Anita Walczak Higienistka Stomatologiczna Atelier Uśmiechu Warszawa Mokotów

Anita Walczak

Właściciel Atelier Uśmiechu

  • Higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Autorka książki pt. Sztuka mycia zębów wydanego przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami, co po kilkunastu latach pracy zaowocowało stworzeniem autorskiego protokołu opieki nad pacjentami.

Założyciel oraz Prezydent Stowarzyszenia Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej, najbardziej dynamicznie rozwijającej się organizacji higienistek stomatologicznych w Polsce.

Oprócz pracy klinicznej prowadzi działalność edukacyjną, publikuje artykuły, współpracuje jako expert z kluczowymi markami na rynku w zakresie profilaktyki. Prowadzi szkolenia, wykłady oraz konferencję.

Nieustannie podnosi swoje kompetencje, uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach. Zdobywa doświadczenie od zagranicznych specjalistów, uczestnicząc w kursach m.in. Włochy, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Szwajcaria.

Propaguje nowe standardy pracy higienistki stomatologicznej w zespole stomatologicznym. Na co dzień twórcza, kreatywna, otwarta na ludzi, optymistka z wielkimi zasobami energii.

Umów Wizytę

Anita Walczak - ZnanyLekarz.pl

Zarezerwuj Wizytę

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

MediRaty