Justyna Zub Lekarz Stomatolog Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Justyna Zub

Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

  • Ortodoncja

Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. W 2018 roku uzyskała tytuł międzynarodowy tytuł specjalisty ortodonty- Master of Science in Orthodontics na Uniwersytecie Donau-Universität Krems.

Stale uczestniczy w licznych kursach i konferencjach w kraju i za granicą prowadzonych przez wybitnych specjalistów takich jak: prof. dr. Dieter Müßig, dr Davide Mirabella, dr Ralphael Greenfield, prof. Hyo- Sang Park, dr Thomas Pitts, prof. Paolo Manzo.

W swojej pracy łączy wiedzę z najnowocześniejszymi metodami leczenia i innowacyjnymi technologiami takimi jak samoligaturujący System Damon, Clear Aligner czy miniimplanty ortodontyczne.

Specjalizuje się w leczeniu metodą Invisalign, przeprowadzając wiele skomplikowanych procesów leczenia. Ceni sobie interdyscyplinarną pracę całego zespołu, dla osiągnięcia jak najlepszych wyników leczenia.

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty