Atelier Uśmiechu » Zespół » Joanna Śmiałkowska

Joanna Śmiałkowska Lekarz Stomatolog Stomatologia zachowawcza / Stomatologia dziecięca

Joanna Śmiałkowska

Lekarz Stomatolog

  • Stomatologia zachowawcza
  • Stomatologia dziecięca

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz stomatologii dziecięcej. Świetnie radzi sobie z najmniejszymi pacjentami, którzy chętnie podejmują leczenie.To często od ich obecności w naszym gabinecie rozpoczyna się leczenie stomatologicznej całej rodziny.

Doktor Joanna przykłada ogromną wagę do jakości prowadzonego leczenia. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty leczenia zachowawczego – prowadzi leczenie w powiększeniu i z użyciem najnowszych materiałów oraz koferdamu.

Stomatologia jest dziedziną medycyny, której rozwój w ostatnim czasie jest bardzo dynamiczny, wymaga to nieustannego dokształcania. Kluczowe jest bycie na bieżąco z wiedzą i postępowaniem leczniczym. Doktor Joanna od czasów studiów do dnia dzisiejszego nieustanie pogłębia wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach, webinariach i warsztatach.

Na co dzień pracuje z dorosłymi pacjentami jak i z dziećmi. Stara się przekazywać wiedzę stomatologiczną w sposób jak najbardziej przystępny i zrozumiały dla pacjenta. Przyjmuję pacjentów tak, jakbym sama chciała być przyjęta w gabinecie stomatologicznym. Dokłada wszelkich starań by każdy pacjent czuł się u niej na fotelu dentystycznym bezpiecznie i komfortowo.

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty