Cennik

Atelier Uśmiechu » Cennik

Konsultacje Specjalistyczne i Diagnostyka

Przegląd jamy ustnej

Każde leczenie w naszej klinice rozpoczynamy od rzetelnego badania jamy ustnej. Podczas wizyty lekarz dentysta przeprowadza krótką rozmowę z Pacjentem na temat jego potrzeb oraz oczekiwań.Wykonywany jest dokładny przegląd wszystkich zębów w lupach stomatologicznych.Wykonujemy zdjęcia fotograficzne, na podstawie których pacjent ma omawianą sytuację jamy ustnej oraz potrzebne leczenie. W razie potrzeby wykonujemy dodatkowo zdjęcia rentgenowskie. Wizyta kończy się pisemnymi informacjami dla pacjenta.

100 - 150 zł
Konsultacje specjalistyczne

Wizyty konsultacyjne są niezwykle ważnym elementem procesu leczenia. Dobre planowanie jest podstawą sukcesu leczenia. Zapewniamy specjalistyczne konsultacje u doświadczonych specjalistów z zakresu ortodoncji, protetyki, periodontologii, endodoncji, chirurgi, implantologii oraz ortognatyki. Konsultacja obejmuje badanie jamy ustnej, wykonanie dokumentacji fotograficznej.

200 - 300 zł
Plan leczenia

Przygotowanie i omówienie interdyscyplinarnego planu leczenia oraz przebiegu leczenia wraz z kosztorysem.

200 zł
Zdjęcie pantomograficzne

Dysponujemy nowoczesnym systemem radiografii cyfrowej, dzięki którym otrzymujemy najwyższej jakości obrazy. Niższe dawki promieniowania i ergonomiczny projekt urządzeń, zapewniają większy komfort zarówno dla pacjentów, jak i personelu medycznego.

100 zł
Zdjęcie punktowe zęba 50 zł
Zdjęcie skrzydłowo- zgryzowe 100 zł

Profilaktyka Stomatologiczna

Pierwszorazowa wizyta higienizacyjna

Wizyty higienizacyjne w Atelier Uśmiechu to kompleksowe oczyszczanie zębów polegające na usunięciu kamienia nazębnego, przebarwień płytki nazębnej zakończone zabiegiem fluoryzacji. Ważnym elementem jest instruktaż szczotkowania zębów oraz dobór indywidualnych przyborów do higieny jamy ustnej. Higienizacja wykonywana z użyciem najnowocześniejszego sprzętu z zakresu profilaktyki na świecie- EMS Master Profilaxis.

Doświadczenie naszych higienistek powoduje,że zabieg jest przyjemny i bezbolesny, a pacjent kompleksowo zaopiekowany. Dla pacjentów u których zabieg staje się co półroczną rutyną mamy zagwarantowaną atrakcyjną cenę czyszczenia zębów.

400 zł
Regularna wizyta higienizacyjna 300 zł
Wizyta higienizacyjna u dziecka 350 zł

Wybielanie Zębów

Proponujemy kilka metod wybielania zębów, w zależności od oczekiwań pacjenta. Metody wybielania zębów, które wykonujemy, są bezpieczne i bezbolesne. W zależności od wybranej metody uzyskujemy efekt od delikatnego rozjaśnienia do spektakularnych zmian koloru zębów. Każde wybielanie zębów powinno być poprzedzone czyszczeniem zębów oraz przeglądem. W wyborze odpowiedniej metody wybielanie pomoże higienistka przeprowadzająca zabiegi wybielania.

Wybielanie zębów Blanc One Click

Delikatne odświeżenie koloru zębów, uzupełniające zabieg czyszczenia zębów.

200 zł
Wybielanie zębów Blanc One Touch

Terapia wybielająca polegająca na wybielaniu zębów specjalnym żelem stosowanym wyłącznie pod kontrolą higienistki, który aktywowany jest lampą LED. W krótkim czasie, podczas jednej wizyty uzyskujemy efekt rozjaśnienia zębów.

1200 zł
Wybielanie zębów White Dental Beauty

Zabieg polegający na samodzielnej aplikacji przez pacjenta przygotowanego żelu wybielającego do indywidualnych szyn wybielających przez 14 dni.

950 zł
Intensywna terapia wybielająca- dwuetapowa

Intensywne terapie wybielające łączące dwa typy wybielanie: gabinetowe i nakładkowe. W zależności od efektu, który chcemy uzyskać dopasowywany jest preparat i czas wybielanie w gabinecie oraz rodzaj i ilość preparatu stosowanego samodzielnie w domu. Przy wyborze tych metod wybielania możemy spodziewać się zauważalnej zmiany koloru i znacznego, ale nadal naturalnego rozjaśnienia zębów.

1500 zł
Intensywna terapia wybielająca- trzyetapowa 2500 zł

Stomatologia Zachowawcza

Wypełnienie kompozytowe

Bardzo ważna jest dla nas jakość wykonywanego leczenia, dlatego podczas zakładania wypełnień, dbamy o najmniejsze szczegóły, aby wypełnienia były szczelne i bardzo trwałe. Podczas leczenia korzystamy z lup stomatologicznych oraz mikroskopu stomatologicznego, który zapewnia dokładność. Używamy materiału wypełniającego nowej generacji o podwyższonej jakości oraz estetyce.

350 - 500 zł
Znieczulenie stomatologiczne

Stosujemy techniki i środki znieczulające, które powodują, że wizyty są bezbolesne i komfortowe. Wizyty w gabinecie będą przyjemnością.

40 zł
Wizyta pacjent bólowy

Wizyta bólowa to wizyta polegająca na doraźnej pomocy, wstępnym etapie leczenia zęba. Podczas wizyty wykonane będzie zdjęcie RTG oraz znieczulenie. W razie konieczności pacjent otrzyma receptę. Staramy się wszystkich pacjentów bólowych przyjąć w tym samym dniu.

350 zł

Stomatologia Dziecięca

Wizyta adaptacyjna

Nasz gabinet skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości opieki stomatologicznej dla dzieci w przyjaznej i przyjemnej atmosferze. Stawiamy na podejście indywidualne do każdego dziecka, uwzględniając jego unikalne potrzeby i obawy związane z wizytą u dentysty. Wspieramy dzieci w nauce właściwej higieny jamy ustnej i dbamy o edukację rodziców na temat odpowiednich nawyków zdrowego stylu życia. Nasz zespół jest gotowy zadbać o uśmiech Twojego dziecka i zdrowie jego zębów.

150 zł
Wypełnienie w zębie mlecznym 250 zł
Lakowanie zęba 150 zł
Fluoryzacja 150 zł
Amputacyjne leczenie zęba mlecznego

Gdy w zębie mlecznym mamy rozległą próchnice i sięga ona miazgi, podejmujemy leczenie amputacyjne. Jest ono odpowiednikiem formy leczenia kanałowego u dorosłych. Jest to warunkowe leczenie, ale zawsze jeżeli jest szansa staramy się zachować ząb mleczny do końca. Przedwczesna utrata zębów mlecznych powoduje szereg komplikacji w uzębieniu stałym. Najczęściej są to dwie wizyty, na koniec leczenia należy założyć wypełnienie.

300 zł

Endodoncja

Leczenie kanałowe w naszej klinice przeprowadzamy według światowych standardów leczenia endodontycznego pod mikroskopem. Używamy koferdamu, mikroskopu stomatologicznego oraz systemu ciepłej gutaperki. Cena leczenia uzależniona jest od liczby kanałów oraz tego, czy leczenie wykonywane jest pierwszy raz, czy jest to poprawa wcześniej wykonanego leczenia kanałowego. Cena zawiera wszystkie procedury podczas leczenia tj. zdjęcia rtg, oczyszczanie, dezynfekcję, opracowanie mechaniczne i ręczne kanałów, opatrunek, wypełnienie kanałów.

Pierwotne leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu 900 - 1 600 zł
Powtórne leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu 1200 - 2200 zł
Usunięcie złamanego narzędzia z kanału 500 zł
Użycie cementu Biodentine 300 zł

Periodontologia

Specjalizujemy się w zaawansowanych zabiegach periodontologicznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu pacjentów z chorobami przyzębia oraz schorzeniami błon śluzowych.Dr Agnieszka Peret ma 15-letnie doświadczenie zawodowe oraz specjalizację z zakresu periodontologii. Współpracujemy z lekarzami w całej Polsce konsultując najtrudniejsze przypadki.

Konsultacja periodontologiczna 300 zł
Kontrola periodontologiczna 150 zł
Kiretaż zamknięty ze scalingiem głębokim SRP od 200 zł
Szyna włókno szklane unieruchomienie 1 ząb 200 zł
Kiretaż otwarty 1000 -1500 zł
Operacja płatowa bez biomateriału/ z biomateriałem 2000 - 3500 zł
Plastyka wędzidełka warg i języka 500 zł
Wycięcie zmiany/guzka/nadziąślaka z badaniem histopatologicznym 950 zł
Korekta linii dziąsła/chirurgiczne wydłużenie korony zęba 700 zł
Wyłuszczenie torbieli zastoinowej 950 zł
Pogłębienie przedsionka z przeszczepem FGG 2500 zł
Pokrycie recesji dziąseł z pobraniem przeszczepu 2 000 - 3 000 zł
Kortykotomia od 2000 zł

Protetyka

Mamy bogate doświadczenie w kompleksowym leczeniu protetycznym. Rozpoczęcie leczenia poprzedza dokładna diagnostyka i wizyta konsultacyjna, podczas której lekarz poznaje problemy i oczekiwania pacjenta.

Pacjent otrzymuje dokładny plan leczenia dopasowany do jego potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Lekarz protetyk przygotowuje wizualizację efektów leczenia, polegającą na „przymiarce” nowego uśmiechu przez pacjenta.

Stawiamy na jakość wykonanego leczenia oraz bardzo dobrą estetykę, dlatego współpracujemy z najlepszymi labolatotoriami dentystycznymi w Polsce.

Kompleksowa konsultacja protetyczna wraz z badaniem narządu żucia 300 zł
Pisemny plan leczenia z omówieniem 200 zł
Skan 3D protetyczny 200 zł
Inlay/Onlay protetyczny 1 500 - 1900 zł
Korona protetyczna 700 - 2500 zł
Licówka porcelanowa 2 500 zł
Licówka kompozytowa/ Bonding od 700 zł
Licówka Injection Flow Techniqe 1250 zł
Proteza akrylowa/ szkieletowa 4000 zł
Wkład koronowo-korzeniowy 700 zł
Nawoskowanie diagnostyczne funkcjonalno- estetyczne, wax- up cyfrowy, analiza okluzji 4000 zł
Wizualizacja efektów leczenia - Digital Smile Design 350 zł
Szyna relaksacyjna 1500 zł

Ortodoncja

Konsultacja ortodontyczna

Podczas wizyty konsultacyjnej zostanie przeprowadzona wstępna analiza ustawienia zębów, wykonana zostanie pełna dokumentacja fotograficzna. Lekarz wstępnie analizuje możliwości leczenia.

200 zł
Modele diagnostyczne

Modele diagnostyczne wykonywane są w formie cyfrowej 3D poprzez zeskanowanie zębów.

200 zł
Plan leczenia ortodontycznego

Wizyta polega na szczegółowym omówieniu całego procesu leczenia i etapów przesunięcia zębów. Pacjent omawia efekt końcowy i cele leczenia. Jest również możliwość wizualizacji efektu leczenia.Poznaje zasady użytkowania aparatu ortodontycznego.

200 zł

Invisalign to nowoczesny sposób prostowania zębów za pomocą przeźroczystych nakładek. Dopasowane do uzębienia konkretnego pacjenta nakładki przesuwają stopniowo zęby. Leczenie jest bardziej komfortowe w porównaniu do aparatów naklejanych na zęby, nakładki są niewidoczne. Noszenie ich jest mniej bolesne, niż w przypadku tradycyjnych aparatów. Cena obejmuje cały proces leczenia Invisalign i jest rozbita na raty. Rodzaj pakietu Invisalign zależy od trudności i skomplikowania wady zgryzu. Każdy pakiet Invisalign ma określoną maksymalną liczbę nakładek do wykorzystania w trakcie leczenia. Rodzaj pakietu Invisalign zależy od trudności i skomplikowania wady zgryzu.

Invisalign wykonujemy zarówno drobne korekty ustawienia zębów, jak również leczymy bardzo duże wady zgryzu.

INVISALIGN Express 6000 zł
INVISALIGN First 11 000 zł
INVISALIGN Lite 13 000 zł
INVISALIGN Moderate 15 000 zł
Invisalign Comprehensive od 17 000 zł
Retencja stała

Specjalny drucik stabilizujący pozycję zębów przednich, klejony metodą pośrednią.

450 zł
Płytka / Szyna retencyjna

Rodzaj aparatu retencyjnego wykonany przez technika, który stabilizuje efekty leczenia.

750 zł
Retainer Vivera

Trzyelementowy system retencji opatentowany przez Invisalign.

1 500 zł
Aparat ruchomy

W leczenia aparatem ruchomym bardzo ważny jest czas noszenia aparatu przez dziecko. Staramy się stworzyć jak najpiękniejsze bajkowe aparaty z postaciami z ulubionych bajek, aby dziecko chętniej użytkowało swój aparat. Stosujemy kilkanaście rodzajów aparatów ruchomych w zależności od potrzeb małego pacjenta.

od 1 000 zł

Chirurgia

Doświadczeni lekarze w zakresie chirurgii przeprowadzają najbardziej skomplikowane zabiegi. Na sukces zabiegów chirurgicznych największy wpływ ma doświadczenie lekarza wykonującego zabieg. Korzystając z naszych usług macie pewność, że opiekują się Wami najlepsi specjaliści. Rozumiejąc strach, który często Wam towarzyszy, zwracamy szczególną uwagę na Twój komfort i dobre samopoczucie.

Konsultacja implantologiczna / chirurgiczna / ortognatyczna 300 zł
Usunięcie zęba stałego 350 zł
Usunięcie zęba mlecznego 250 zł
Usunięcie zęba zatrzymanego 500 - 1000 zł
Usunięcie trzeciego zęba trzonowego „8” 500 - 1000 zł
Chirurgiczne usunięcie korzenia 600 zł
Odsłonięcie zatrzymanego zęba do celów ortodontycznych od 600 zł
Plastyka wyrostka zębodołowego 250 zł
Nacięcie i drenaż ropnia 200 zł
Resekcja wierzchołka korzenia od 2000 zł
Podcięcie /Plastyka wędzidełka wargi 500 zł
Podcięcie /Plastyka wędzidełka języka 1500 zł
Podcięcie wędzidełka u niemowląt 500 zł

Implantologia

Implanty są coraz powszechniej stosowaną techniką odbudowy brakującego zęba lub zębów. O długofalowym sukcesie i przewidywalności leczenia przede wszystkim decyduje rzetelna diagnostyka, dobre zaplanowanie zabiegu oraz doświadczenie i wiedza lekarza. Doktor Marek Rybicki posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy implantologicznej. Jest cenionym autorytetem w zakresie implantologii w Polsce. Stosujemy w klinice jeden z najbardziej uznanych systemów implantologicznych na świecie z dużym zapleczem klinicznym i naukowym.

Wszczepienie implantu zębowego 3 500 zł
Korona na implancie wraz z łącznikiem 2 500 - 3 500 zł
Podniesienie dna zatoki szczękowej od 3 500 zł
Regeneracja kości od 3 500 zł
Kortykotomia od 2 000 zł

Narkoza

Każde leczenie w naszej klinice możemy wykonać w Narkozie. Współpracujemy z lekarzem anestezjologiem, który planuje zabieg i dba o komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Leczenie w narkozie rozpoczynamy od konsultacji stomatologicznej, aby dokładnie zaplanować zakres zabiegu i zakwalifikować pacjenta. Podczas takiej wizyty pacjent otrzymuje szczegółowe informacje o przebiegu narkozy.

Leczenie w narkozie- analgosedacji do 60 min. 1500 zł
Leczenie w narkozie- analgosedacji każde kolejne rozpoczęte 30 min. 500 zł
Leczenie w narkozie z intubacją do 60 min. 1 500 zł
Leczenie w narkozie z intubacją każde kolejne rozpoczęte 30 min. 700 zł

Fizjoterapia Stawu skroniowo-żuchwowego

Fizjoterapia jest jednym z elementów kompleksowego leczenia stomatologicznego. Zęby są elementem całego układu żucia. Bardzo ważna jest praca mięśni i stawów skroniowo- żuchwowych. Współpracujemy z fizjoterapeutą specjalizującym się w zakresie stomatologii.

Wizyta u fizjoterapeuty 60 min

Fizjoterapia rozpoczynamy od diagnostyki, badania mięśni wg.mapy bólu
Rocabado oraz rozszerzonego ogólnego wywiadu medycznego. Pacjent otrzymuje informacje o planie rehabilitacji. Fizjoterapia SSŻ polega na pracy fizjoterapeuty zewnątrz i wewnątrz ustnie w obrębie jamy ustnej oraz głowy i szyi, jak również na pracy własnej pacjenta w domu.

250 zł
Pakiet terapii 5 wizyt u fizjoterapeuty po 60 min

Leczenie problemów mięśniowych jest najczęściej terapią wymagającą kilku wizyt. Pacjent ma możliwość skorzystania z pakietu wizyt. O warunki wykupu pakietu zapytaj recepcjonistkę.

1000 zł

Leczenie zaburzeń stawu skroniowo żuchwowego

Jest to bardzo wąska i niszowa specjalizacja stomatologii, jest niewielu specjalistów w tym zakresie, a niestety problemy ze stawami skroniowo- żuchwowymi dotykają coraz większej ilości pacjentów. Objawy problemów ze stawami skroniowo-żuchwowymi to zgrzytanie zębami, zaciskanie zębów, trzaski w stawach, przeskakiwanie w stawach, bóle głowy, kręgosłupa, ścieranie i kruszenie się zębów. Ignorowane tego schorzenia ma bardzo zły i ogromny, wielopłaszczyznowy wpływ na nasz organizm i zęby.

Konsultacja, diagnostyka i badanie narządu żucia i kręgów szyjnych dr Rafał Dębiński 250 zł
Deprogramacja 250 - 1 250 zł
Szyna terapeutyczna MAGO 2500 zł
Poprawa dokładności pracy przy użyciu łuku twarzowego 100 zł
Ustawienie modeli w artykulacji po deprogramacji 500 zł
Ekwilibracja od 400 zł
Ekwilibracja szyny i kontrola postępu leczenia SSŻ 200 zł

Neurologopedia

Specjalista neurologopeda współpracuje z wieloma specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki m.in. lekarzem protetykiem w sytuacji leczenia problemów ze ścieraniem zębów, bruksizmem z lekarzem ortodontą kiedy praca języka i mięśni dna jamy ustnej powoduje wade zgryzu i nieprawidłowe przemieszczanie zębów. Terapia z neurologopedą jest również konieczna jako przygotowanie do zabiegu podcięcia wędzidełka języka.

Wizyta terapeutyczna u logopedy

Na początku neurologopeda diagnozuje problem i bada: prace języka, napięcie mięśni, anatomię i funkcję wędzidełek w jamie ustnej, funkcje połykania oraz artykulację. To wszystko może mieć związek z problemami stomatologicznymi. W zależności od sytuacji kolejnym etapem jest terapia polegająca na systematycznych spotkaniach z specjalistą oraz pracy pacjenta w domu.

250 zł
Pakiet terapii 5 wizyt u fizjoterapeuty

Pacjent podczas leczenia neurologopedycznego ma możliwość skorzystania z pakietu wizyt. O warunki wykupu pakietu zapytaj recepcjonistkę.

1000 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Nie można wyszczególnić i wycenić wszystkich możliwych procedur leczniczych. Z uwagi na specyfikację branży stomatologicznej plan i koszt leczenia można precyzyjnie określić dopiero na podstawie badania oraz konsultacji z lekarzem stomatologiem. Ceny podane w cenniku mogą ulec zmianie. W przypadku zmiany ceny zawsze informuje o tym lekarz przed zabiegiem. Cennik obowiązuje od 01.05.2024.

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

PKO Bank Polski SA
nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty