Stomatologia zachowawcza Warszawa

Atelier Uśmiechu » Stomatologia Zachowawcza

Stomatologia Zachowawcza

Stomatologia zachowawcza w Atelier Uśmiechu

Stomatologia zachowawcza Mokotów to jeden z obszarów stomatologii, który ma kluczowe znaczenie, dla zdrowia Twoich zębów i pięknego uśmiechu. Zadaniem naszej kliniki stomatologicznej jest utrzymywanie Waszych naturalnych zębów jak najdłużej, poprzez takie działania jak usuwanie zmian próchniczych czy odtwarzanie naturalnego wyglądu zębów.

Warszawa, a głównie Mokotów, to miejsce, gdzie na każdej ulicy znajdziecie gabinety stomatologiczne, począwszy od tych najmniejszych, rodzinnych gabinetów a kończąc na ogromnych sieciowych klinikach. Dlatego wybór odpowiedniego gabinetu stomatologicznego ma tak ogromne znaczenie. Stomatolog musi być jak rodzina, musisz mu zaufać i powierzyć siebie, bo tylko wtedy leczenie będzie miało odpowiedni przebieg. Stomatologia zachowawcza Ursynów w Atelier Uśmiechu jest idealnym rozwiązaniem.

Precyzja, mikroskop, koferdam

W Atelier Uśmiechu na pierwszym miejscu stawiamy utrzymanie w jak najlepszej kondycji naturalnego uzębienia u naszych pacjentów. Oferujemy kompleksową opiekę profilaktyczną oraz bardziej rozbudowany wachlarz usług stomatologicznych. Dzięki stosowaniu najnowszych technik dentystycznych oraz materiałów najwyższej jakości leczenie w Atelier Uśmiechu odbywa się bezboleśnie. Pracujemy z ogromną precyzją i dokładnością, stosując do wypełnień materiały najnowszej generacji, co znacznie podnosi estetyką i daje większą wytrzymałość. Raz dobrze założone wypełnienie, w połączeniu z regularnymi wizytami w Atelier Uśmiechu, wystarczy na bardzo długi okres. Stomatologia zachowawcza Mokotów pozwoli zadbać o piękny uśmiech.

Jeżeli tylko jest to możliwe wypełnienia zakładamy w koferdamie, przy użyciu mikroskopu. Jest to materiał nowej generacji, stosowany w stomatologii od niedawna, który podnosi wytrzymałość i estetykę. Czym jest koferdam stosowany w Atelier Uśmiechu? Koferdam jest to arkusz gumy używany w celu odizolowania zęba lub zębów podczas zabiegów dentystycznych. W arkuszu tym za pomocą dziurkacza wycina się otwór w miejscu leczonego zęba, a jego utrzymanie na zębie zapewnia odpowiednio dobrana do kształtu i wielkości zęba klamra. Stabilizacja gumy poza jamą ustną możliwa jest natomiast dzięki rozpięciu gumy koferdamu na ramce.

Inny wymiar Stomatologii

Niesamowicie ważne dla zdrowia naszego uzębienia są regularne kontrolę w gabinecie stomatologicznym, zalecamy wizyty co 6 miesięcy oraz czyszczenie zębów najmniej inwazyjną metodą. Kluczowym elementem przy stomatologii zachowawczej jest to, aby zmiany próchnicze były usuwane w jak najwcześniejszym stadium, co pozwoli nam utrzymać naturalne uzębienie jak najdłużej.

Próchnica jest niestety bardzo często bagatelizowanym problemem, a potrafi wywołać wiele chorób, o czym pacjenci nie wiedzą i nie zdają sobie z tego sprawy. Zestawienie chorób, jakie może wywołać próchnica, jest bardzo długie i nie należy tego bagatelizować. Ma ona wpływ między innymi na choroby serca, nadciśnienie, nowotwory, alergie, zapalenie nerek, choroby układu pokarmowego, a nawet sepsę.

Stomatologia zachowawcza Mokotów to między innymi również wizyty kontrolne w gabinetach stomatologicznych nie zrujnują waszego portfela. Stomatologia zachowawcza jest stosunkowo tania w porównaniu z leczeniem kanałowych czy implantologią. Dlatego pamiętajcie, że zawsze warto zapobiegać niż leczyć. W Atelier Uśmiechu podczas pierwszej wizyty dokonamy pełnego przeglądu jamy ustnej, wykonamy też zdjęcie wewnątrzustne i zalecimy odpowiedni przebieg leczenia.

Przed

Po

Stomatologia zachowawcza najwyższej jakości

Przed leczeniem

W trakcie usuwania próchnicy

Po założeniu wypełnienia

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty