Wybielanie zębów Warszawa

Atelier Uśmiechu » Wybielanie

Wybielanie

Biały uśmiech jak marzenie

Marzy Wam się śnieżnobiały uśmiech niczym z Hollywood? To właśnie dzięki zabiegom wybielania przy użyciu najnowszych technologii można uzyskać taki efekt. Kolor zębów, ich odcień dla wielu osób ma ogromne znaczenie. Wybielanie zębów dodaje pewności siebie i powoduje lepsze samopoczucie. Dzięki pięknym, białym zębom czujemy się o niebo lepiej.

Jeśli interesuje Cię wybielanie zębów w Warszawie, zapraszamy do Atelier Uśmiechu!

Wybielanie

Przekonaj się jakie to uczucie mieć bielsze zęby

Dzięki profesjonalnemu zabiegowi wybielania ten wymarzony uśmiech jest dostępny dla każdego. Poza zdrowymi zębami i dziąsłami, piękno naszego uśmiechu zależy również od koloru zębów.

Klinika stomatologiczna Warszawa zaprasza! Skorzystaj z profesjonalnego, bezpiecznego wybielania zębów w naszym gabinecie. Korzystamy m.in. z innowacyjnego, bezpiecznego, a jednocześnie dającego spektakularne efekty systemu BlancOne. Ten system wybielania jest poparty wieloletnimi badaniami i obserwacjami lekarzy i higienistek z całego świata. Dzięki innowacyjnej opatentowanej formule preparatu uzyskujemy spektakularne efekty wybielenia. Warto również wiedzieć, że wybielanie zębów jest u nas maksymalnie profesjonalne, bezpieczne i bezbolesne. Możemy również zaproponować Ci zakładki do wybielania zębów i inne metody, które przybliżamy w tabeli niżej.

Każdy zabieg wybielania zębów powinien być poprzedzony zabiegiem higienizacji.

Dysponujemy kilkoma metodami wybielania zębów, w zależności od sytuacji pacjenta oraz jego oczekiwań, dopasowywana jest najlepsza metoda. Wszystkie proponowane systemy wybielania dają naturalne efekty pięknego jasnego uśmiechu. Są bezpieczne dla zębów, nie powodując nadwrażliwości.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Wybielanie zębów w Warszawie na Mokotowie jest dla każdego, to marzy o pięknym jasnym uśmiechu.

Specjalista wykluczy ewentualne przeciwskazania, o ile takie zaistnieją.

Nasz zespół to specjaliści, którzy nie tylko przeprowadzają profesjonalne wybielanie zębów, lecz także przygotowują do zabiegu. Jeśli z jakiegoś powodu wybielanie nie będzie mogło być przeprowadzone w Twojej sytuacji, stomatolog nie tylko Ci o tym powie, ale też zaproponuje leczenie lub wyjaśni perspektywę wybielania zębów w przyszłości.

Wybielanie zębów Warszawa Mokotów – metody

BlancOne Click Jest to wyjątkowo delikatny zabieg, w atrakcyjnej cenie. Wykonujemy go bezpośrednio po zabiegu higienizacji. Wybielanie zębów BlancOne Blick prowadzi do delikatnego efektu rozjaśnienia zębów. Możemy powtarzać go kilka razy w roku. Dzięki BlancOne Click możesz uzyskać rozjaśnienie zębów w ciągu zaledwie 10 minut. Po zabiegu rekomendowane jest unikanie intensywnie barwiących pokarmów i napojów przez 1 dzień.
BlanOne Touch Zaawansowany zabieg wybielania zębów wykonywany w gabinecie stomatologicznym. Specjalny żel dodatkowo zostaje aktywowany lampą wybielającą, która zwiększa rezultat wybielania zębów. Pacjent po zabiegu wychodzi z efektem jaśniejszych zębów. Po zabiegu rekomendowane jest unikanie intensywnie barwiących pokarmów i napojów przez 7 dni.
White Dental Beauty Zabieg wybielania zębów polegający na samodzielnej aplikacji przez pacjenta przygotowanego żelu wybielającego do indywidualnych szyn wybielających przez 14 dni. Żel wybielający w swoim składzie zawiera opatentowaną formułę NOVON®, która zapewnia optymalny efekt wybielania.
Intensywna terapia wybielająca- dwuetapowa Intensywne terapie wybielające łączące dwa typy wybielania: gabinetowe i nakładkowe. Cała procedura wybielania zębów trwa około 7-10 dni. Pacjent może spodziewać się zauważalnie piękniejszego uśmiechu.
Intensywna terapia wybielająca- trzyetapowa Połączenie wybielania gabinetowego z nakładkami. Metoda ta jest dedykowana dla najbardziej wymagających pacjentów, którzy oczekują spektakularnej zmiany koloru zębów. Składa się z dwuetapowego wybielania w gabinecie podczas dwóch wizyt w krótkim odstępie czasu oraz wybielanie nakładkami w domu przez kolejne 14 dni. Przy wyborze tych metod wybielania możemy spodziewać się zauważalnej zmiany koloru i znacznego, ale nadal naturalnego rozjaśnienia zębów.

Propozycje innych zabiegów

Inne zabiegi i usługi, które proponujemy w Atelier Uśmiechu to między innymi:

Dowiedz się też, jak powinna przebiegać profilaktyka dbania o uśmiech i czym jest stomatologia zachowawcza.

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty