Atelier Uśmiechu » Zespół » Rafał Dębiński

Rafał Dębiński

Lekarz stomatolog

  • Protetyka / Okluzja/ Kompleksowe plany leczenia

Absolwent anglojęzycznych studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Josefa Šafarika w Koszycach na Słowacji. Uczestnik wielu prestiżowych szkoleń i konferencji, ciagle podnoszący swoje kwalifikacje.

W trakcie studiów podyplomowych z protetyki Master Deegree- Master in Prosthodontics, Esthetics and Digital Dentistry w Sienie, Włochy.

Interesuje się i kształci w kierunku stomatologii estetycznej i protetyki.
W Atelier Uśmiechu zajmuje się odbudowami na zębach, wykonuje m.in. licówki, korony, mosty, a także prace na implantach.
W swojej pracy wykorzystuje skaner wewnątrzustny i aparat fotograficzny, aby starannie zaplanować leczenie Pacjenta z wykorzystaniem cyfrowego projektowania uśmiechu Digital Smile Design – DSD.
Niezbędnym narzędziem w pracy doktora Rafała jest również mikroskop oraz lupy stomatologiczne, dzięki czemu jego praca jest precyzyjna i minimalnie inwazyjna.

Swoim leczeniem dąży do osiągnięcia funkcjonalnego oraz zdrowego i pięknego uśmiechu u Pacjentów.

Certyfikaty

Certyfikat 1
Certy 1
Certy 2
Certy 2
Certy 4
Certy 5
Certy 9
Certy
Certy 8
Certy 6 2 1
Certy 7 2 1
Certy 10 1
Certy 11 1
Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty