Leczenie zębów pod narkozą Warszawa

Atelier Uśmiechu » Narkoza

Narkoza

Leczenie stomatologiczne w narkozie

Poszukujesz placówki, która wykonuje profesjonalne leczenie zębów pod narkozą w Warszawie? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja. Pragniemy również podkreślić, że oferujemy także leczenie zębów pod narkozą u dzieci.

Zalety Analgosedacji

Procedura polega na dożylnym podaniu Pacjentowi odpowiednio dobranych leków uspokajających, nasennych, przeciwbólowych i miejscowo znieczulających. Pacjent przez cały zabieg jest pod opieką lekarza anestezjologa. Analgosedacja pozwala na utrzymanie Pacjenta w ograniczonym stanie świadomości przez kilka godzin. Podczas całego zabiegu oddycha on samodzielnie, a po wybudzeniu nie pamięta tego, co działo się na fotelu stomatologicznym. Zapewniamy zatem bardzo profesjonalne i bezpieczne leczenie oraz usuwanie zębów pod narkozą na terenie Warszawy.

Narkoza

Wskazania - leczenie zębów pod narkozą Warszawa

Jeśli interesuje Cię profesjonalna stomatologia w narkozie na terenie Warszawy, zgłoś się do nas. Wskazaniem do wykonania zabiegów stomatologicznych w znieczuleniu ogólnym są: niski próg bólu, nadwrażliwość zębów, silny odruch wymiotny, nadmierna reakcja ruchowa w trakcie procedur stomatologicznych, strach przed dentystą. Analgosedacja polecana jest szczególnie podczas trwających wiele godzin skomplikowanych zabiegów chirurgicznych czy implantologicznych.

Zastosowanie narkozy (znieczulenia ogólnego) pomaga zapewnić maksymalny komfort Pacjentowi podczas leczenia stomatologicznego oraz wyrywania zębów.

Zalety Analgosedacji

alety zabiegów stomatologicznych w analgosedacji
Do najważniejszych zalet praktykowanego przez nas leczenia w znieczuleniu ogólnym zaliczamy

 • zniesione są odruchy wymiotne,
 • zniesiony jest lęk,
 • zniesiony jest ból,
 • zachowany jest kontakt z Pacjentem,
 • zachowane są odruchy obronne.

Te wszystkie zalety przedstawi nasz lekarz już na pierwszej wizycie konsultacyjnej. To właśnie podczas jej trwania zostaną ustalone konkretne kroki, czyli plan leczenia. Jest to idealny czas na zadawanie pytań przez Pacjenta i rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących zabiegu.

Dzień zabiegu

W dniu zabiegu Pacjent pozostaje na czczo, tzn. ostatni posiłek, płyn przyjmuje na sześć godzin przed zabiegiem.

Podczas zabiegu Pacjent jest pod opieką lekarza anestezjologa, lekarza stomatologa wykonującego zabieg oraz asystentki stomatologicznej.

Po zabiegu Pacjent pozostaje pod obserwacją 15-30 minut w zależności od decyzji anestezjologa. Może opuścić gabinet w obecności osoby towarzyszącej. Po zabiegu nie należy prowadzić pojazdów ani spożywać alkoholu.

Umów się na wizytę już dziś

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu

Wybitni specjaliści - leczenie stomatologiczne Warszawa

Klinika stomatologiczna w Warszawie Atelier Uśmiechu to zespół wybitnych specjalistów, którzy do swojego zawodu podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Każdy dentysta wyróżnia się bogatym doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami. Mamy za sobą wiele przebytych szkoleń, a mimo to cały czas się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę. Z chęcią podejmujemy się nawet trudnych wyzwań. Podczas pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz najlepszych materiałów. Nasi dentyści należą do wielu stowarzyszeń, w tym do Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej.

W trakcie zabiegów zapewniamy komfortową atmosferę. Wszystko to potwierdzają pozytywne opinie na temat naszej kliniki, które chętnie wystawiają nam nasi Pacjenci.

Nasze usługi - stomatologia Warszawa

Oferujemy kompleksowe leczenie zębów. Wykonujemy zabiegi z działów stomatologii, takich jak:

W zakładce cennik możesz sprawdzić ceny, jakie obowiązują za przeprowadzenie zabiegu. Jeśli poszukujesz profesjonalnej kliniki, która oferuje leczenie zębów w narkozie, to jesteś w dobrym miejscu. Nasza wykwalifikowana kadra wie, jak przeprowadzić skuteczne leczenie dentystyczne, tak by Pacjent nie musiał odczuwać bólu.

Zapraszamy do wizyty w naszej klinice!

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty