Dlaczego Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu » Dlaczego Atelier Uśmiechu

6 powodów, dla których warto wybrać klinikę Atelier Uśmiechu

Kompleksowy zakres usług stomatologicznych
Kompleksowy zakres usług stomatologicznych

Często szukając odpowiedniego stomatologa, nie zastanawiacie się jakiego rodzaju usługi stomatologiczne oferuje wybrana klinika. Dopiero podczas wizyty okazuję się, że potrzebujecie kompleksowych usług stomatologicznych. Właśnie takim miejscem jest Atelier Uśmiechu. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi stomatologiczne jak protetyka, implantologia, ortodoncja, endodoncja, periodontologia, czy stomatologia dziecięca. Wybierając Atelier Uśmiechu, jako Waszą rodzinną klinikę stomatologiczną możecie być pewni, że kompleksowe usługi stomatologiczne łącznie z chirurgią otrzymacie w jednym miejscu. Nasi specjaliści to elita na rynku lekarzy stomatologów. Zadbają zarówno o Wasz uśmiech, jak i Waszych dzieci.

Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem
Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem

Stawiamy zarówno na najwyższą jakość wykonywanych przez nas zabiegów, używanych materiałów, jak i na najlepszy zespół wybitnych specjalistów. Tak mocna jest Twoja drużyna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. W Atelier Uśmiechu kadra medyczna to elita wśród zespołów stomatologicznych w całej Polsce. Zatrudniamy tylko wybitnych przedstawicieli branży stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji. Doświadczenia oraz przebyte szkolenia naszych lekarzy pozwalają nam śmiało mówić, że jesteśmy zespołem, który podoła nawet największym wyzwaniom.

Najwyższa jakość
Najwyższa jakość

Wszystko, co robimy, staramy się robić, jak najlepiej tylko potrafimy. Wyróżnia nas nie tylko używanie najlepszych na rynku materiałów. Surowce i składowe używane do zabiegów stomatologicznych to „top of the top” dostępnych na rynku materiałów. Sumienność, kompleksowe podejście do naszych pacjentów czy dokładność i estetyka w odtwarzaniu idealnego uśmiechu, to to, co nas wyróżnia. Wychodzimy z założenia, że piękny uśmiech to pewność, to radosne chwile i lepsze samopoczucie. Dlatego dokonujemy spektakularnych metamorfoz, czyniąc naszych pacjentów radosnymi. Inspiruje nas życie, może zabrzmi to i trywialnie, ale w Atelier Uśmiechu najważniejszy jest pacjent i jego zadowolenie.

Komfort podczas leczenia
Komfort podczas leczenia

Nasi pacjenci podczas całego procesu leczenia, począwszy od pierwszej wizyty, a kończąc na wizytach kontrolnych, mają zapewniony najwyższy komfort leczenia. Atelier Uśmiechu to nowoczesne gabinety stomatologiczne, wyposażone w komfortowe fotele stomatologiczne. Pacjent podczas wizyty może słuchać swojej ulubionej muzyki lub oglądać film, wszytko po to, aby był zrelaksowany i zadowolony.

Atelier Uśmiechu jako klinika medyczna aspirująca do miana najlepszej kliniki stomatologicznej na Mokotowie zapewnia komfort również Twoim dzieciom. Nasi lekarze specjalizują się w stomatologii dziecięcej.

Przyjazna atmosfera
Przyjazna atmosfera

Nasz pacjent to nasz przyjaciel. Zobimy wszystko, abyś poczuł się u nas jak w domu, zapominając o wizycie w gabinecie stomatologicznym. Znacie nasze Panie recepcjonistki, to od nich zaczyna się Wasza przygoda z naszą kliniką i to one tworzą naszą unikatową atmosferę. Zawsze są do Państwa dyspozycji, potrafią wszystkiemu zaradzić, dobrać odpowiednie dla Was godziny wizyt lub umilić Wam oczekiwanie najlepszą na świecie kawę, czy dobrą lekturą. Naszego zespołu lekarzy przedstawiać Wam nie musimy, wiecie, że jesteśmy tutaj dla Was i każdego dnia z uśmiechem staramy się robić wszystko, aby Wasz pobyt u nas był jak najbardziej przyjazny.

Nowoczesny sprzęt
Nowoczesny sprzęt

Ze stomatologią jest jak z jazdą samochodem, tym lepiej się Wam jeździ im bardziej komfortowe i wygodne jest Wasze auto. Tak samo tę sytuację możemy odnieść do wyposażenia gabinetów stomatologicznych. Czym wyższej jakości sprzęt zapewni Wam gabinet stomatologiczny, tym jakość wykonywanych usług będzie wyższa, a zatem i zadowolenie pacjenta. W Atelier Uśmiechu mamy tylko najnowocześniejszy sprzęt, z najwyższej półki, posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające go do użytku na terenie całej UE. Stawiamy na jakość, bo zadowolenie pacjenta jest dla nas najważniejsze.

Atelier Uśmiechu
Atelier Uśmiechu
O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

PKO Bank Polski SA
nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności
Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty