Dojazd

Atelier Uśmiechu » Dojazd

Atelier Uśmiechu Stomatologia 
ul. Kłobucka 8A/U7
02-699 Warszawa
Zapraszamy do gabinetu na ul. Kłobucka 8A/U7 gabinet mieści się w lokalu usługowym na parterze. Wejście od ulicy Jurajskiej. Obok gabinetu znajduje się piekarnia Gromulski oraz paczkomat Inpost.
Można dojechać komunikacją autobusową 165, przystanek- Jurajska lub samochodem. Przed lokalem jak i wewnątrz osiedla jest kilka ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Posiadamy 2 miejsca parkingowe wyłącznie dla naszych pacjentów, na terenie prywatnym oznaczonym na mapce jako literką ” P “na ulicy Jurajskiej. Wjazd na miejsca przez bramę Miejsce do parkowania jest oznaczone tabliczkami.
Po godz. 18:00 brama wjazdowa na parking jest zamykana i trzeba przejść dookoła budynku “Strefa Klienta”, jak również wyjechać tą samą drogą.
Atelier Uśmiechu Smile Bar
ul. Nowy Służewiec 21/U4
02-699 Warszawa
Zapraszamy do gabinetu na ul. Nowy Służewiec 21/U4. Gabinet znajduje się na parterze. Aby wjechać na teren osiedla i zaparkować samochód na miejsca przeznaczonych dla pacjentów nr 7 i 9 oznaczone literą “P” należy poprosić ochronę znajdującą się tuż przy szlabanie o jego otwarcie. Gabinet mieści się w lokalu usługowym na parterze,wejście do gabinetu od wewnątrz osiedla, przez klatkę 2/2. Kod do otwierania drzwi otrzymają pacjenci sms przed wizytą . Po wejściu na klatkę schodową na parterze, należy kierować się na lewo. Do gabinetu można dojechać komunikacją autobusową 165, przystanek- Jurajska.
Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty