Nakładki Invisalign Warszawa

Atelier Uśmiechu » Invisalign

invisalign warszawa

Czym jest Invisalign?

Atelier Uśmiechu zaprasza do rozpoczęcia kompleksowego leczenia ortodontycznego. Invisalign Warszawa.

Invisalign jest przezroczystym aparatem prostującym zęby, dzięki któremu na Twojej twarzy zagości wymarzony piękny uśmiech. Wykorzystując zaawansowaną technologię obrazowania 3D, w metodzie Invisalign tworzony jest kompletny plan prostowania zębów, uwzględniający przesunięcie z początkowej do pożądanej pozycji na podstawie zaleceń Lekarza Invisalign. Następnie przygotowywany jest zestaw alignerów specjalnie dostosowanych do zębów.

Ponad 4 mln osób na całym świecie skorzystało z metody Invisalign. Każdego dnia przybywa coraz więcej uśmiechów Invisalign.

Nakładki Invisalign można wykorzystać do leczenia wad zgryzu u dorosłych i nastolatków. Zaczynając od lekkich korekt ustawienia poszczególnych zębów do skomplikowanych wad ortodontycznych.

Z punktu widzenia fizjologii, do przemieszczania zębów niezbędne jest oddziaływanie małej, ale stałej siły. Konstrukcja nakładek Invisalign zapewnia właśnie takie działanie, dlatego też jest mniej bolesne w porównaniu do aparatów klejonych do zębów. Nakładka oddziałuje z siłą niezbędną do kontrolowanego przemieszczania zębów. Lekarz planuje konkretną sekwencję, etapy i kierunek przemieszczenia zębów.

Czas leczenia zależy od przypadku – średnio trwa od 3 do 18 miesięcy.

Wizyty odbywają się co 8 tygodni. Nakładki należy zmieniać co około 1-2 tygodnie, należy je nosić przez około 20-22 godziny na dobę.

Leczenie Invisalign krótsze nawet o połowę w stosunku do aparatu klejonego do zębów. Jest to możliwe dlatego, że można wykonywać jednoczasowo różne ruchy zębów, w leczeniu tradycyjnym pewne ruchy muszą być wykonywane pojedynczo.

Lekarz ortodonta po zaakceptowaniu planu przez pacjenta i decyzji o rozpoczęciu leczenia ortodontycznego tworzy wizualizację 3D finalnego ustawienia zębów, pacjent może zobaczyć oczekiwany końcowy układ swoich zębów jeszcze przed pierwszymi nakładkami.

Skaner wewnątrzustny to najnowsza innowacja wykorzystywana przez Nas do leczenia ortodontycznego. Zastępuje on tradycyjne, często niedokładne wyciski co przekłada się na jeszcze większa precyzję leczenia oraz poprawia komfort pacjenta.

Najważniejsze aspekty wartości leczenia Invisalign dla pacjentów.

 • Utrzymanie higieny jamy ustnej dzięki temu, że nakładki są wyjmowane.
 • Komfort – dopasowanie do konkretnego pacjenta.
 • Brak otarć, podrażnień błony śluzowej, bólu.
 • Nakładki są prawie niewidoczne.
 • Zaawansowana technologia komputerowego modelowania 3D pozwala tworzyć dostosowane plany leczenia, wizualizacje przemieszczeń zębów i symulacje końcowych rezultatów
 • Krótsze wizyty bez inwazyjnych zabiegów w fotelu dentystycznym co 6-8 tygodni.
 • Noszenie aparatu Invisalign nie wpływa na wymowę.

Prostsze zęby to nie tylko piękny uśmiech oraz również lepsza funkcja gryzienia oraz zapobieganie ścieraniu oraz zgrzytaniu zębami.

Niewidoczna ortodoncja - Invisalign Warszawa

Większość osób nie zauważy, że nosisz aparat, który prostuje Ci zęby. Nakładki nie zakłócają codziennego życia – pracy, podróży ani nauki. Wymagają mniejszej liczby wizyt niż niektóre inne typy aparatów korekcyjnych.

Leczenie Invisalign Warszawa z powodzeniem stosujemy w przypadku:

 • stłoczenia zębów (zęby na siebie nachodzą)
 • szparowatości (nadmiernym przerwą pomiędzy zębami)
 • zgryz otwarty (zęby górne i dolne nie maja ze sobą kontaktu)
 • zgryz głęboki (zęby górne zakrywają zęby dolne)
 • zgryz krzyżowy (zęby górne źle nachodzą na zęby dolne)
 • przodozgryz (nadmierne wysunięcie żuchwy)
 • nagryz pionowy (zęby górne uderzają w zęby dolne)

Metoda Invisalign - ile kosztuje?

Koszt leczenia Invisalign jest zbliżony do kosztu leczenia tradycyjnymi aparatami.

Podobnie jak w przypadku każdego leczenia ortodontycznego, koszt leczenia metodą Invisalign zależy od stopnia złożoności wady zgryzu i przebiegu samego leczenia. Z zasady koszt leczenia Invisalign Warszawa jest porównywalny do leczenia tradycyjnym aparatem stałym. Lekarz jest w stanie określić całkowity koszt leczenia konkretnego pacjenta po pełnej diagnostyce, przeważnie ceny leczenia tą metodą kształtują się na poziomie od 12 000 do 19 900 zł. Jeśli jednak wada jest niewielka, ceny zaczynają się od 4 800 zł.

Cena jest całościowym kosztem zawarte są w niej wszystkie wizyty kontrolne w trakcie leczenia.  Płatność za leczenie rozłożona jest na 5 rat.

Porównanie leczenia ortodontycznego dla metody tradycyjnej i Invisalign

Leczenie tradycyjne Leczenie Invisalign
Estetyka Widoczne Niewidoczne
Problemy z wymową Czasami Prawie nigdy
Czas 18-30 miesięcy 3-18 miesięcy
Wizualizacja efektu leczenia Nie Tak
Wizyty kontrolne Co 4 tyg. Co 8 tyg.
Możliwość zdjęcia aparatu do jedzenia, picia, mycia zębów Nie Tak
Komfort użytkowania dla pacjenta/ Ból Większe dolegliwości bólowe, otarcia języka, błon śluzowych Sporadyczne dolegliwości bólowe, brak podrażnień błony śluzowej i języka
Małe wady zgryzu Tak Tak
Skomplikowane wady zgryzu Tak Tak

Porównanie kosztów leczenia dla metody tradycyjnej i Invisalign

Leczenie tradycyjne Leczenie Invisalign
Aparat porcelanowy dwa łuki 6 000 zł 15 500 zł
Wizyty kontrolne 300 zł 0 zł
Średnia ilość wizyt kontrolnych podczas leczenia 24 9
Zdjęcie aparatu stałego, demontaż atachmentów 1 000 zł 0 zł
Wydłużenie czasu leczenia/dodatkowe wizyty ortodontyczne płatne bezpłatne
Całościowy koszt leczenia 14 200 zł 15 500 zł

Pacjent 1

invisalign warszawa 1
invisalign warszawa 2
invisalign warszawa 3
Video

Pacjent 2

invisalign warszawa 4
invisalign warszawa 5
invisalign warszawa 6
Video

Pacjent 3

invisalign warszawa 7
invisalign warszawa 8
invisalign warszawa 9
Video

Doktor n med. Marzena pucek - specjalista Ortodonta - Certyfikowany Lekarz Invisalign - Invisalign Warszawa

TOP 3 w Invisalign Warszawa pod względem doświadczenia w leczeniu Invisalign dzieci i dorosłych. Najcześciej wybierany ortodonta Invisalign w Warszawie.

Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

Od ponad 25 lat dba o piękne i zdrowe uśmiechy, co zaowocowało już kilkoma tysiącami zadowolonych pacjentów.

Regularnie bierze czynny udział w konferencjach naukowych, a także w certyfikowanych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jest czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) – pełni funkcję skarbnika w Lubelskim Regionalnym Kole PTO. Należy do Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS), Światowej Federacji Ortodontów (WFO) i Amerykańskiego Stowarzyszenia Ortodontów (AAO). Jest wieloletnim byłym pracownikiem Katedry i Zakładu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się podyplomowym kształceniem lekarzy z zakresu ortodoncji, dzieląc się doświadczeniem i zdobytą wiedzą.

Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jest znakomicie wykwalifikowaną specjalistką, dzięki czemu świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Pacjenci cenią ją za indywidualne podejście oraz konkretny i kompleksowy plan leczenia. Wybrana przez pacjentów dr Marzena Pucek zajęła II miejsce w plebiscycie Dentysta Roku 2014.

invisalign warszawa

Dr Justyna Zub - Lekarz Ortodonta - Certyfikowany Lekarz Invisalign - Invisalign Warszawa

Top 10 w Invisalign Warszawa pod względem doświadczenia w leczeniu Invisalign dzieci i dorosłych.

Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. W 2018 roku uzyskała tytuł międzynarodowy tytuł specjalisty ortodonty- Master of Science in Orthodontics na Uniwersytecie Donau-Universität Krems.

Stale uczestniczy w licznych kursach i konferencjach w kraju i za granicą prowadzonych przez wybitnych specjalistów takich jak: prof. dr. Dieter Müßig, dr Davide Mirabella, dr Ralphael Greenfield, prof. Hyo- Sang Park, dr Thomas Pitts, prof. Paolo Manzo.

W swojej pracy łączy wiedzę z najnowocześniejszymi metodami leczenia i innowacyjnymi technologiami takimi jak samoligaturujący System Damon, Clear Aligner czy miniimplanty ortodontyczne.Specjalizuje się w leczeniu metodą Invisalign, przeprowadzając wiele skomplikowanych procesów leczenia. Ceni sobie interdyscyplinarną pracę całego zespołu, dla osiągnięcia jak najlepszych wyników leczenia.

invisalign warszawa

Dołącz do 13 mln pacjentów Invisalign i wyobraź sobie, jak leczenie Invisalign może zmienić Twój uśmiech!

Atelier Uśmiechu to bez wątpienia najlepszy wybór na leczenie Invisalign
Warszawa. Poznaj opinie pacjentów o leczeniu Invisalign Warszawa Mokotów
i Ursynów.

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty