Stomatologia dziecięca - Dentysta dla dzieci Warszawa

Atelier Uśmiechu » Stomatologia Dziecięca

Stomatolog Dziecięcy Ursynów

Stomatologia dziecięca w Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu powstało z myślą o całych rodzinach. Stworzyliśmy miejsce na Mokotowie, gdzie zarówno rodzice, dziadkowie, jak i dzieci mogą skorzystać z usług stomatologicznych na światowym poziomie i czuć się u nas jak w gronie przyjaciół.

Stomatologia dziecięca Mokotów w Atelier Uśmiechu to usługi już dla najmłodszych pacjentów. Pamiętajmy, że to właśnie we wczesnym rozwoju dziecka, kiedy kształtują się pierwsze zęby mleczne, musimy zacząć o nie dbać.

Profesjonalne podejście do dzieci

Dokładamy wszelkich starań, aby pierwsze wizyty Waszych pociech w Atelier Uśmiechu przebiegły bezboleśnie, bez uszczerbku na psychice dziecka i zniechęceniu do kolejnych wizyt. Nasz cały personel począwszy od recepcjonistek, higienistek oraz lekarzy stomatologów przeszedł intensywny cykl szkoleń, których głównym elementem było podejście do dzieci i młodzieży przy wizytach w gabinecie stomatologicznym. Lekarz stomatolog przy przyjmowaniu najmłodszych pacjentów musi stać się ich przyjacielem, porozmawiać, poznać oczekiwania dziecka, poznać dziecko, dlatego tak ogromny nacisk kładziemy na pierwszą rozmowę. W Atelier Uśmiechu przeprowadzimy Twoje dziecko od lat najmłodszych, już na etapie pojawienia się pierwszych mleczaków, aż przez cały okres dojrzewania. Daje nam to ogromną wiedzę o pacjencie, o przebiegu wizyt i jego potrzebach, a tym samym skraca czas i częstotliwość wizyt.

Stomatologia dziecięca Mokotów w Atelier Uśmiechu to wizyty całkowicie bezbolesne. To właśnie dzięki zastosowaniu najwyższych standardów obsługi pacjenta, materiałów oraz sprzętu stomatologicznego, jesteśmy w stanie ograniczyć niedogodności z wizyty do zera.

Czy warto leczyć zęby mleczne?

Tak, tak i jeszcze raz tak. Zęby mleczne służą dziecku często do 7 roku życia. Nieleczone zęby mleczne, próchnica, która na nich może się wytworzyć, staje się źródłem zakażeń ogniskowych, które mogą umiejscowić się w nerkach czy mięśniu sercowym. Ponadto wizyty u stomatologa od najmłodszych lat uczą dzieci higieny jamy ustnej, pociechy nabierają przekonania, że mycie zębów czy wizyty u stomatologa są konieczne, co procentuje w życiu dorosłym. Stomatologia dziecięca Ursynów zadba o to, aby ich uśmiechy były piękne, a zęby zdrowe.

Co oferuje stomatologia dziecięca?

Stomatologia dziecięca Ursynów oferuje wiele zabiegów, które zapobiegają rozwijaniu się próchnicy, zarówno w przypadku zębów stałych, jak i mlecznych. Przede wszystkim warto zdecydować się na fluoryzację, która polega na smarowaniu powierzchni zębów środkiem ze sporą zawartością fluoru, po wcześniejszym ich dokładnym oczyszczeniu. Fluor bowiem wzmacnia szkliwo, a także doprowadza do remineralizacji możliwych ubytków.

Dodatkowo bardzo dobre efekty przynosi lakowanie, czyli zabieg, w którego trakcie wszystkie szczeliny i zagłębienia powierzchni zębów żujących zostają wypełnione lakiem. Chroni on przed negatywnym działaniem bakterii a w efekcie przed pojawianiem się ubytków.

Warto pamiętać

Należy zaznaczyć, że w razie wystąpienia próchnicy, leczenie jest niezbędną koniecznością. Dzięki metodom stosowanym współcześnie przez stomatologię dziecięcą wszystkie zabiegi są bezbolesne.

Warto zdać sobie sprawę z tego, że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim uniknięcie negatywnych skojarzeń z wizytami u stomatologa oraz motywowanie do systematycznego dbania o higienę jamy ustnej. Warto więc zadbać o odpowiednią atmosferę oraz komfort psychiczny dziecka w tej dziedzinie. Wpajanie odpowiednich nawyków sprawi, że dziecko już od najmłodszych lat będzie umieć odpowiednio zadbać o swoje zęby. Rezultatem tych działań będzie nie tylko zadowolenie i odwaga, ale także spora oszczędność na leczeniu stomatologicznym.

Zapraszamy na wizytę w Atelier Uśmiechu

Stomatologia dziecięca mokotów
Stomatologia dziecięca ursynów
Stomatolog dziecięcy mokotów
Stomatolog dziecięcy ursynów
Stomatolog dziecięcy mokotów
Stomatologia dziecięca mokotów

Usługi

 • Stomatologia Zachowawcza

  Specjalizujemy się w profilaktyce przeciwpróchnicowej i skutecznym leczeniu zaatakowanych już tkanek twardych zębów.

  Więcej

 • Protetyka

  Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań dla odbudowania utraconych już zębów ze znakomitym, naturalnym efektem.

  Więcej

 • Okluzja i Leczenie Bruksizmu

  Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z niewłaściwym kontaktem pomiędzy zębami a żuchwą czy zgrzytaniem i zaciskaniem szczęki.

  Więcej

 • Endodoncja

  Nowoczesne leczenie kanałowe to nasza specjalność. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.

  Więcej

 • Periodontologia

  Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi z zakresu leczenia i profilaktyki schorzeń wokół zęba.

  Więcej

 • Stomatologia dziecięca

  Najmłodsi pacjenci są dla nas szczególnie ważni, prowadzimy leczenie stomatologiczne dla dzieci od najmłodszych lat.

  Więcej

 • Ortodoncja

  Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Proste zęby to pasja naszych ortodontów.

  Więcej

 • Wybielanie

  Nasze zabiegi wybielania w bezpieczny sposób zaspokajają potrzebę posiadania białych zębów u najbardziej wymagających pacjentów.

  Więcej

 • Profilaktyka

  Wizyta higienizacyjna nazywana jest również wizytą profilaktyczną. W zależności od sytuacji pacjenta jej celem jest usunięcie kamienia, płytki nazębnej, przebarwień.

  Więcej

 • Chirurgia

  Wykonujemy bezbolesne zabiegi chirurgiczne o wszelkim stopniu skomplikowania, z należytą troską o komfort pacjenta.

  Więcej

 • Implantologia

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu implantów i protez zębowch. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy, bezpieczne materiały.

  Więcej

 • Implantoprotetyka

  W naszej klinice umożliwiamy odbudowanie brakującego uzębienia za pomocą implantów, dla stabilności i poczucia bezpieczeństwa przy każdej czynności.

  Więcej

 • Narkoza

  Rodzajem znieczulenia ogólnego, narkozy, które stosujemy w naszej klinice w trakcie leczenia stomatologicznego jest analgosedacja.

  Więcej

  Specjaliści

  • Agnieszka Peret

   Agnieszka Peret

   Lekarz Stomatolog, specjalista periodontolog

   Dyrektor Medyczny Atelier Uśmiechu, Periodontologia

   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej ukierunkowana na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie periodontologii.

   Więcej

  • Rafał Dębiński

   Rafał Dębiński

   Lekarz stomatolog

   Protetyka / Kompleksowe plany leczenia

   Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji.

   Więcej

  • Justyna Zub

   Justyna Zub

   Lekarz Stomatolog, Master of Science in Orthodontics

   Ortodoncja

   Ukończyła studia na kierunku lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

   Więcej

  • Anita Walczak

   Anita Walczak

   Właściciel Atelier Uśmiechu

   Higienistka stomatologiczna

   Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

   Więcej

  • Anna Barzyc

   Anna Barzyc

   Lekarz stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

   Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach.

   Więcej

  • Agnieszka Miszkurka

   Agnieszka Miszkurka

   Lekarz Stomatolog

   Stomatologia zachowawcza / Endodoncja / Stomatologia dziecięca / Protetyka

   Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej.

   Więcej

  • Marzena Pucek

   Marzena Pucek

   Lekarz stomatolog, Doktor nauk medycznych, Specjalista ortodonta II stopnia

   Ortodoncja

   Lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych z długoletnim stażem i specjalizacją I stopnia stomatologii ogólnej oraz II stopnia specjalizacji z zakresu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej.

   Więcej

  • Adam Kaczor

   Adam Kaczor

   Lekarz stomatolog

   Chirurgia / Implantologia / Mikrochirurgia

   Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym. Wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi mikrochirurgiczne w obrębie tkanek przyzębia poprzedzone dokładną analizą przypadku i precyzyjnym planowaniem za pomocą najnowszych technologii cyfrowych.

   Więcej

  • Rafał Dąbrowski

   Rafał Dąbrowski

   Lekarz stomatolog

   Endodoncja

   Lekarz dentysta z ponad 12- letnim stażem pracy. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwent Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

   Więcej

   Gwarancje w Atelier śmiechu

   Stosujemy najwyższe standardy jakości usług, dlatego możemy naszym pacjentom udzielić gwarancji na wykonywane przez naszych specjalistów zabiegi. Pamiętajcie, że to nie tylko od nas zależy, jak długo wasze uzębienie pozostanie w stanie idealnym, takim jak po zakończeniu leczenia. Po każdym leczeniu otrzymujecie od nas rekomendację i zasady gwarancji na wykonane usługi.

   3

   Na wypełnienia udzielamy 3-letnie gwarancji pod warunkiem wizyt kontrolnych i higienizacji w Atelier Uśmiechu co 6 miesięcy

   3

   Na leczenie kanałowe pierwszorazowe (pierwotne) udzielany 3-letniej gwarancji, nie obejmuje ona leczenia wtórnego

   3

   W przypadku odbudowy protetycznej, odbudowy na implantach udzielamy 3-letniej gwarancji

   100

   Dożywotnia gwarancja na implanty stomatologiczne

   Atelier Uśmiechu

   Atelier Uśmiechu

   O Nas

   Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

   Nota Prawna | Polityka Prywatności

   Metody Płatności

   Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


   MediRaty

   raty