Endodoncja - Leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem Warszawa

Atelier Uśmiechu » Endodoncja

Endodoncja

Endodoncja inaczej leczenie kanałowe

Endodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się leczeniem schorzeń miazgi zęba, czyli tkanek znajdujących się wewnątrz zęba. Leczenie kanałowe Warszawa, znane również jako endodoncja, to procedura, która pozwala uratować ząb przed ekstrakcją poprzez usunięcie uszkodzonej miazgi i oczyszczenie kanałów z bakterii. Endodoncja Warszawa, szczególnie leczenie kanałowe Mokotów i leczenie kanałowe Ursynów oferuje pacjentom dostęp do wyjątkowych specjalistów endodoncji oraz nowoczesnych technologii, takich jak leczenie kanałowe pod mikroskopem. W trakcie leczenia endodonta Warszawa usuwa zainfekowaną lub uszkodzoną miazgę, a następnie oczyszcza i uszczelnia kanały korzeniowe. To pozwala zachować naturalny ząb, który w przeciwnym razie musiałby zostać usunięty. Klinika Stomatologiczna Warszawa oferuje najwyższej jakości sprzęt i zatrudnia zespół specjalistów, którzy sprawią, że leczenie endodontyczne Warszawa nie będzie bolesne. Endodonta na Mokotowie oferuje kompleksową opiekę, diagnozując oraz lecząc schorzenia związane z miazgą zębów.

Z pewnością każdy z Was słyszał, jak to strasznie okropne i bolesne było leczenie kanałowe, jak to Wasz kolega, znajomy czy osoba z waszego najbliższego otoczenia nacierpiała się przy tego rodzaju leczeniu. Kiedyś rzeczywiście tak było, było to bardzo bolesne i drogie leczenie. Jednak postęp w stomatologii jest tak dynamiczny, że obecnie wszystkie zabiegi endodontyczne są całkowicie bezbolesne i wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Już setki naszych pacjentów mogły przekonać się, że endodoncja Mokotów jest zabiegiem bezbolesnym. Wszyscy, którzy znają już nasz zespół wiedzą, że tylko wybitni specjaliści wykonują zabiegi, a tym samym świadomie dbają o to, żeby Państwa wizyta była jak najmniej uciążliwa.

Leczenie kanałowe Warszawa wykonywane pod mikroskopem to wyższy poziom precyzji i skuteczności w endodoncji. Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa umożliwia lekarzowi dokładne obejrzenie struktury zęba. Dzięki temu możliwe jest odkrycie i oczyszczenie nawet najbardziej skomplikowanych kanałów, co zwiększa szanse na pełne wyleczenie zęba.

Prawidłowa diagnostyka

Kluczem do powodzenia przy leczeniu kanałowym, już w początkowym etapie jest prawidłowa diagnostyka. W Klinice Stomatologicznej Atelier Uśmiechu każdy nasz lekarz endodonta Ursynów dysponuje wszelkimi możliwymi metodami obrazowania m.in. cyfrową radiowizjografią lub zdjęciami pantomograficznymi. Zabiegi przeprowadzane są przy użyciu nowoczesnego mikroskopu oraz najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Endodoncja mikroskopowa Warszawa to zaawansowana technika leczenia chorób miazgi zębów, która wykorzystuje mikroskop optyczny do dokładnego i precyzyjnego przeprowadzenia procedur. W Warszawie pacjenci mają okazję skorzystać z tej nowoczesnej metody w renomowanych gabinetach stomatologicznych, takich jak nasza klinika.

Wskazania do leczenia endodontycznego

Leczenie zęba pod mirkospopem, czyli endodoncja Mokotów zalecana jest w przypadku, gdy się pojawią:

 • głębokie ubytki próchnicowe,
 • martwica lub zgorzele miazgi,
 • urazy mechaniczne zęba, jak zwichnięcia lub złamania,
 • planowane leczenie protetyczne,
 • zapalenie tkanek okołowierzchołkowych,
 • nieprawidłowo wykonane wcześniejsze leczenie endodontyczne.

Należy również pamiętać, że przed przystąpieniem do leczenia endodontycznego, lekarz endodonta Mokotów musi wiedzieć o ewentualnych chorobach ogólnoustrojowych. Szczególnie należy zwrócić uwagę na schorzenia serca, nerek, wątroby oraz zaburzenia endokrynologiczne.

Endodoncja pod mikroskopem Warszawa jest szczególnie polecana w przypadkach skomplikowanych, takich jak:

 • Uszkodzenia korzeni zębów.
 • Infekcje miazgi zębowej.
 • Leczenie wtórne, w przypadku nawrotu infekcji po wcześniejszym leczeniu kanałowym.

Umów się na wizytę już dziś

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu

Leczenie endodontyczne podczas jednej wizyty?

Czy leczenie kanałowe na jednej wizycie Warszawa jest możliwe? Nie tak dawno leczenie endodontyczne wiązało się z koniecznością kilku wizyt u specjalisty. W dzisiejszych czasach, dzięki nowoczesnym środkom znieczulającym, większość zabiegów z zakresu endodoncji przeprowadzamy jednego dnia. Endodoncja Mokotów to między innymi nowoczesne techniki, które pozwalają na skuteczne leczenie bardzo skomplikowanych przypadków. Dzięki temu pacjenci mogą w szybki sposób uratować swoje chore zęby. Po zakończeniu procesu leczenia warto pamiętać o prawidłowej higienie jamy ustnej oraz wizytach higienizacyjnych. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z książki naszej pani Anity.

Cena leczenia kanałowego może się różnić w zależności od skomplikowania przypadku oraz stopnia uszkodzenia zęba. Inwestycja w leczenie kanałowe to inwestycja w zdrowy i piękny uśmiech na lata. Zachowanie naturalnego zęba jest zawsze priorytetem, a koszty leczenia kanałowego są zdecydowanie niższe niż koszty ekstrakcji i odbudowy brakującego zęba.

Leczenie mikroskopowe zęba Warszawa to nowoczesna metoda leczenia zębów, która umożliwia precyzyjne działania, minimalizując ryzyko nawrotów infekcji i błędów. Wizyta u endodonty może ocalić zęby dotknięte infekcją, minimalizując ryzyko poważniejszych problemów zdrowotnych.

Pacjentów zainteresowanych profesjonalnym leczeniem stomatologicznych, zachęcamy do sprawdzenia oferty:

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Izabella Czarnecka-Rogoś
   Izabella Czarnecka-Rogoś
   2024-01-27
   Leczenie kanałowe przebiegło bardzo sprawne. Duże znaczenie miało dla mnie wprowadzenie merytoryczne w zabieg. Bardzo polecam profesjonalizm na wysokim poziomie i bardzo dobrze wyposażony gabinet.
   Karolina Grześkowiak
   Karolina Grześkowiak
   2024-01-26
   Świetna klinika z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pani doktor zawsze uśmiechnięta. Wizyta u Pani Agnieszki to czysta przyjemność! Gorąco polecam!
   Ola Bigda
   Ola Bigda
   2024-01-25
   W klinice korzystałam już z usług trzech specjalistów - endodonty, protetyka oraz periodontologa. Wszyscy lekarze byli bardzo profesjonalni, dokładni, uprzejmi, a także umieli wytłumaczyć daną sytyację w klarowny, zrozumiały dla pacjenta sposób. Serdecznie polecam
   Karolina Łukasiewicz
   Karolina Łukasiewicz
   2024-01-24
   Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Podczas konsultacji Pani stomatolog dokładnie przedstawiła plan leczenia omawiając go na podstawie zdjęć. Serdecznie polecam !
   Filip Czarnecki
   Filip Czarnecki
   2023-12-20
   Klinika stomatologiczna imponuje nie tylko stosowaniem najnowszych technologii, ale także zachowaniem sterylnej czystości gabinetów. Wykwalifikowany personel gwarantuje pełen profesjonalizm i komfort podczas wizyty. Rewelacyjne podejście do pacjenta (za co w moim przypadku odpowiada Pani Anna Kropidłowska) i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że wizyta staje się przyjemnością. Polecam z czystym sumieniem!
   Tomasz Radziun
   Tomasz Radziun
   2023-12-01
   Zachęcam Wszystkich gorąco do korzystania z usług Atelier Uśmiechu. Jestem pacjentem od wielu lat i mam pełne zaufanie do Stomatologów oraz Pań higienistek. Higienistka Pani Anna Kropidłowska jest najlepsza higienistką, do której miałem przyjemność przychodzić zarówno na higienę jamy ustnej jak również na inne zabiegi. Jeżeli mają Państwo problemy z periodontologią i nie wiedzą do kogo się zwrócić to bardzo proszę zadzwonić lub przyjść do Atelier Uśmiechu i umówić się na wizytę do Doktor Pani Anna Weigle Babrzyc. Mogą być Państwo pewni, żę Wasze problemy ze stanem zapalnym dziąseł i przyzembiem będą profesjonalnie wyleczone. Z poważaniem Tomasz Radziun
   Agnieszka
   Agnieszka
   2023-11-29
   Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Lekarz zawsze szczegółowo przedstawia plan leczenia, robi dokumentację w postaci zdjęć na każdym etapie, więc można porównać efekt początkowy i końcowy. Korzystam od lat i zawsze jestem witana miłym uśmiechem przez Panie w recepcji 🙂 Nie mogłam trafić lepiej!
   QINGHUI BI
   QINGHUI BI
   2023-01-18
   I just recently had orthodontic treatment with Dr Pucek and her assistant Annia. It was a great journey leaving with perfect teeth. The whole clinic was clean, modern and very comfortable. I would 100% recommend this place.

   Zapisz się na konsultację

   Wyślij poniższy formularz i zapisz się na konsultacje. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

   IMG 7253 (1)
   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty