Stomatologia Dziecięca

Stomatolog Dziecięcy Ursynów

Stomatologia dziecięca w Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu powstało z myślą o całych rodzinach. Stworzyliśmy miejsce na Mokotowie, gdzie zarówno rodzice, dziadkowie, jak i dzieci mogą skorzystać z usług stomatologicznych na światowym poziomie i czuć się u nas jak w gronie przyjaciół.

Stomatologia dziecięca Mokotów w Atelier Uśmiechu to usługi już dla najmłodszych pacjentów. Pamiętajmy, że to właśnie we wczesnym rozwoju dziecka, kiedy kształtują się pierwsze zęby mleczne, musimy zacząć o nie dbać.

Profesjonalne podejście do dzieci

Dokładamy wszelkich starań, aby pierwsze wizyty Waszych pociech w Atelier Uśmiechu przebiegły bezboleśnie, bez uszczerbku na psychice dziecka i zniechęceniu do kolejnych wizyt. Nasz cały personel począwszy od recepcjonistek, higienistek oraz lekarzy stomatologów przeszedł intensywny cykl szkoleń, których głównym elementem było podejście do dzieci i młodzieży przy wizytach w gabinecie stomatologicznym. Lekarz stomatolog przy przyjmowaniu najmłodszych pacjentów musi stać się ich przyjacielem, porozmawiać, poznać oczekiwania dziecka, poznać dziecko, dlatego tak ogromny nacisk kładziemy na pierwszą rozmowę. W Atelier Uśmiechu przeprowadzimy Twoje dziecko od lat najmłodszych, już na etapie pojawienia się pierwszych mleczaków, aż przez cały okres dojrzewania. Daje nam to ogromną wiedzę o pacjencie, o przebiegu wizyt i jego potrzebach, a tym samym skraca czas i częstotliwość wizyt.

Stomatologia dziecięca Mokotów w Atelier Uśmiechu to wizyty całkowicie bezbolesne. To właśnie dzięki zastosowaniu najwyższych standardów obsługi pacjenta, materiałów oraz sprzętu stomatologicznego, jesteśmy w stanie ograniczyć niedogodności z wizyty do zera.

Czy warto leczyć zęby mleczne?

Tak, tak i jeszcze raz tak. Zęby mleczne służą dziecku często do 7 roku życia. Nieleczone zęby mleczne, próchnica, która na nich może się wytworzyć, staje się źródłem zakażeń ogniskowych, które mogą umiejscowić się w nerkach czy mięśniu sercowym. Ponadto wizyty u stomatologa od najmłodszych lat uczą dzieci higieny jamy ustnej, pociechy nabierają przekonania, że mycie zębów czy wizyty u stomatologa są konieczne, co procentuje w życiu dorosłym. Stomatologia dziecięca Ursynów zadba o to, aby ich uśmiechy były piękne, a zęby zdrowe.

Co oferuje stomatologia dziecięca?

Stomatologia dziecięca Ursynów oferuje wiele zabiegów, które zapobiegają rozwijaniu się próchnicy, zarówno w przypadku zębów stałych, jak i mlecznych. Przede wszystkim warto zdecydować się na fluoryzację, która polega na smarowaniu powierzchni zębów środkiem ze sporą zawartością fluoru, po wcześniejszym ich dokładnym oczyszczeniu. Fluor bowiem wzmacnia szkliwo, a także doprowadza do remineralizacji możliwych ubytków.

Dodatkowo bardzo dobre efekty przynosi lakowanie, czyli zabieg, w którego trakcie wszystkie szczeliny i zagłębienia powierzchni zębów żujących zostają wypełnione lakiem. Chroni on przed negatywnym działaniem bakterii a w efekcie przed pojawianiem się ubytków.

Warto pamiętać

Należy zaznaczyć, że w razie wystąpienia próchnicy, leczenie jest niezbędną koniecznością. Dzięki metodom stosowanym współcześnie przez stomatologię dziecięcą wszystkie zabiegi są bezbolesne.

Warto zdać sobie sprawę z tego, że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim uniknięcie negatywnych skojarzeń z wizytami u stomatologa oraz motywowanie do systematycznego dbania o higienę jamy ustnej. Warto więc zadbać o odpowiednią atmosferę oraz komfort psychiczny dziecka w tej dziedzinie. Wpajanie odpowiednich nawyków sprawi, że dziecko już od najmłodszych lat będzie umieć odpowiednio zadbać o swoje zęby. Rezultatem tych działań będzie nie tylko zadowolenie i odwaga, ale także spora oszczędność na leczeniu stomatologicznym.

Zapraszamy na wizytę w Atelier Uśmiechu

Stomatologia dziecięca mokotów
Stomatologia dziecięca ursynów
Stomatolog dziecięcy mokotów
Stomatolog dziecięcy ursynów
Stomatolog dziecięcy mokotów
Stomatologia dziecięca mokotów

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Natalia Złotkowska

   Natalia Złotkowska

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Okluzja / Bruksizm

   Specjalizuje się w wykonywaniu licówek, przy pomocy których możemy w szybki i zadowalający sposób poprawić uśmiech pacjenta. Korzysta z najlepszych rozwiązań technologicznych.

   Więcej

  • Anna Lidawska

   Anna Lidawska

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Okluzja / Bruksizm

   Zajmuję się protetyką, estetyką i protetyka cyfrową. Od momentu ukończenia UM w Łodzi uczestniczyłam w wielu stażach, m.in W Maladze (Hiszpania), w Dubaju, Jordanii.

   Więcej

  • Michał Dudziński

   Michał Dudziński

   Lekarz Stomatolog

   Protetyka

   Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończył z wyróżnieniem. Asystent i doktorant w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

   Więcej

  • Katarzyna Kopciewska

   Katarzyna Kopciewska

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia Zachowawcza, Stomatologia Dziecięca

   Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Już w trakcie studiów była aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, by móc być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie stomatologii.

   Więcej

  • Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

   Patrycja Ostapiuk - Dąbrowska

   Lekarz Stomatolog

   Chirurgia, Implantologia

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała 3. miejsce w Polsce i 2. w warszawskiej Izbie Lekarskiej pod względem najlepiej zdanego Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Marek Rybicki

   Marek Rybicki

   Lekarz Stomatolog, lekarz medycyny, specjalista chirurgii twarzowo- szczękowej

   Chirurgia, Implantologia

   Specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii oraz ortognatyki.
   Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobył tytuł lekarza stomatologa oraz lekarza medycyny.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Joanna Ucieklak

   Joanna Ucieklak

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza, Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów brała udział w licznych konferencjach z różnych obszarów stomatologii organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej.

   Więcej

  • Tomasz Kaźmierczak

   Tomasz Kaźmierczak

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Z sukcesem przeprowadza najtrudniejsze zabiegi leczenia kanałowego tj. zamknięcie perforacji korzenia, usuwanie złamanych narzędzi z kanału, niedrożne kanały korzeniowe, resorpcja korzenia.

   Więcej

  • Marta Błaszczyk-Owczarek

   Marta Błaszczyk-Owczarek

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza, Endodoncja

   Do leczenia wykorzystuje mikroskop stomatologiczny, który zapewnia dokładność i precyzję leczenia. Szczególny nacisk kładzie na mało inwazyjne techniki leczenia, pozwalające zachować jak najwięcej tkanek własnego zęba.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Zarezerwuj Wizytę

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty