Nakładki Invisalign Warszawa

Atelier Uśmiechu » Invisalign

invisalign warszawa

Czym jest Invisalign?

Atelier Uśmiechu zaprasza do rozpoczęcia kompleksowego leczenia ortodontycznego. Invisalign Warszawa.

Invisalign jest przezroczystym aparatem prostującym zęby, dzięki któremu na Twojej twarzy zagości wymarzony piękny uśmiech. Wykorzystując zaawansowaną technologię obrazowania 3D, w metodzie Invisalign tworzony jest kompletny plan prostowania zębów, uwzględniający przesunięcie z początkowej do pożądanej pozycji na podstawie zaleceń Lekarza Invisalign. Następnie przygotowywany jest zestaw alignerów specjalnie dostosowanych do zębów.

Ponad 4 mln osób na całym świecie skorzystało z metody Invisalign. Każdego dnia przybywa coraz więcej uśmiechów Invisalign.

Nakładki Invisalign można wykorzystać do leczenia wad zgryzu u dorosłych i nastolatków. Zaczynając od lekkich korekt ustawienia poszczególnych zębów do skomplikowanych wad ortodontycznych.

Z punktu widzenia fizjologii, do przemieszczania zębów niezbędne jest oddziaływanie małej, ale stałej siły. Konstrukcja nakładek Invisalign zapewnia właśnie takie działanie, dlatego też jest mniej bolesne w porównaniu do aparatów klejonych do zębów. Nakładka oddziałuje z siłą niezbędną do kontrolowanego przemieszczania zębów. Lekarz planuje konkretną sekwencję, etapy i kierunek przemieszczenia zębów.

Czas leczenia zależy od przypadku – średnio trwa od 3 do 18 miesięcy.

Wizyty odbywają się co 8 tygodni. Nakładki należy zmieniać co około 1-2 tygodnie, należy je nosić przez około 20-22 godziny na dobę.

Leczenie Invisalign krótsze nawet o połowę w stosunku do aparatu klejonego do zębów. Jest to możliwe dlatego, że można wykonywać jednoczasowo różne ruchy zębów, w leczeniu tradycyjnym pewne ruchy muszą być wykonywane pojedynczo.

Lekarz ortodonta po zaakceptowaniu planu przez pacjenta i decyzji o rozpoczęciu leczenia ortodontycznego tworzy wizualizację 3D finalnego ustawienia zębów, pacjent może zobaczyć oczekiwany końcowy układ swoich zębów jeszcze przed pierwszymi nakładkami.

Skaner wewnątrzustny to najnowsza innowacja wykorzystywana przez Nas do leczenia ortodontycznego. Zastępuje on tradycyjne, często niedokładne wyciski co przekłada się na jeszcze większa precyzję leczenia oraz poprawia komfort pacjenta.

Najważniejsze aspekty wartości leczenia Invisalign dla pacjentów.

 • Utrzymanie higieny jamy ustnej dzięki temu, że nakładki są wyjmowane.
 • Komfort – dopasowanie do konkretnego pacjenta.
 • Brak otarć, podrażnień błony śluzowej, bólu.
 • Nakładki są prawie niewidoczne.
 • Zaawansowana technologia komputerowego modelowania 3D pozwala tworzyć dostosowane plany leczenia, wizualizacje przemieszczeń zębów i symulacje końcowych rezultatów
 • Krótsze wizyty bez inwazyjnych zabiegów w fotelu dentystycznym co 6-8 tygodni.
 • Noszenie aparatu Invisalign nie wpływa na wymowę.

Prostsze zęby to nie tylko piękny uśmiech oraz również lepsza funkcja gryzienia oraz zapobieganie ścieraniu oraz zgrzytaniu zębami.

Niewidoczna ortodoncja - Invisalign Warszawa

Większość osób nie zauważy, że nosisz aparat, który prostuje Ci zęby. Nakładki nie zakłócają codziennego życia – pracy, podróży ani nauki. Wymagają mniejszej liczby wizyt niż niektóre inne typy aparatów korekcyjnych.

Leczenie Invisalign Warszawa z powodzeniem stosujemy w przypadku:

 • stłoczenia zębów (zęby na siebie nachodzą)
 • szparowatości (nadmiernym przerwą pomiędzy zębami)
 • zgryz otwarty (zęby górne i dolne nie maja ze sobą kontaktu)
 • zgryz głęboki (zęby górne zakrywają zęby dolne)
 • zgryz krzyżowy (zęby górne źle nachodzą na zęby dolne)
 • przodozgryz (nadmierne wysunięcie żuchwy)
 • nagryz pionowy (zęby górne uderzają w zęby dolne)

Metoda Invisalign - ile kosztuje?

Koszt leczenia Invisalign jest zbliżony do kosztu leczenia tradycyjnymi aparatami.

Podobnie jak w przypadku każdego leczenia ortodontycznego, koszt leczenia metodą Invisalign zależy od stopnia złożoności wady zgryzu i przebiegu samego leczenia. Z zasady koszt leczenia Invisalign Warszawa jest porównywalny do leczenia tradycyjnym aparatem stałym. Lekarz jest w stanie określić całkowity koszt leczenia konkretnego pacjenta po pełnej diagnostyce, przeważnie ceny leczenia tą metodą kształtują się na poziomie od 12 000 do 19 900 zł. Jeśli jednak wada jest niewielka, ceny zaczynają się od 4 800 zł.

Cena jest całościowym kosztem zawarte są w niej wszystkie wizyty kontrolne w trakcie leczenia.  Płatność za leczenie rozłożona jest na 5 rat.

Pierwszym krokiem w celu rozpoczęcia leczenia wady zgryzu jest konsultacja z lekarzem specjalistą ortodontą. Podczas takiej wizyty lekarz analizuje i omawia wstępnie sytuację pacjenta. Asystentka ortodontyczna wykonuje skan zębów, czyli wirtualny model uzębienia oraz protokół zdjęć fotograficznych. Wykonywane są również badania radiologiczne. Na tej podstawie lekarz przygotowuje na kolejną wizytę pisemny plan leczenia z kosztorysem. Na koszt wizyty składa się: konsultacja ortodontyczna 200 zł, modele diagnostyczne 3D 200 zł oraz przygotowanie pisemnego planu 200 zł. Dodatkowym kosztem w zależności od przypadku mogą być badania radiologiczne.

Drugą wizytą w procesie leczenia ortodontycznego jest omówienie planu leczenia.Pacjent otrzymuje informację obejmującą diagnozę i cele leczenia ortodontycznego, ewentualne przygotowanie pacjenta do takiego leczenia. W planie są informacje o zabiegach rekomendowanych w trakcie lub po leczeniu ortodontycznym, aby uzyskać maksymalną estetykę uśmiechu. Lekarz ortodonta omawia zdjęcia oraz badania radiologiczne. Tłumaczymy przebieg leczenia, zapoznajemy pacjenta z nakładkami ortodontycznymi, wyjaśniając sposób ich użytkowania. Jest to czas dla pacjenta na zadanie wszystkich pytań. Pacjent otrzymuje indywidualny kosztorys leczenia ortodontycznego. Omówienie planu leczenia jest bezpłatne.

Po omówieniu i akceptacji planu leczenia przez pacjenta, możemy przystąpić do działania. Należy do tego czasu zrealizować wszystkie ewentualne zalecenia, które były uwzględnione w planie leczenia. Po wpłacie pierwszej raty za leczenie uruchamiamy przygotowanie aparatu. Lekarz ortodonta przygotowuje cyfrowy plan leczenia oraz wizualizacje czyli clin check.Po zakończeniu planowania przesunięć zębów, nakładki są wytwarzane dla pacjenta.Proces ten trwa około 3 tygodni i po tym czasie pacjent ma oddawany aparat. Podczas wizyty przyklejane są attachmenty, czyli niewidoczne elementy wspomagające przesunięcie zęba. U każdego pacjenta są one innej wielkości, innego kształtu oraz na innych zębach. Pacjent ma oddane kilka pierwszych zestawów nakładek. Dostaje dokładne zalecenia dotyczące ich użytkowania oraz specjalny zestaw startowy. Następnie umawiamy się na wizytę kontrolną najczęściej po 2-3 miesiącach.

Atelier Uśmiechu to bez wątpienia najlepszy wybór na leczenie Invisalign
Warszawa. Poznaj opinie pacjentów o leczeniu Invisalign Warszawa Mokotów
i Ursynów.

Pacjent 1

invisalign warszawa 1
invisalign warszawa 2
invisalign warszawa 3
Video

Pacjent 2

invisalign warszawa 4
invisalign warszawa 5
invisalign warszawa 6
Video

Pacjent 3

invisalign warszawa 7
invisalign warszawa 8
invisalign warszawa 9
Video

Dr n. med. specjalista ortodonta Marzena Pucek w gronie 1% lekarzy na świecie z największą liczbą przeprowadzonych leczeń ortodontycznych za pomocą nakładek Invisalign.
Atelier Uśmiechu specjalizuje się w ortodoncji cyfrowej oraz leczeniu ortodontycznym nakładkowym. Od prawie 5 lat oferujemy naszym pacjentom nowoczesne metody leczenia, a również idący za tym komfort i bezpieczeństwo leczenia ortodontycznego Invisalign.

Dołącz do 13 mln Pacjentów Invisalign i wyobraź sobie, jak leczenie Invisalign może zmienić Twój uśmiech!

Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i doświadczenia naszych lekarzy, aby cieszyć się pięknym uśmiechem, o jakim zawsze marzyłeś. Zadzwoń +48 578 501 101 i zarezerwuj swoje spotkanie już teraz!

Porównanie leczenia ortodontycznego dla metody tradycyjnej i Invisalign

Leczenie tradycyjne Leczenie Invisalign
Estetyka Widoczne Niewidoczne
Problemy z wymową Czasami Prawie nigdy
Czas 18-30 miesięcy 3-18 miesięcy
Wizualizacja efektu leczenia Nie Tak
Wizyty kontrolne Co 4 tyg. Co 8 tyg.
Możliwość zdjęcia aparatu do jedzenia, picia, mycia zębów Nie Tak
Komfort użytkowania dla pacjenta/ Ból Większe dolegliwości bólowe, otarcia języka, błon śluzowych Sporadyczne dolegliwości bólowe, brak podrażnień błony śluzowej i języka
Małe wady zgryzu Tak Tak
Skomplikowane wady zgryzu Tak Tak

Porównanie kosztów leczenia dla metody tradycyjnej i Invisalign

Leczenie tradycyjne Leczenie Invisalign
Aparat porcelanowy dwa łuki 10 000 zł 17 500 zł
Wizyty kontrolne 350 zł 0 zł
Średnia ilość wizyt kontrolnych podczas leczenia 24 9
Zdjęcie aparatu stałego, demontaż atachmentów 1 500 zł 0 zł
Wydłużenie czasu leczenia/dodatkowe wizyty ortodontyczne płatne bezpłatne
Całościowy koszt leczenia 18 500 zł 17 500 zł

Jedyny system leczenia nakładkowego rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne
Invisalign®, największą i najstarszą organizację zrzeszającą lekarzy dentystów w Polsce.

Doktor n med. Marzena pucek - specjalista Ortodonta - Certyfikowany Lekarz Invisalign - Invisalign Warszawa

TOP 3 w Invisalign Warszawa pod względem doświadczenia w leczeniu Invisalign dzieci i dorosłych. Najcześciej wybierany ortodonta Invisalign w Warszawie.

Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

Od ponad 25 lat dba o piękne i zdrowe uśmiechy, co zaowocowało już kilkoma tysiącami zadowolonych pacjentów.

Regularnie bierze czynny udział w konferencjach naukowych, a także w certyfikowanych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jest czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) – pełni funkcję skarbnika w Lubelskim Regionalnym Kole PTO. Należy do Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS), Światowej Federacji Ortodontów (WFO) i Amerykańskiego Stowarzyszenia Ortodontów (AAO). Jest wieloletnim byłym pracownikiem Katedry i Zakładu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się podyplomowym kształceniem lekarzy z zakresu ortodoncji, dzieląc się doświadczeniem i zdobytą wiedzą.

Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jest znakomicie wykwalifikowaną specjalistką, dzięki czemu świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Pacjenci cenią ją za indywidualne podejście oraz konkretny i kompleksowy plan leczenia. Wybrana przez pacjentów dr Marzena Pucek zajęła II miejsce w plebiscycie Dentysta Roku 2014.

invisalign warszawa

Dr Kamila Włodarczyk - Lekarz Ortodonta - Certyfikowany Lekarz Invisalign - Invisalign Warszawa

Duże doświadczenie w Invisalign Warszawa pod względem doświadczenia w leczeniu Invisalign dzieci i dorosłych.

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyła w 2013 roku. Staż podyplomowy odbyła w krakowskim Miejskim Centrum Stomatologii.

Swoje zainteresowania zawodowe skupia wokół leczenia ortodontycznego dzieci, młodzieży i dorosłych z wykorzystaniem systemów nakładkowych i aparatów zdejmowanych, w tym także aparatów czynnościowych. Jeśli jest to wskazane terapia odbywa się we współpracy z logopedą i/lub fizjoterapeutą. Przywiązuje szczególną uwagę do rzetelnej diagnostyki problemów pacjenta, współprowadzący leczenie kompleksowe, interdyscyplinarne z innymi specjalistami tj. protetyk, implantolog.

Ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w prywatnych klinikach na terenie Krakowa i Warszawy.

Jest certyfikowanym lekarzem Invisalign, członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Polskiej Akademii Alignerowej.

Odbyła szkolenia z zakresu ortodoncji m.in u prof. Milana Kaminka i dr Larryego Browna. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach o charakterze krajowym, jak i międzynarodowym. W gabinecie dba o to, żeby pacjent świadomie przechodził przez kolejne etapy leczenia.

W Atelier Uśmiechu prowadzi leczenie ortodontyczne u dzieci i dorosłych aparatami Invisalign oraz aparatami ruchomymi, doktor Włodarczyk prowadzi również leczenia u pacjentów anglojęzycznych.

W naszej klinice opiekujemy się pacjentem holistycznie. Wierzymy, że dokładna diagnostyka i dobry plan leczenia jest podstawą sukcesu. Do leczenia ortodontycznego wykorzystujemy cyfrowe technologie oraz badania radiologiczne tj. tomografia. System leczenia Invisalign pozwala nam na zaplanowanie ruchów zębów na podstawie tomografii, gdzie widzimy precyzyjne przesunięcia zębów.

Przed i Po

Pacjentka zgłosiła się do nas w celu leczenia ortodontycznego. Proponujemy pacjentom zawsze najnowocześniejsze metody leczenia jakimi są nakładki ortodontyczne, czyli alignery. Efekty ponad 2-letniego leczenia ortodontycznego są zaskakujące.

Pan Tomasz zgłosił się w celu leczenia wady zgryzu, która utrudniała prawidłowe gryzienie oraz sprawiała dyskomfort przy uśmiechaniu. Część zębów była ustawiona w zgryzie krzyżowym. U pacjenta przeprowadzono leczenie przygotowawcze polegające na higienizacji oraz leczeniu próchnicy, aby przejść do leczenia ortodontycznego. Leczenie ortodontyczne przeprowadzone było metodą leczenia nakładkami Invisalign. Na koniec leczenia ortodontycznego wykonano wybielanie zębów. Po 2 latach od pierwszej wizyty u Nas pan Tomasz cieszy się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Pan Dariusz zgłosił się do nas w celu leczenia ortodontycznego, na początku towarzyszyło mu dużo wątpliwości, czy jesteśmy w stanie polepszyć ustawienie zgryzu poprzez leczenie nakładkami ortodontycznymi. Czy plastikowa nakładka może pomóc w wadzie zgryzu jaką jest zgryz otwarty? Problemem był duży, brak kontaktu zębów przednich górnych i dolnych. Już po 3 miesiącach leczenia rezultaty mówiły same za siebie, a nasz pacjent żałował tylko tego, że zwlekał z decyzją. Po trwającym 1,5 roku leczeniu wykonaliśmy u pacjenta wybielanie zębów.

U pacjenta przeprowadzono leczenie ortodontyczne nakładki, obejmujące szeregowanie zębów, poszerzenie łuków oraz przywrócenie dobrego zgryzu.

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty