniszczenia. Czas kuracji jest dosyć krótki a koszty średnie. Niestety w tym przypadku mamy do czynienia z niskim komfortem żucia, ze względy na brak podparcia w naturalnych zębach. Wymiana następuje do 5-7 lat.

Procedura dla protezy rozpoczyna się od pobrania wycisków wyrostka zębodołowego i dziąseł. Po upływie określonego czasu będziemy mieć do czynienia z powolną utratą kości i wyrostka zębodołowego.

Czas kuracji również jest krótki, natomiast koszty są wyższe, niekorzystne w dłuższym czasie ze względu na konieczną wymianę. Komfort żucia jest trudny szczególnie podczas rozgryzania i przełykania. Wymiana następuje do 3-4 lata.

Przejdźmy teraz do implantu, który umieszczany jest w kości. Nie powoduje to zniszczeń dla sąsiadujących zębów. Czas kuracji to zazwyczaj 3-6 miesięcy. Koszty początkowe są wysokie, natomiast zdecydowanie opłacalne w późniejszym czasie. Komfort żucia jest identyczny co w przypadku zębów naturalnych a trwałość bardzo wysoka.

implanty warszawa

Implant

 • Procedura
  Umieszczenie implantu
  w kości
 • Niszczenie zębów
  Brak zniszczenia
  sąsiadujących zębów
 • Czas kuracji
  Zwykle od 3 do 6 miesięcy
 • Koszty
  Wysokie koszty początkowe, ale zdecydowanie
  opłacalne w dłuższym okresie
 • Komfort żucia
  Identyczny
  z naturalnymi zębami
 • Trwałość
  Bardzo wysoka
implanty ursynów

Most

 • Procedura
  Oszlifowanie zębów
  sąsiadujących
 • Niszczenie zębów
  Szlifowanie to nieodwracalny proces
  często prowadzący do zniszczenia
 • Czas kuracji
  Krótki
 • Koszty
  Średnie
   
 • Komfort żucia
  Niski – ze względu na brak podparcia
  w naturalnych zębach
 • Trwałość
  Wymiana co 5-7 lat
implanty mokotów

Proteza

 • Procedura
  Pobranie wycisków wyrostka
  zębodołowego i dziąseł
 • Niszczenie zębów
  Powolna utrata kości
  wyrostka zębodołowego
 • Czas kuracji
  Krótki
 • Koszty
  Cena niższa od implantu ale wymagająca
  wymian – niekorzystna w dłuższym okresie
 • Komfort żucia
  Trudności w rozgryzaniu
  i przełykaniu
 • Trwałość
  Wymiana co 3-4 lata

Więcej o Implantach

Co to jest implant?

Co to jest implant?

Lek. Stom. Patrycja Ostapiuk – Dąbrowska

Czy każdy może mieć implant?

Czy każdy może mieć implant?

Lek. Stom. Patrycja Ostapiuk – Dąbrowska

Implant na całe życie

implantologia mokotów

1. Konsultacja

implanty warszawa

2. Zabieg

implanty ursynów

3. Pobranie wycisków

implanty mokotów

4. Umieszczenie korony

implantolog mokotów

5. Okresowa kontrola

Badania naukowe dowodzą, że prawidłowo umiejscowione implanty Mokotów, mogą pozostać na swoim miejscu do końca życia pacjenta. Jednak, aby osiągnąć taki rezultat, konieczne jest utrzymanie prawidłowej higieny oraz okresowe badania kontrolne. Koszt założenia implantu nie należy do niskich, więc warto zadbać o pielęgnację i zatroszczyć się o nowy uśmiech. Pacjenci, którzy decydują się na implanty Ursynów, podkreślają, że utrzymanie higieny jamy ustnej jest bardzo łatwe, ponieważ o implanty dba się tak samo, jak o zęby naturalne, używa się również takich samych środków. Ważne jest jednak, aby dwa razy do roku usuwać kamień nazębny, chyba że specjalista zaradzi inaczej. Pacjenci często zastanawiają się, czy posiadając implanty, będą mogli wykonać rezonans magnetyczny lub tomografię komputerową. Oczywiście obecność implantów nie jest żadnym przeciwwskazaniem. Implantologia Mokotów jak widać, jest warta inwestycji, by móc cieszyć się komfortem codziennego życia.

Implanty Warszawa to tylko jedna z usług realizowanych w naszym gabinecie. Zapraszamy również pacjentów, którzy chcą wykonać mosty zębowe lub protezy. Sprawdź też pozostałe zabiegi, które oferujemy.

Stomatologia zachowawcza

Implantoprotetyka

Chirurgia

Licówki bez szlifowania

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty