Wybielanie zębów Warszawa

Atelier Uśmiechu » Wybielanie

Wybielanie

Biały uśmiech dzięki profesjonalnemu wybielaniu

Marzy Wam się śnieżnobiały uśmiech niczym z Hollywood? To właśnie dzięki zabiegom wybielania, które oferujemy w naszym gabinecie możecie uzyskać właśnie taki efekt. Samo wybielanie odbywa się przy zastosowaniu najnowszych technologii i tym samym jest bezpieczne, skuteczne, a także bezbolesne. Polecamy tego typu zabiegi głównie osobom, które posiadają na swoich zębach przebarwienia lub nie są zadowolone z ich aktualnego koloru. 

Jeśli interesuje Cię wybielanie zębów w Warszawie, zapraszamy do Atelier Uśmiechu!

Wybielanie zębów - jak wpływa na Pacjentów?

Profesjonalny zabieg wybielania, który wykonujemy w naszym gabinecie w Warszawie niesie za sobą wiele pozytywnych efektów dla Pacjenta.

System, z którego korzystamy jest absolutnie bezpieczny dla Pacjentów, a przy tym przynosi spektakularne efekty. Jest on poparty wieloletnimi badaniami, a także obserwacjami lekarzy i higienistek z całego świata. Dzięki innowacyjnej opatentowanej formule preparatu uzyskujemy efekty wybielenia. Możemy również zaproponować Ci nakładki do wybielania zębów i inne metody, które przybliżamy w tabeli niżej.

Wybielanie zębów Warszawa Mokotów – metody

Metody wybielania Na czym polega? Czas zabiegu Skuteczność Stabilność efektu Cena
BlancOne CLICK 10 minutowa terapia połączona z zabiegiem higienizacji. Wybielanie Click wykonujemy podczas wizyty higienizacyjnej około 75 minut.
200 PLN
BlancOne TOUCH Jedno wizytowe wybielanie zębów w gabinecie dodatkowo wzmocnione nowoczesną lampą LED. Wybielanie Touch wykonywane jest podczas jednej wizyty około 90 minut.
1200 PLN
White Dental Beauty WDB Wybielanie nakładkowe polega na samodzielnej aplikacji przez pacjenta przygotowanego żelu wybielającego do indywidualnych szyn. Potrzebne są dwie krótkie wizyty. Pierwsza na pobranie skanu zębów, po 2-3 dniach na oddanie szyn wraz z dopasowanym preparatem i indywidualnym protokołem wybielania. Czas noszenia nakładki waha się od 45 min do 4 godzin na dobę w zależności od zastosowanego preparatu. Czas stosowania nakładek od 1 tygodnia do 2 miesięcy w zależności od oczekiwań pacjenta, podatności zębów oraz koloru wyjściowego.
950 PLN
Intensywna terapia wybielająca- DWUETAPOWA Metoda hybrydową łączącą wybielanie lampą BlancOne TOUCH oraz wybielanie nakładkowe. Szyny są przygotowywane w pracowni protetycznej wg. autorskiej metody naszego gabinetu na podstawie skanu 3D. Korzystamy z kilku preparatów wybielających, są one dopasowywane indywidualnie do pacjenta. Potrzebne są dwie wizyty: pierwsza krótka na skan do przygotowania nakładek oraz po kilku dniach druga dłuższa wizyta 2 godzinna. Podczas drugiej wizyty pacjent ma wykonane wybielanie lampą oraz wydane nakładki z specjalnym żelem wybielającym do noszenia 7-10 dni.
1500 PLN
Intensywna terapia wybielająca-TRZYETAPOWA Połączenie wybielania gabinetowego z nakładkami. Autorska protokół wybielania poparty wieloletnim doświadczeniem. Najlepsza metoda wybielania dedykowana dla najbardziej wymagających pacjentów, którzy oczekują spektakularnej zmiany koloru zębów. Przy wyborze tej metody wybielania możemy spodziewać się zauważalnej zmiany koloru i znacznego, ale nadal naturalnego rozjaśnienia zębów. Wybielanie składa się z 2 wybielań w gabinecie lampą LED podczas dwóch 2 godzinnych wizyt w krótkim odstępie czasu oraz wybielanie nakładkami w domu przez kolejne 14-28 dni w zależności od potrzeb. Najczęściej nakładki stosujemy 90 minut dziennie.
2500 PLN

Umów się na wizytę już dziś

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu

Przeciwwskazania do wybielania zębów

Zazwyczaj zabieg wybielania jest bezpieczny. Jednak jak w każdym innym przypadku tak i tutaj należy przed jego wykonaniem przeprowadzić dokładny wywiad z Pacjentem, a także sprawdzić kondycję jego jamy ustnej. Tak właśnie działamy w Atelier Uśmiechu.

Najczęściej jako przeciwwskazania do wybielania wskazuje się:

 • paradontozę
 • stany zapalne dziąseł
 • niewyleczoną próchnicę

Należy również pamiętać o tym, że zabieg wybielania można przeprowadzić dopiero po przeprowadzeniu kompleksowej higienizacji.

Atelier Uśmiechu - Twój dentysta w Warszawie

Potrzebujesz wybielania zębów i wykonania przed nią kompleksowej higienizacji? Oba te zabiegi, a także wiele innych wykonujemy w naszym gabinecie. Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas +48 578 501 101 lub skontaktuj się z nami przez dostępny na stronie formularz kontaktowy

Propozycje innych zabiegów

Inne zabiegi i usługi, które proponujemy w Atelier Uśmiechu to między innymi:

Dowiedz się też, jak powinna przebiegać profilaktyka dbania o uśmiech i czym jest stomatologia zachowawcza Warszawa.

Specjaliści
 • Agnieszka Peret

  Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

  Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

  Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

  Więcej

 • Rafał Dębiński

  Lekarz stomatolog

  Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

  Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

  Więcej

 • Justyna Zub

  Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

  Ortodoncja

  Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

  Więcej

 • Anita Walczak

  Właściciel Atelier Uśmiechu

  Higienistka stomatologiczna

  Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

  Więcej

 • Anna Barzyc

  Lekarz stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

  Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

  Więcej

 • Agnieszka Miszkurka

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

  Więcej

 • Marzena Pucek

  Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

  Ortodoncja

  Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

  Więcej

 • Adam Kaczor

  Lekarz stomatolog

  Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

  Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

  Więcej

 • Rafał Dąbrowski

  Lekarz stomatolog

  Endodoncja

  Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

  Więcej

  Usługi
  • Stomatologia Zachowawcza

   Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

   Więcej

  • Protetyka

   Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

   Więcej

  • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

   Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

   Więcej

  • Endodoncja

   Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

   Więcej

  • Periodontologia

   Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

   Więcej

  • Stomatologia dziecięca

   Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

   Więcej

  • Ortodoncja

   Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

   Więcej

  • Wybielanie

   Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

   Więcej

  • Profilaktyka

   Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

   Więcej

  • Chirurgia

   Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

   Więcej

  • Implantologia

   Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

   Więcej

  • Implantoprotetyka

   W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

   Więcej

  • Narkoza

   Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Izabella Czarnecka-Rogoś
   Izabella Czarnecka-Rogoś
   2024-01-27
   Leczenie kanałowe przebiegło bardzo sprawne. Duże znaczenie miało dla mnie wprowadzenie merytoryczne w zabieg. Bardzo polecam profesjonalizm na wysokim poziomie i bardzo dobrze wyposażony gabinet.
   Karolina Grześkowiak
   Karolina Grześkowiak
   2024-01-26
   Świetna klinika z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pani doktor zawsze uśmiechnięta. Wizyta u Pani Agnieszki to czysta przyjemność! Gorąco polecam!
   Ola Bigda
   Ola Bigda
   2024-01-25
   W klinice korzystałam już z usług trzech specjalistów - endodonty, protetyka oraz periodontologa. Wszyscy lekarze byli bardzo profesjonalni, dokładni, uprzejmi, a także umieli wytłumaczyć daną sytyację w klarowny, zrozumiały dla pacjenta sposób. Serdecznie polecam
   Karolina Łukasiewicz
   Karolina Łukasiewicz
   2024-01-24
   Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Podczas konsultacji Pani stomatolog dokładnie przedstawiła plan leczenia omawiając go na podstawie zdjęć. Serdecznie polecam !
   Filip Czarnecki
   Filip Czarnecki
   2023-12-20
   Klinika stomatologiczna imponuje nie tylko stosowaniem najnowszych technologii, ale także zachowaniem sterylnej czystości gabinetów. Wykwalifikowany personel gwarantuje pełen profesjonalizm i komfort podczas wizyty. Rewelacyjne podejście do pacjenta (za co w moim przypadku odpowiada Pani Anna Kropidłowska) i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że wizyta staje się przyjemnością. Polecam z czystym sumieniem!
   Tomasz Radziun
   Tomasz Radziun
   2023-12-01
   Zachęcam Wszystkich gorąco do korzystania z usług Atelier Uśmiechu. Jestem pacjentem od wielu lat i mam pełne zaufanie do Stomatologów oraz Pań higienistek. Higienistka Pani Anna Kropidłowska jest najlepsza higienistką, do której miałem przyjemność przychodzić zarówno na higienę jamy ustnej jak również na inne zabiegi. Jeżeli mają Państwo problemy z periodontologią i nie wiedzą do kogo się zwrócić to bardzo proszę zadzwonić lub przyjść do Atelier Uśmiechu i umówić się na wizytę do Doktor Pani Anna Weigle Babrzyc. Mogą być Państwo pewni, żę Wasze problemy ze stanem zapalnym dziąseł i przyzembiem będą profesjonalnie wyleczone. Z poważaniem Tomasz Radziun
   Agnieszka
   Agnieszka
   2023-11-29
   Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Lekarz zawsze szczegółowo przedstawia plan leczenia, robi dokumentację w postaci zdjęć na każdym etapie, więc można porównać efekt początkowy i końcowy. Korzystam od lat i zawsze jestem witana miłym uśmiechem przez Panie w recepcji 🙂 Nie mogłam trafić lepiej!
   QINGHUI BI
   QINGHUI BI
   2023-01-18
   I just recently had orthodontic treatment with Dr Pucek and her assistant Annia. It was a great journey leaving with perfect teeth. The whole clinic was clean, modern and very comfortable. I would 100% recommend this place.
   Zapisz się na konsultację

   Wyślij poniższy formularz i zapisz się na konsultacje. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.


   Atelier Uśmiechu
   Atelier Uśmiechu
   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   PKO Bank Polski SA
   nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności
   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty