Metamorfozy

Atelier Uśmiechu » Metamorfozy
Warto zaufać doświadczonym specjalistom, aby zadbać o zdrowy, piękny uśmiech w Atelier Uśmiechu! 
Poznaj historię  pana Łukasza i opinię o leczeniu.

Nowy uśmiech to nowy ja...

Pan Łukasz zgłosił się do nas z problemem ścierania zębów. Mimo młodego wieku, problem ze starciem zębów pogłębiał się. Złe kontakty zgryzowe doprowadziły do zniszczenia znacznych powierzchni zębów. Plan leczenia obejmował leczenie zachowawcze,wybielanie zębów oraz pełną odbudowę materiałem kompozytowym. Zastosowaliśmy metodę Flow Injection, którą poprzedza projekt uśmiechu. Na podstawie zdjęć fotograficznych,cyfrowych skanów 3D oraz tomografii komputerowej CBCT planujemy przebudowę uśmiechu. W tej metodzie pacjent “przymierza nowy uśmiech” na własnych zębach. Może sprawdzić jak się czuje, dać spostrzeżenia i zmiany do ostatecznego wyglądu przebudowy. Lekarz na podstawie takiej przymiarki sprawdza, kontroluje kontakty zgryzowe i w razie potrzeby nanosi ostateczne poprawki. Niewątpliwą zaletą tej metody jest brak konieczności szlifowania zębów, zęby są wyłącznie nadbudowywane.

Warto zaufać doświadczonym specjalistom, aby zadbać o zdrowy, piękny uśmiech w Atelier Uśmiechu!
Poznaj historię pana Łukasza i opinię o leczeniu.

Warto zaufać doświadczonym specjalistom, aby zadbać o zdrowy, piękny uśmiech w Atelier Uśmiechu! 
Poznaj historię pana Cezarego i opinię o leczeniu.

Ładny uśmiech to było jedno z marzeń, które chciałem spełnić...

Pan Cezary zawsze marzył o pięknym uśmiechu i nadszedł czas kiedy zdecydował się na podjęcie leczenia stomatologicznego. Po konsultacjach oraz diagnostyce został przedstawiony kompleksowy plan leczenia, oparty na przyczynach problemów, a nie tylko leczeniu objawów. Plan rozpoczęliśmy od leczenie ortodontycznego przezroczystymi nakładkami Invisalign. To najbardziej komfortowy i skuteczny sposób prostowania zębów. Były potrzebne także zabiegi z zakresu chirurgii i implantologii. Dopełnieniem była ostateczna odbudowa protetyczna. Pacjentowi zależało na pięknym, ale przede wszystkim naturalnym uśmiechu. Efekty mówią same za siebie, a zadowolenie pacjenta jest dla nas najważniejsze.

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

PKO Bank Polski SA
nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty