Piaskowanie zębów Warszawa

Atelier Uśmiechu » Profilaktyka » Piaskowanie zębów

Jeśli szukasz miejsca, w którym wykonasz profesjonalne i bezbolesne piaskowanie zębów w Warszawie, zapraszamy do gabinetu Atelier Uśmiechu! Wykonujemy zabiegi higienizacji, dzięki którym pozbędziesz się kamienia nazębnego, osadów i drobnych przebarwień. Postaw na profilaktykę i zadbaj o swoje zęby.

Piaskowanie zębów Warszawa – na czym polega zabieg?

Piaskowanie zębów jest jednym z zabiegów wchodzących w skład pakietu higienizacji, obok skalingu i fluoryzacji. Po wykonaniu skalingu, który pozwala pozbyć się większości kamienia nazębnego z zębów i przestrzeni pod dziąsłami, zalecane jest również piaskowanie, czyli usuwanie osadu z zębów. Osad to przebarwienia, które zbierają się na powierzchni zębów pod wpływem spożywanych pokarmów, napojów i używek, takich jak herbata, kawa, wino, papierosy, kurkuma, buraki. Zabieg piaskowania jest skuteczną metodą na usuwanie przebarwień z zębów.

Procedura piaskowania zębów polega na użyciu strumienia drobnych cząstek preparatu, emitowanego pod ciśnieniem z narzędzia zwanego piaskarką. To skuteczny sposób na ściąganie osadu z zębów, redukcję przebarwień i  przywrócenie naturalnej bieli. Piaskowanie zębów pomaga też poprawić ogólny stan zdrowia jamy ustnej, usuwając bakterie, które mogą powodować próchnicę. Piaskowanie jest stosunkowo szybkim i bezbolesnym zabiegiem.

Piaskowanie zębów – wskazanie do zabiegu

Z higienizacji zębów Warszawa korzystają nie tylko pacjenci zainteresowani usuwaniem przebarwień na zębach i osadu nazębnego, ale również osoby, które stawiają na zabiegi profilaktyczne zamiast późniejszego leczenia. Piaskowanie jest nie tylko zabiegiem estetycznym – regularne usuwanie kamienia nazębnego i osadu zapobiega powstawaniu próchnicy, której leczenie jest bardziej kosztowne i nieprzyjemne.

Zabiegi piaskowania polecamy osobom palącym papierosy, pijącym dużo kawy i herbaty, a także pacjentom ortodontycznym. Zalecana częstotliwość zabiegów to raz na pół roku, chyba że lekarz lub higienistka wskaże inaczej.

Piaskowanie zębów Warszawa Mokotów – zapraszamy na zabieg!

Zapraszamy na zabiegi piaskowania zębów do naszej kliniki stomatologicznej w Warszawie na Mokotowie. Zadbaj o swoje uzębienie i uzyskaj piękny uśmiech – oferujemy pakiety higienizacji w korzystnej cenie. Umów wizytę online lub skontaktuj się z nami i sprawdź, ile kosztuje piaskowanie zębów w klinice Atelier Uśmiechu. O zdrowie i wygląd zębów zadba Zespół profesjonalnych lekarzy, którzy tworzy przyjazną atmosferę podczas każdego zabiegu.

Umów się na wizytę już dziś

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu

Atelier Uśmiechu
Atelier Uśmiechu
O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

PKO Bank Polski SA
nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności
Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty