Atelier Uśmiechu » Zespół » Rafał Dąbrowski

Rafał Dąbrowski

Lekarz stomatolog

  • Endodoncja

Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Swoje umiejętności i bogate doświadczenie zdobył szkoląc się oraz uczestnicząc w wielu sympozjach, kongresach i kursach. Doktor Rafał Dąbrowski specjalizuje się w ę w endodoncji mikroskopowej, która jest jego pasją. W Atelier Uśmiechu przeprowadza pierwotne i wtórne leczenie kanałowe zębów. Każdą procedurę z zakresu endodoncji wykonuję przy użyciu mikroskopu zabiegowego. Z sukcesem przeprowadza najtrudniejsze zabiegi leczenia kanałowego tj. zamknięcie perforacji korzenia, usuwanie złamanych narzędzi z kanału, niedrożne kanały korzeniowe, resorpcja korzenia.

Doktora cechuje dokładność i dbałość o każdy szczegół. Czasem niewidoczny detal, jest kluczem do sukcesu i trwałości leczenia które prowadzi.

Wykonuję swoją profesję przede wszystkim wsłuchując się w potrzeby ludzi, aby zaspokoić je i sprostać ich oczekiwaniom.Jest zaciętym fanem skomplikowanych przypadków endodontycznych oraz futbolu.

Umów Wizytę

Rafał Dąbrowski - ZnanyLekarz.pl
Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

PKO Bank Polski SA
nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty