Usuwanie kamienia nazębnego Warszawa - Skaling zębów

Atelier Uśmiechu » Profilaktyka » Skaling zębów

Szukasz gabinetu, w którym wykonasz profesjonalne i bezbolesne usuwanie kamienia nazębnego w Warszawie? Zapraszamy do Atelier Uśmiechu! Wykonujemy skaling, który skutecznie oczyszcza zęby z osadu i płytki bakteryjnej. Efekt? Bielsze, gładsze i przede wszystkim czystsze zęby.

Usuwanie kamienia nazębnego Warszawa – na czym polega zabieg?

Skaling zębów przeprowadzany przez stomatologa pomaga usunąć z zębów kamień. Pojawia się on również w trudno dostępnych miejscach – po wewnętrznej stronie zębów, w przestrzeniach międzyzębowych, tuż przy linii dziąseł. Dlatego nawet staranne czyszczenie szczoteczką i nitkowanie może nie być wystarczające, by zapobiec powstawaniu kamienia. I dlatego należy regularnie mieć wykonywany skaling. W naszym gabinecie stomatologicznym wykonujemy go metodą ultradźwiękową.

Procedura usuwania kamienia nazębnego nie jest zbyt skomplikowana. Przed rozpoczęciem zabiegu na złogi przenoszone są wibracje, które powodują odłamywanie się i odpadanie kamienia bez naruszania szkliwa. W taki sposób można usunąć również kamień znajdujący się pod powierzchnią dziąseł. Następnym krokiem może być piaskowanie zębów i fluoryzacja, które składają się na pełny pakiet higienizacji zębów.

Odkamienianie zębów Warszawa – wskazania do zabiegu

Zabiegi skalingu i piaskowania najlepiej jest wykonywać raz na pół roku. Ich regularne wykonywanie higienizacji pomoże zapobiegać odkładaniu się kamienia i rozwojowi próchnicy oraz chorób dziąseł. To również sposób na zadbanie o zdrowy, estetyczny wygląd zębów. Zabiegi higienizacji są szczególnie polecane osobom, które piją dużo herbaty i kawy lub palą papierosy, – takie nawyki szybko prowadzą do przebarwień.

Usuwanie kamienia nazębnego Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu usunięcia kamienia nazębnego w naszej przychodni stomatologicznej w Warszawie. O Twoje zęby zadba tu profesjonalny zespół, który tworzy przyjazną atmosferę podczas każdego zabiegu. Korzystanie ze skalingu, piaskowania i fluoryzacji polecamy nie tylko osobom, które już zauważyły u siebie kamień nazębny, ale również wszystkim tym, którzy dbającym o profilaktykę i wolą zapobiegać, niż leczyć. Oferujemy atrakcyjne ceny za pakiety higienizacyjne, obejmujące czyszczenie zębów z kamienia, usuwanie osadów i przebarwień oraz zabezpieczenie fluorem. Na wizytę u nas możesz się zapisać, dzwoniąc pod numer 22 100 63 00 lub wypełniając formularz.

Umów się na wizytę już dziś

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

PKO Bank Polski SA
nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty