Licówki Warszawa

Atelier Uśmiechu » Licówki bez szlifowania

Licówki bez szlifowania w Atelier Uśmiechu

Licówki to sposób na osiągnięcie pięknego i naturalnego uśmiechu w krótkim czasie. Licówki bez szlifowania, zwane licówkami „non-prep”, to bardzo cienkie płatki porcelany (0,2-0,3 mm) wysokiej jakości, będące wynikiem najnowszych badań laboratoryjnych. Mocowane są one przez lekarza protetyka na odpowiednio przygotowaną powierzchnię zębów. Są one jednym z najmniej inwazyjnych rozwiązań stomatologii estetycznej, bo nie wymagają szlifowania zęba. Cementowane są adhezyjnie bezpośrednio na nieoszlifowane zęby Pacjenta. Proces zakładania licówek jest całkowicie bezbolesny, nie wymaga żadnego znieczulenia. Trwałość i walory estetyczne są takie jak w przypadku klasycznych licówek porcelanowych.

Zachęcamy do zapisania się na konsultację i omówienie licówek bezpośrednio ze specjalistą. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, bezpośrednia rozmowa ze stomatologiem pomoże Ci.

Kiedy stosujemy licówki "no-prep", czyli licówki bez szlifowania?

Licówki “non-prep” bez szlifowania stosujemy, aby powiększyć nietypowo małe zęby – dokonać korekty długości i szerokości, zamknięcia diastemy (czyli przerwy między zębami), korekty brzegów siecznych, poprawy koloru zębów. Pozwalają też uzyskać perfekcyjny efekt końcowy po leczeniu ortodontycznym.

Licówki bez szlifowania to nieinwazyjna metoda, która nie wymaga ingerencji w szkliwo zębów, by przywrócić piękno i blask Twojemu uśmiechowi!

Licówki bez szlifowania Warszawa - 4 kroki wykonania

 1. Konsultacja protetyczna

Chcesz mieć licówki bez szlifowania, ale nie wiesz, od czego zacząć? Wszystko rozpoczynamy od konsultacji protetycznej, podczas której specjalista protetyki sprawdza stan zębów, analizuje ich ustawienie oraz zgryz. Wykonuje zdjęcie radiologiczne, aby sprawdzić stan kości i zębów. Analizuje sytuację i ocenia,  czy u danego Pacjenta jest możliwość wykonania licówek bez szlifowania.

 1. Cyfrowy projekt uśmiechu

Na podstawie zdjęć fotograficznych wykonywana jest cyfrowa analiza estetyki uśmiechu. Lekarz protetyk analizuje i dobiera optymalny kształt, szerokość i długość zębów.

Dopasowuje uśmiech do twarzy Pacjenta. To narzędzie, które pozwala zaplanować wygląd licówek, a Pacjentowi ocenić docelowy efekt jeszcze przed ich wykonaniem.

 1. Wax-up Mock-up

Na podstawie cyfrowego projektu uśmiechu, zdjęć, modeli w laboratorium protetycznym przygotowuje się wax-up, czyli diagnostyczny woskowy model uzębienia. Na jego podstawie przygotowuje się mock-up – nakładki na zęby, odwzorowujące planowany wygląd zębów po założeniu licówek. Dzięki mock-upowi Pacjent może przymierzyć nowy uśmiech i ocenić, czy mu on odpowiada. Ostatecznie akceptuje wygląd przyszłego uśmiechu lub są dokonywane poprawki. Lekarz natomiast sprawdza pracę pod względem funkcjonalnym. Po akceptacji pracy pobierane są bardziej zaawansowane wyciski lub skan zębów, który trafia z powrotem do pracowni protetycznej, gdzie wykonywana jest ostateczna praca.

 1. Zakładanie licówek

Po około 2-3 tygodniach licówki są osadzane w jamie ustnej Pacjenta. Zęby są w odpowiedni sposób przygotowywane do adhezyjnego przyklejenia licówek bez szlifowania. Wizyta ta trwa od 2 do 6 godzin, w zależności od ilości wykonywanych licówek. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia, Pacjent od razu po wizycie może cieszyć się pięknym uśmiechem bez żadnych ograniczeń. Po kilku tygodniach zalecamy wizytę kontrolną.

Umów się na wizytę już dziś

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w jednym miejscu

Efekt? Zachwycający i wciąż naturalny uśmiech

Licówki “non-prep” są szansą na szybkie uzyskanie wymarzonego uśmiechu bez szlifowania zębów. Uśmiech wygląda naturalnie, a metoda jest dla Pacjenta najbardziej komfortowa, ponieważ nie wymaga znieczulenia ani ingerencji w szkliwo.

Warto wiedzieć, co jeszcze ma do zaoferowania nasza klinika stomatologiczna – Warszawa to miejsce, w którym wykonujemy  również inne usługi z obszarów takich jak na przykład:

Zachęcamy również do umówienia się na profilaktyczną konsultację. Stomatolog zbada uzębienie, oceni zdrowie zębów, prawidłowość zgryzu,  stan szkliwa, przebarwienia. Wyjaśni szczegółowo proces ewentualnego leczenia i przywróci zdrowie i piękno Twojej jamy ustnej. Na wizytę w Atelier Uśmiechu możesz się zapisać, dzwoniąc pod numer 22 300 27 40 lub wypełniając formularz.

Specjaliści
 • Agnieszka Peret

  Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

  Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

  Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

  Więcej

 • Rafał Dębiński

  Lekarz stomatolog

  Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

  Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

  Więcej

 • Justyna Zub

  Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

  Ortodoncja

  Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

  Więcej

 • Anita Walczak

  Właściciel Atelier Uśmiechu

  Higienistka stomatologiczna

  Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

  Więcej

 • Anna Barzyc

  Lekarz stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

  Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

  Więcej

 • Agnieszka Miszkurka

  Lekarz Stomatolog

  Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

  Więcej

 • Marzena Pucek

  Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

  Ortodoncja

  Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

  Więcej

 • Adam Kaczor

  Lekarz stomatolog

  Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

  Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

  Więcej

 • Rafał Dąbrowski

  Lekarz stomatolog

  Endodoncja

  Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

  Więcej

  Usługi
  • Stomatologia Zachowawcza

   Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

   Więcej

  • Protetyka

   Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

   Więcej

  • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

   Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

   Więcej

  • Endodoncja

   Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

   Więcej

  • Periodontologia

   Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

   Więcej

  • Stomatologia dziecięca

   Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

   Więcej

  • Ortodoncja

   Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

   Więcej

  • Wybielanie

   Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

   Więcej

  • Profilaktyka

   Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

   Więcej

  • Chirurgia

   Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

   Więcej

  • Implantologia

   Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

   Więcej

  • Implantoprotetyka

   W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

   Więcej

  • Narkoza

   Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

   Więcej

   Izabella Czarnecka-Rogoś
   Izabella Czarnecka-Rogoś
   2024-01-27
   Leczenie kanałowe przebiegło bardzo sprawne. Duże znaczenie miało dla mnie wprowadzenie merytoryczne w zabieg. Bardzo polecam profesjonalizm na wysokim poziomie i bardzo dobrze wyposażony gabinet.
   Karolina Grześkowiak
   Karolina Grześkowiak
   2024-01-26
   Świetna klinika z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pani doktor zawsze uśmiechnięta. Wizyta u Pani Agnieszki to czysta przyjemność! Gorąco polecam!
   Ola Bigda
   Ola Bigda
   2024-01-25
   W klinice korzystałam już z usług trzech specjalistów - endodonty, protetyka oraz periodontologa. Wszyscy lekarze byli bardzo profesjonalni, dokładni, uprzejmi, a także umieli wytłumaczyć daną sytyację w klarowny, zrozumiały dla pacjenta sposób. Serdecznie polecam
   Karolina Łukasiewicz
   Karolina Łukasiewicz
   2024-01-24
   Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Podczas konsultacji Pani stomatolog dokładnie przedstawiła plan leczenia omawiając go na podstawie zdjęć. Serdecznie polecam !
   Filip Czarnecki
   Filip Czarnecki
   2023-12-20
   Klinika stomatologiczna imponuje nie tylko stosowaniem najnowszych technologii, ale także zachowaniem sterylnej czystości gabinetów. Wykwalifikowany personel gwarantuje pełen profesjonalizm i komfort podczas wizyty. Rewelacyjne podejście do pacjenta (za co w moim przypadku odpowiada Pani Anna Kropidłowska) i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że wizyta staje się przyjemnością. Polecam z czystym sumieniem!
   Tomasz Radziun
   Tomasz Radziun
   2023-12-01
   Zachęcam Wszystkich gorąco do korzystania z usług Atelier Uśmiechu. Jestem pacjentem od wielu lat i mam pełne zaufanie do Stomatologów oraz Pań higienistek. Higienistka Pani Anna Kropidłowska jest najlepsza higienistką, do której miałem przyjemność przychodzić zarówno na higienę jamy ustnej jak również na inne zabiegi. Jeżeli mają Państwo problemy z periodontologią i nie wiedzą do kogo się zwrócić to bardzo proszę zadzwonić lub przyjść do Atelier Uśmiechu i umówić się na wizytę do Doktor Pani Anna Weigle Babrzyc. Mogą być Państwo pewni, żę Wasze problemy ze stanem zapalnym dziąseł i przyzembiem będą profesjonalnie wyleczone. Z poważaniem Tomasz Radziun
   Agnieszka
   Agnieszka
   2023-11-29
   Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Lekarz zawsze szczegółowo przedstawia plan leczenia, robi dokumentację w postaci zdjęć na każdym etapie, więc można porównać efekt początkowy i końcowy. Korzystam od lat i zawsze jestem witana miłym uśmiechem przez Panie w recepcji 🙂 Nie mogłam trafić lepiej!
   QINGHUI BI
   QINGHUI BI
   2023-01-18
   I just recently had orthodontic treatment with Dr Pucek and her assistant Annia. It was a great journey leaving with perfect teeth. The whole clinic was clean, modern and very comfortable. I would 100% recommend this place.
   Zapisz się na konsultację

   Wyślij poniższy formularz i zapisz się na konsultacje. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.


   Atelier Uśmiechu
   Atelier Uśmiechu
   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   PKO Bank Polski SA
   nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności
   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty