Cennik

Konsultacje Specjalistyczne i Diagnostyka

Przegląd jamy ustnej

Przegląd zębów obejmuje badania jamy ustnej wraz z użyciem mikroskopu lub lup stomatologicznych stomatologicznych, co zwiększa dokładność badania. Lekarz omawia stan jamy ustnej oraz potrzeby lecznicze pacjenta.Podczas badania wykonywane są zdjęcia fotograficzne. Przegląd jamy ustnej zakończony jest pisemną informacją dla pacjenta.

50 - 100 zł
Konsultacje specjalistyczne

Wizyty konsultacyjne są niezwykle ważnym elementem procesu leczenia. Dobre planowanie jest podstawą sukcesu leczenia. Zapewniamy specjalistyczne konsultacje u doświadczonych specjalistów z zakresu ortodoncji, protetyki, periodontologii, endodoncji, chirurgi, implantologii oraz ortognatyki. Konsultacja obejmuje badanie jamy ustnej, wykonanie dokumentacji fotograficznej.

150 - 300 zł
Plan leczenia

Przygotowani i omówienie interdyscyplinarnego planu leczenia oraz przebiegu leczenia wraz z kosztorysem.

150 zł
Zdjęcie pantomograficzne

Dysponujemy nowoczesnym systemem radiografii cyfrowej zapewniającej bezpieczeństwo i najwyższej jakości obraz.

100 zł
Zdjęcie punktowe zęba 40 zł

Profilaktyka Stomatologiczna

Pierwszorazowa wizyta higienizacyjna

Wizyty higienizacyjne w Atelier Uśmiechu to kompleksowe oczyszczanie zębów polegające na usunięciu kamienia nazębnego, przebarwień płytki nazębnej zakończone zabiegiem fluoryzacji. Ważnym elementem jest instruktaż szczotkowania zębów oraz dobór indywidualnych przyborów do higieny jamy ustnej.

300 zł
Regularna wizyta higienizacyjna 200 zł
Wizyta higienizacyjna u dziecka 200 zł

Wybielanie Zębów

Proponujemy kilka metod wybielania zębów, w zależności od oczekiwań pacjenta. Metody wybielania zębów, które wykonujemy, są bezpieczne i bezbolesne. W zależności od wybranej metody uzyskujemy efekt od delikatnego rozjaśnienia do spektakularnych zmian koloru zębów. Każde wybielanie zębów powinno być poprzedzone czyszczeniem zębów oraz przeglądem. W wyborze odpowiedniej metody wybielanie pomoże higienistka przeprowadzająca zabiegi wybielania.

Wybielanie zębów Blanc One Click

Delikatne odświeżenie koloru zębów, uzupełniające zabieg czyszczenia zębów.

150 zł
Wybielanie zębów Blanc One Touch

Terapia wybielająca polegająca na wybielaniu zębów specjalnym żelem stosowanym wyłącznie pod kontrolą higienistki, który aktywowany jest lampą LED. W krótkim czasie, podczas jednej wizyty uzyskujemy efekt rozjaśnienia zębów.

790 zł
Wybielanie zębów White Dental Beauty

Zabieg polegający na samodzielnej aplikacji przez pacjenta przygotowanego żelu wybielającego do indywidualnych szyn wybielających przez 14 dni.

790 zł
Intensywna terapia wybielająca- dwuetapowa

Intensywne terapie wybielające łączące dwa typy wybielanie: gabinetowe i nakładkowe. W zależności od efektu, który chcemy uzyskać dopasowywany jest preparat i czas wybielanie w gabinecie oraz rodzaj i ilość preparatu stosowanego samodzielnie w domu. Przy wyborze tych metod wybielania możemy spodziewać się zauważalnej zmiany koloru i znacznego, ale nadal naturalnego rozjaśnienia zębów.

1350 zł
Intensywna terapia wybielająca- trzyetapowa 2200 zł

Stomatologia Zachowawcza

Wypełnienie kompozytowe

Bardzo ważna jest dla nas jakość wykonywanego leczenia, dlatego podczas zakładania wypełnień, dbamy o najmniejsze szczegóły, aby wypełnienia były szczelne i bardzo trwałe. Podczas leczenia korzystamy z lup stomatologicznych oraz mikroskopu stomatologicznego, który zapewnia dokładność. Używamy materiału wypełniającego nowej generacji o podwyższonej jakości oraz estetyce.

250 - 350 zł
Znieczulenie stomatologiczne

Stosujemy techniki i środki znieczulające, które powodują, że wizyty są bezbolesne i komfortowe. Wizyty w gabinecie będą przyjemnością.

30 zł
Wizyta pacjent bólowy

Wizyta bólowa to wizyta polegająca na doraźnej pomocy, wstępnym etapie leczenia zęba. Podczas wizyty wykonane będzie zdjęcie RTG oraz znieczulenie. W razie konieczności pacjent otrzyma receptę. Staramy się wszystkich pacjentów bólowych przyjąć w tym samym dniu.

250 zł

Stomatologia Dziecięca

Wizyta adaptacyjna

W szczególny sposób opiekujemy się naszymi najmłodszymi pacjentami. Duże doświadczenie naszej specjalistki stomatologii dziecięcej i jej świetne podejście po dzieci jest gwarancją sukcesu. Leczenie odbywa się w przyjaznej atmosferze, a dzieci wracają do gabinetu z przyjemnością.

100 zł
Wypełnienie w zębie mlecznym 150 zł
Lakowanie zęba 100 zł
Fluoryzacja 100 zł
Usunięcie zęba mlecznego

Do usunięcia zębów mlecznych dochodzi najczęściej z dwóch powodów: rozległej próchnicy lub ze wskazań ortodontycznych. Bez względu na sytuację zawsze staramy się, aby ta wizyta dla małego pacjenta była jak najbardziej przyjemna.

150 - 250 zł
Amputacyjne leczenie zęba mlecznego

Gdy w zębie mlecznym mamy rozległą próchnice i sięga ona miazgi, podejmujemy leczenie amputacyjne. Jest ono odpowiednikiem formy leczenia kanałowego u dorosłych. Jest to warunkowe leczenie, ale zawsze jeżeli jest szansa staramy się zachować ząb mleczny do końca. Przedwczesna utrata zębów mlecznych powoduje szereg komplikacji w uzębieniu stałym. Najczęściej są to dwie wizyty, na koniec leczenia należy założyć wypełnienie.

300 zł

Endodoncja

Leczenie kanałowe w naszej klinice przeprowadzamy według światowych standardów leczenia endodontycznego pod mikroskopem. Używamy koferdamu, mikroskopu stomatologicznego oraz systemu ciepłej gutaperki. Cena leczenia uzależniona jest od liczby kanałów oraz tego, czy leczenie wykonywane jest pierwszy raz, czy jest to poprawa wcześniej wykonanego leczenia kanałowego. Cena zawiera wszystkie procedury podczas leczenia tj. zdjęcia rtg, oczyszczanie, dezynfekcję, opracowanie mechaniczne i ręczne kanałów, odbudowę ścianek zęba do leczenia, opatrunek, wypełnienie kanałów.

Pierwotne leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu 500 - 1 200 zł
Powtórne leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu 850 - 2 000 zł
Usunięcie złamanego narzędzia z kanału 300 zł
Użycie cementu MTA 300 zł

Periodontologia

Specjalizujemy się w zaawansowanych zabiegach periodontologicznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu pacjentów z chorobami przyzębia oraz schorzeniami błon śluzowych.Dr Agnieszka Peret ma 15-letnie doświadczenie zawodowe oraz specjalizację z zakresu periodontologii. Współpracujemy z lekarzami w całej Polsce konsultując najtrudniejsze przypadki.

Konsultacja periodontologiczna 300 zł
Kontrola periodontologiczna 150 zł
Kiretaż zamknięty ze scalingiem głębokim SRP 15-60 min. 150- 600 zł
Szyna włókno szklane unieruchomienie 1 ząb 150 zł
Kiretaż otwarty 750-1500 zł
Operacja płatowa bez biomateriału/ z biomateriałem 2000-3500 zł
Plastyka wędzidełka warg i języka od 350 zł
Wycięcie zmiany/guzka/nadziąślaka z badaniem histopatologicznym 750 zł
Korekta linii dziąsła/chirurgiczne wydłużenie korony zęba 500 zł
Wyłuszczenie torbieli zastoinowej 350 zł
Pogłębienie przedsionka z przeszczepem FGG 2500 zł
Pokrycie recesji dziąseł z pobraniem przeszczepu 2 000 - 3 000 zł
Kortykotomia od 2000 zł

Protetyka

Mamy bogate doświadczenie w kompleksowym leczeniu protetycznym. Rozpoczęcie leczenia poprzedza dokładna diagnostyka i wizyta konsultacyjna, podczas której lekarz poznaje problemy i oczekiwania pacjenta.

Pacjent otrzymuje dokładny plan leczenia dopasowany do jego potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Lekarz protetyk przygotowuje wizualizację efektów leczenia, polegającą na „przymiarce” nowego uśmiechu przez pacjenta.

Stawiamy na jakość wykonanego leczenia oraz bardzo dobrą estetykę, dlatego współpracujemy z najlepszymi labolatotoriami dentystycznymi w Polsce.

Konsultacja protetyczna 150 zł
Inlay/Onlay kompozytowy 1 000 zł
Inlay/Onlay porcelanowy 1 500 zł
Korona na metalu 1 000 zł
Korona pełnoceramiczna 2 000 zł
Licówka kompozytowa/ Bonding 600 zł
Licówka Injection Flow Techniqe 1250 zł
Licówka porcelanowa 2 000 zł
Korona tymczasowa wykonana w gabinecie 150 zł
Korona tymczasowa wykonana w labolatorium 500 zł
Proteza akrylowa/ szkieletowa 2 500 zł
Wkład koronowo-korzeniowy 400 - 700 zł
Zdjęcie starej korony 150 zł
Wizualizacja efektów leczenia - Digital Smile Design 250 zł
Szyna relaksacyjna 750 zł

Ortodoncja

Konsultacja ortodontyczna

Podczas wizyty konsultacyjnej zostanie przeprowadzona wstępna analiza ustawienia zębów, wykonana zostanie pełna dokumentacja fotograficzna oraz wyciski diagnostyczne.

150 zł
Modele diagnostyczne

Modele diagnostyczne wykonywane są w formie cyfrowej 3D poprzez zeskanowanie zębów.

150 zł
Plan leczenia ortodontycznego

Wizyta polega na szczegółowym omówieniu całego procesu leczenia i etapów przesunięcia zębów. Pacjent ogląda wizualizację efektu końcowego. Poznaje zasady użytkowania aparatu ortodontycznego.

150 zł
INVISALIGN Full

Invisalign to nowoczesny sposób prostowania zębów za pomocą przezroczystych nakładek. Dopasowane do uzębienia konkretnego pacjenta nakładki przesuwają stopniowo zęby. Leczenie jest bardziej komfortowe w porównaniu do aparatów naklejanych na zęby, nakładki są niewidoczne. Noszenie ich jest mniej bolesne, niż w przypadku tradycyjnych aparatów. Cenna obejmuje cały proces leczenia Invisalign i jest rozbita na raty.

od 15 500 zł
INVISALIGN Teen od 15 500 zł
INVISALIGN Lite od 12 000 zł
INVISALIGN Express od 4800 zł
Retencja stała 350 zł
Płytka retencyjna 450- 600 zł

Chirurgia

Doświadczeni lekarze w zakresie chirurgii przeprowadzają najbardziej skomplikowane zabiegi. Na sukces zabiegów chirurgicznych największy wpływ ma doświadczenie lekarza wykonującego zabieg. Korzystając z naszych usług macie pewność, że opiekują się Wami najlepsi specjaliści. Rozumiejąc strach, który często Wam towarzyszy, zwracamy szczególną uwagę na Twój komfort i dobre samopoczucie.

Konsultacja ortognatyczna / implantologiczna / chirurgiczna dr Marek Rybicki 300 zł
Konsultacja chirurgiczna/implantologiczna dr Adam Kaczor 150 zł
Usunięcie zęba stałego 250 - 350 zł
Usunięcie zęba zatrzymanego 500 - 750 zł
Usunięcie trzeciego zęba trzonowego „8” 500 - 750 zł
Chirurgiczne usunięcie korzenia 500 zł
Odsłonięcie zatrzymanego zęba do celów ortodontycznych 600 zł
Plastyka wyrostka zębodołowego 250 zł
Nacięcie i drenaż ropnia 200 zł
Resekcja wierzchołka korzenia 500 zł

Implantologia

Implanty są coraz powszechniej stosowaną techniką odbudowy brakującego zęba lub zębów. O długofalowym sukcesie i przewidywalności leczenia przede wszystkim decyduje rzetelna diagnostyka, dobre zaplanowanie zabiegu oraz doświadczenie i wiedza lekarza. Doktor Marek Rybicki posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy implantologicznej. Jest cenionym autorytetem w zakresie implantologii w Polsce. Stosujemy w klinice jeden z najbardziej uznanych systemów implantologicznych na świecie z dużym zapleczem klinicznym i naukowym.Pacjent ma dożywotnią gwarancję na implanty.

Wszczepienie implantu zębowego 3 500 zł
Korona na implancie wraz z łącznikiem 2 500 - 3 500 zł
Podniesienie dna zatoki szczękowej od 3 500 zł
Regeneracja kości od 3 500 zł
Kortykotomia od 2 000 zł

Narkoza

Każde leczenie w naszej klinice możemy wykonać w Narkozie. Współpracujemy z lekarzem anestezjologiem, który planuje zabieg i dba o komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Leczenie w narkozie rozpoczynamy od konsultacji stomatologicznej, aby dokładnie zaplanować zakres zabiegu i zakwalifikować pacjenta. Podczas takiej wizyty pacjent otrzymuje szczegółowe informacje o przebiegu narkozy.

Leczenie w narkozie- analgosedacji do 60 min. 1000 zł
Leczenie w narkozie- analgosedacji każde kolejne rozpoczęte 30 min. 300 zł
Leczenie w narkozie z intubacją do 60 min. 1 400 zł
Leczenie w narkozie z intubacją każde kolejne rozpoczęte 30 min. 700 zł

Fizjoterapia Stawu skroniowo-żuchwowego

Fizjoterapia jest jednym z elementów kompleksowego leczenia stomatologicznego. Zęby są elementem całego układu żucia. Bardzo ważna jest praca mięśni i stawów skroniowo- żuchwowych. Współpracujemy z fizjoterapeutą specjalizującym się w zakresie stomatologii.

Wizyta u fizjoterapeuty 60 min 200 zł
Wizyta u logopedy 60 min 200 zł

Leczenie zaburzeń stawu skroniowo żuchwowego

Jest to bardzo wąska i niszowa specjalizacja stomatologii, jest niewielu specjalistów w tym zakresie, a niestety problemy ze stawami skroniowo- żuchwowymi dotykają coraz większej ilości pacjentów. Objawy problemów ze stawami skroniowo-żuchwowymi to zgrzytanie zębami, zaciskanie zębów, trzaski w stawach, przeskakiwanie w stawach, bóle głowy, kręgosłupa, ścieranie i kruszenie się zębów. Ignorowane tego schorzenia ma bardzo zły i ogromny, wielopłaszczyznowy wpływ na nasz organizm i zęby.

Konsultacja, diagnostyka i badanie narządu żucia i kręgów szyjnych dr Anna Lidawska 300 zł
Deprogramacja 250 - 1 000 zł
Szyna MAGO 850 zł
Poprawa dokładności pracy przy użyciu łuku twarzowego 100 zł
Ustawienie modeli w artykulacji po deprogramacji 350 zł
Ekwilibracja od 400 zł
Ekwilibracja szyny i kontrola postępu leczenia SSŻ 200 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Nie można wyszczególnić i wycenić wszystkich możliwych procedur leczniczych. Z uwagi na specyfikację branży stomatologicznej plan i koszt leczenia można precyzyjnie określić dopiero na podstawie badania oraz konsultacji z lekarzem stomatologiem. Ceny podane w cenniku mogą ulec zmianie. W przypadku zmiany ceny zawsze informuje o tym lekarz przed zabiegiem. Cennik obowiązuje od 01.07.2021.

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty