Implanty zębów Warszawa

Atelier Uśmiechu » Implantologia

Implantologia w Atelier Uśmiechu

Implanty Warszawa – przyjdź do Atelier Uśmiechu

Implantologia to dziedzina zajmująca się odbudową utraconych zębów za pomocą implantów wszczepianych w kość szczęki lub żuchwy. Implanty integrują się z tkanką kostną, dzięki czemu zyskują stabilność, którą zapewniają też mocowanym na nich uzupełnieniom (koronom, mostom i protezom). W Atelier Uśmiechu oferujemy pełny zakres zabiegów tego rodzaju, przy użyciu najnowocześniejszych metod, narzędzi i technologii. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki każdemu z Pacjentów.

Nasi lekarze implantolodzy to wybitni specjaliści w swojej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie, które ma nasz zespół, staranność, przebyte szkolenia oraz dbałość o dobro Pacjenta to to, co wyróżnia naszą klinikę.

To właśnie od umiejętności lekarza zależy, jak dobrze zostaną dobrane i osadzone implanty, jak długo będą dobrze spełniać swoją rolę i czy nie będzie żadnych powikłań. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni lekarze stale poszerzają swoją wiedzę dzięki licznym kursom i szkoleniom, a w swojej pracy mają dostęp do nowoczesnych technologii usprawniających leczenie implantologiczne. Dzięki temu Pacjent otrzymuje to, co najlepsze.

Implantologia Warszawa – nowoczesny sprzęt

Nasza klinika stomatologiczna w Warszawie (dzielnica Mokotów) dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, co w znacznym stopniu ułatwia pracę naszym lekarzom i zwiększa precyzję zabiegu implantacji.

Leczenie implantologiczne wymaga dokładnej diagnozy i analizy możliwości i potrzeb Pacjenta. Podczas pierwszej wizyty wykonuje się niezbędną diagnostykę i wywiad medyczny, co pozwala szczegółowo zaplanować leczenie. Nie zawsze można od razu przeprowadzić zabieg, zdarza się, że konieczna jest wcześniej odbudowa kości (augmentacja) czy zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej, żeby przygotować podłoże pod implanty. Każdy Pacjent i każdy zabieg to osobna historia, w jednym przypadku możemy wykonać zabieg w ciągu kilku dni, a na inne potrzeba tygodni czy miesięcy. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego przypadku.

Zobacz też: Leczenie zębów pod narkozą Warszawa

Implanty zębowe – jak są wykonywane?

Stosowane w Atelier Uśmiechu implanty wykonywane są z tytanu, co gwarantuje najwyższą jakość. Dodatkowym i ważnym elementem jest ogromna różnorodność materiałów protetycznych, dzięki czemu łatwo możemy dopasować je do potrzeb Pacjenta.

Implanty zębowe wykonywane są przy pojedynczych ubytkach zębów, a także przy bezzębiu. Stosując najnowsze osiągnięcia techniki, jesteśmy w stanie zachować naturalny kształt i kolor zęba, nawet jeśli został on usunięty dawno temu.

9 powodów, dlaczego implanty są dobre

Implantologia mokotów

1. Naturalny uśmiech oraz wzrost samooceny

Implanty sprawią, że Twój uśmiech będzie wyglądał bardzo naturalnie. Odbudowy na implantach nie tylko można idealnie dopasować do koloru naturalnego uzębienia. Również sposób, w jaki odbijają światło odpowiada naturalnemu szkliwu. Zdecydowanie przyczyni się to do wzrostu samooceny i pewności siebie.

implanty warszawa

2. 0% szans na nowe ubytki próchnicowe

Implanty i osadzone na nich rekonstrukcje protetyczne nie są zrobione z naturalnej tkanki zęba, toteż nie zagraża im próchnica.

implanty ursynów

3. Identyczny komfort żucia co z naturalnymi zębami

Nie musisz martwić o to, że mając implanty, będziesz odczuwać jakikolwiek dyskomfort podczas jedzenia. Implanty zastępują naturalne korzenie zębowe, zapewniając identyczny komfort żucia jak prawdziwe zęby.

implanty mokotów

4. Zdrowie jamy ustnej ma wpływ na cały organizm

Odbudowa uzębienia ma wpływ nie tylko na stan jamy ustnej, ale na cały organizm. Braki w uzębieniu mogą być na przykład przyczyną problemów trawiennych, związanych z niedokładnym gryzieniem. Rekonstrukcja implantoprotetyczna pozwala zaradzić temu kłopotowi.

implantolog mokotów

5. Poprawa odczucia smaku potraw

Uzupełnienia protetyczne na implantach nie posiadają części podniebiennej, w przeciwieństwie do protez akrylowych. To oznacza, że nie blokują znajdujących się na podniebieniu receptorów. Dzięki temu możliwe jest cieszenie się w pełni smakiem ulubionych potraw.

implantologia mokotów

6. Lepsza kondycja pozostałych zębów

Brak nawet jednego zęba wpływa niekorzystnie na pozostałe uzębienie. Dochodzi do przemieszczania się i pochylania w stronę luki zębowej. Odbudowa na implancie pozwala zahamować ten proces.

implanty warszawa

7. Długofalowo oszczędność

Decydując się na implanty, z pewnością oszczędzisz wiele czasu i pieniędzy, ponieważ implanty nie psują się. Prawdopodobnie rzadziej będziesz więc odwiedzać stomatologa (należy jednak pamiętać o wizytach kontrolnych i higienizacyjnych).

implanty ursynów

8. Stabilne utrzymanie protezy

Uzupełnienia protetyczne mocowane na implantach odznaczają się wyjątkową stabilnością. Nie przemieszczają się i nie ma ryzyka, że wypadną podczas jedzenia, śmiechu czy kichania. Implanty są więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort. Ruchome protezy mogą być niewygodne i uciążliwe. Implanty to dużo wygodniejsze rozwiązanie!

implanty mokotów

9. Spowolnienie zaniku kości

Mocowanie na implantach sprawia, że siły żucia są przenoszone na kość szczęki lub żuchwy. Dzięki temu zyskuje ona naturalne obciążenie i spowolniony zostaje proces jej zaniku.

 

Umów się na wizytę już dziś

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu

Co wybrać? Implant, most czy proteza?

Warto rozważyć różne opcje i zastanowić się, która metoda odbudowy uzębienia będzie dla Ciebie najkorzystniejsza – zwykły most lub proteza, czy może raczej protetyczne uzupełnienie na implantach?

W przypadku mostu następuje oszlifowanie zębów sąsiadujących z luką zębową, co jest nieodwracalnym procesem. Czas kuracji jest dosyć krótki, a koszty średnie. Niestety w tym przypadku mamy do czynienia z niskim komfortem żucia, ze względu na brak naturalnego podparcia przęsła mostu. Wymiana mostu jest potrzebna co 5-7 lat.

Procedura dla protezy rozpoczyna się od pobrania wycisków wyrostka zębodołowego i dziąseł. Czas kuracji również jest krótki, natomiast koszty są wyższe, niekorzystne w dłuższej perspektywie ze względu na konieczność wymiany co pewien czas.

Niestety w przypadku protezy ruchomej siły żucia przenoszone są na śluzówkę, a nie na kość, dlatego po upływie określonego czasu będziemy mieć do czynienia z powolną utratą kości i wyrostka zębodołowego. Komfort żucia również może nie być w pełni zadowalający, szczególnie podczas rozgryzania i przełykania. Wymiana jest konieczna co 3-4 lata.

Przejdźmy teraz do implantów, które mogą posłużyć jako podstawa do odbudowy za pomocą koron protetycznych, mostu lub protezy. Implantacja nie powoduje zniszczeń dla sąsiadujących z luką zębów. Czas kuracji to zazwyczaj 3-6 miesięcy. Koszty początkowe są wysokie, natomiast zdecydowanie opłacalne w dłuższej perspektywie. Komfort żucia jest identyczny, jak w przypadku zębów naturalnych, a trwałość bardzo wysoka. Siły żucia są w fizjologiczny sposób przenoszone na kość, co spowalnia proces jej zaniku.

Więcej o Implantach

Co to jest implant?

Co to jest implant?

Lek. Stom. Patrycja Ostapiuk – Dąbrowska

Czy każdy może mieć implant?

Czy każdy może mieć implant?

Lek. Stom. Patrycja Ostapiuk – Dąbrowska

Implant na całe życie

implantologia mokotów

1. Konsultacja

implanty warszawa

2. Zabieg

implanty ursynów

3. Pobranie wycisków

implanty mokotów

4. Umieszczenie korony

implantolog mokotów

5. Okresowa kontrola

Prawidłowo umiejscowione implanty mogą pozostać na swoim miejscu do końca życia Pacjenta. Jednak, aby osiągnąć taki rezultat, konieczne jest utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej oraz okresowe badania kontrolne. Koszt założenia implantu nie należy do niskich, więc warto zadbać o pielęgnację i zatroszczyć się o nowy uśmiech. Pacjenci, którzy decydują się na implanty, podkreślają, że utrzymanie higieny jamy ustnej jest bardzo łatwe, ponieważ o implanty dba się tak samo, jak o zęby naturalne, używa się również takich samych środków. Ważne jest, aby dwa razy do roku usuwać kamień nazębny w ramach gabinetowej higienizacji, chyba że specjalista zaleci inaczej.

Pacjenci często zastanawiają się, czy posiadając implanty, będą mogli wykonać rezonans magnetyczny lub tomografię komputerową. Obecność implantów nie jest żadnym przeciwwskazaniem do takich badań. Leczenie implantologiczne, jak widać, jest warte inwestycji, by móc cieszyć się komfortem codziennego życia.

Marzą ci się implanty? Warszawa to miejsce, w którym nasz gabinet oferuje tę i wiele innych usług. Zapraszamy również Pacjentów, którzy chcą wykonać mosty zębowe lub protezy. Sprawdź też pozostałe zabiegi, które przeprowadzamy.

Implanty Warszawa to tylko jedna z usług realizowanych w naszym gabinecie. Zapraszamy również pacjentów, którzy chcą wykonać mosty zębowe lub protezy. Sprawdź też pozostałe zabiegi, które oferujemy.

Stomatologia zachowawcza Warszawa

Implantoprotetyka Warszawa

Chirurgia stomatologiczna Warszawa

Licówki Warszawa

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty