Pierwsza Wizyta

Atelier Uśmiechu » Pierwsza Wizyta

Pierwsza wizyta w Atelier Uśmiechu

Rozpoczęcie wizyty poprzedza założenie karty pacjenta oraz uzupełnienie wywiadu medycznego. Przegląd rozpoczyna rozmowa z lekarzem polegająca na zebranie wywiadu, ustaleniu oczekiwań i potrzeb pacjenta w aspekcie przyszłego leczenia.

Przegląd

Kolejnym etapem jest badanie wewnątrzustne- sprawdzenie stanu błon śluzowych, stanu dziąseł i zębów. Badanie kliniczne uzupełnione jest zdjęciami radiologicznymi pantomogramem lub zdjęciami zgryzowymi, które dają pełen obraz diagnostyczny.

Badanie stawiu skroniowo-żuchwowego

W Atelier Uśmiechu stomatolog Warszawa zwracamy uwagę na pracę stawu skroniowo żuchwowego. Sytuację zębów należy odnieść do pracy całego układu stomatognatycznego. Zaburzenia w stawie skroniowo-żuchwowym wpływają na ścieranie zębów, pęknięcia i złamania zębów, wady zgryzu, wady postawy i bóle w obrębie głowy.

Dokumentacja

W Atelier Uśmiechu stomatolog Warszawa zwracamy uwagę na pracę stawu skroniowo żuchwowego. Sytuację zębów należy odnieść do pracy całego układu stomatognatycznego. Zaburzenia w stawie skroniowo-żuchwowym wpływają na ścieranie zębów, pęknięcia i złamania zębów, wady zgryzu, wady postawy i bóle w obrębie głowy.

Omówienie

Po zebraniu tych wszystkich informacji jest omówienie stanu zębów i jamy ustnej zakończone pisemną informacją. Czasami pacjent może być skierowany na dodatkowe badania radiologiczne tj. tomografię zębów lub stawów skroniowo-żuchwowych, cefalometrię lub rezonans magnetyczny. W przypadku leczenia interdyscyplinarnego pacjent otrzymuje skierowanie na dodatkowe konsultacje

Plan leczenia

Dla pacjentów wymagających dużego, kompleksowego leczenia stomatologicznego po odbyciu konsultacji specjalistycznych oraz wykonaniu dodatkowej diagnostyki radiologicznej przygotowany jest plan leczenia z kosztorysem. Wszystko to ma na celu zapewnienia najwyższej jakości leczenia stomatologicznego- kompleksowe leczenie zębów- stomatolog Warszawa.

Konsultacja krok po kroku

Przegląd jamy ustnej

Przegląd jamy ustnej w Atelier Uśmiechu to pierwsza wizyta, która przebiega w sympatycznej atmosferze, podczas której zostanie przeprowadzony dokładny przegląd uzębienia przy użyciu mikroskopu. W zakresie wizyty wykonujemy także zdjęcie wewnątrzustne oraz omówimy i przedstawimy zalecenia w formie pisemnej odnośnie do zalecanego leczenia.

Umów się na wizytę

Konsultacja specjalistyczna

Konsultacje Specjalistyczne w Atelier Uśmiechu stosujemy w przypadku pełnych, obszernych i wieloetapowych planów leczenia oraz rekonstrukcji uzębienia. Poprzez rozmowę musimy poznać Państwa oczekiwania, przeprowadzić diagnostykę RTG oraz sesje fotograficzne do lepszego zaplanowania procesu leczenie, oraz ustalić kolejne etapy leczenia.

Umów się na wizytę

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty