Agnieszka Miszkurka

Lekarz Stomatolog

Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Stomatologia dziecięca

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej. W swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach, tak, by zagwarantować najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów. Leczenie przeprowadza z użyciem mikroskopu, który pozwala dostrzec najmniejszy szczegół w anatomii zęba, co zwiększa dokładność i precyzję zarówno na etapie diagnostyki jak i w trakcie wykonywania zabiegów.Ważne jest dla niej aby efekty leczenia były zarówno estetyczne jak i trwałe, a pacjent mógł cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem przez długi czas.

Oprócz wysokiej jakości leczenia, szczególny nacisk kładzie na dobry kontakt z pacjentem i stworzenie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania.

Certyfikaty

Certyfikat 1
Certyfikat 2
Certyfikat 3
Certyfikat 4
Certyfikat 5
Certyfikat 6
Certyfikat 7
Certyfikat 8
Certyfikat 9
Certyfikat 10
Certyfikat 11
Certyfikat 12
Certyfikat 13
Certfyikat 14
Certyfikat 15
Certyfikat 16
Certyfikat 17
Certyfikat 18
Certyfikat 19
Certyfikat 20
Certyfikat 21
Certyfikat 22
Certyfikat 24

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty