Atelier Uśmiechu » Zespół » Miriama Jozefiova

Miriama Jozefiova

Lekarz stomatolog

  • Stomatologia zachowawcza

Absolwentka studiów lekarsko-dentystycznych na Uniwersytecie Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach na Słowacji, które ukończyła w 2020 roku. W trakcie studiów uczestniczyła w konferencjach i kursach organizowanych przez Słowackie, Europejskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Stomatologii.

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym opartym na metodach minimalnie inwazyjnych, lecz dających maksymalną skuteczność. W codziennej pracy swoim standardem uczyniła wykorzystywanie lup i mikroskopu operacyjnego, dzięki którym zabiegi, których się podejmuje, wyróżnia wysoka dokładność i precyzja. Równie ważne jak jakość wykonanych prac, jest dla niej indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Doktor Jozefovia specjalizuje się w wykonaniu pięknych, naturalnych licówek kompozytowych, które spotykają się z wysokim zadowoleniem ze strony pacjentów. Wszystkie zabiegi wykonuje z wielkim zaangażowaniem i dbałością.

Pacjenta oraz stworzenie przyjaznej atmosfery, tak by współpraca z Pacjentem opierała się na wzajemnym zaufaniu, a wizyty w gabinecie stały się mile spędzonym czasem.

Rozwija swoje zainteresowania i umiejętności w kierunku stomatologii estetycznej i endodoncji. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach praktycznych.

Zakres leczenia:

  • leczenie próchnicy
  • odbudowy kompozytowe zębów
  • licówki kompozytowe/ bonding

Certyfikaty

Unnamed 11
Unnamed 14
Unnamed 18
Unnamed 13
Unnamed 17
Unnamed 19
Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty