Chirurgia stomatologiczna - Usuwanie zębów Warszawa

Atelier Uśmiechu » Chirurgia

Chirurgia Stomatologiczna

Chirurgia Stomatologiczna

Czym jest chirurgia stomatologiczna Mokotów? Wielu z nas na mylne wyobrażenie o tej dziedzinie stomatologii, które utkwiło nam w głowach jeszcze z lat 80-90 ubiegłego wieku. Obecnie chirurgia stomatologiczna to najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, używanie narzędzi i środków, o których przed 20-30 laty nawet nie mogliśmy pomarzyć. To również wykształceni lekarze, wybitni specjaliści w swojej branży.

Kluczowy jest tutaj lekarz stomatolog, jego doświadczenie i umiejętności. Tak jak w medycynie ogólnej, chirurdzy to najlepsi lekarze w branży, o ogromnych umiejętnościach, tak samo rzecz się ma w Atelier Uśmiechu. W naszej klinice przyjmują tylko lekarze o wielkich umiejętnościach i wieloletnim stażu w chirurgii szczękowej, stomatologicznej, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności.

Czym zajmuje się chirurgia stomatologiczna, jakie zabiegi są wykonywane?

Chirurgia stomatologiczna Mokotów to między innymi:

 • hemisekcja, czyli usuwanie korzeni zębów,
 • ekstrakcja zębów mądrości (ósemki),
 • ekstrakcja zębów stałych,
 • ekstrakcja zębów mlecznych,
 • zabiegi mikrochirurgiczne przygotowanie do zabiegów protetycznych,
 • zabiegi mikrochirurgiczne przygotowanie do zabiegów implantologicznych,
 • resekcja wierzchołków korzeni zębowych,
 • zabiegi rekonstrukcyjne każdego rodzaju.

Zabiegi chirurgii stomatologicznej

W przypadku zabiegu chirurgii stomatologicznej, jak w przypadku każdego innego, lekarz chirurg stomatolog Mokotów przygotowuje pacjenta, podając mu środki znieczulające. Należy pamiętać, aby przed zabiegiem najeść się odpowiednio, ponieważ przez kolejne kilka godzin będzie to niemożliwe. Długość zabiegu zależy od stopnia trudności przy jego wykonywaniu. Nie ma się jednak o co obawiać, ponieważ nowoczesna medycyna pozwala zniwelować wszelkie niedogodności związane z odczuwaniem bólu.

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Czy chirurgia stomatologiczna jest bezpieczna?

  Tak samo, jak w przypadku każdego innego zabiegu trzeba liczyć się z powikłaniami. Dodatkowo należy pamiętać, że operacje wykonywane w jamie ustnej bywają dość trudne i kłopotliwe. Aby wszystko zmierzało w dobrym kierunku, przede wszystkim należy przestrzegać wszelkich zasad higieny, stosować się zaleceń specjalisty oraz powiadomić go, jeśli zaistnieją jakiekolwiek powikłania. Do rekonwalescencji pozabiegowej należy podejść niezwykle ostrożnie. Chirurg stomatolog Ursynów udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

  Wizyty kontrole w gabinetach stomatologicznych nie zrujnują Waszego portfela. Stomatologia zachowawcza jest stosunkowo tania w porównaniu z leczeniem kanałowych czy implantologią, dlatego pamiętajcie, że zawsze warto zapobiegać niż leczyć. W Atelier Uśmiechu koszt pierwszej wizyty to tylko 50 złotych, podczas której dokonamy pełnego przeglądu jamy ustnej, wykonamy też zdjęcia wewnątrzustne i zalecimy odpowiedni przebieg leczenia.

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty