Szkolenia dla Higienistek

Atelier Uśmiechu » Szkolenia » Szkolenia dla Higienistek

 

W Atelier Uśmiechu staramy się podnosić standardy stomatologii, prowadząc unikalne szkolenia dla asystentek stomatologicznych oraz higienistek. Cenimy profesjonalizm i doświadczenie, które zdobyliśmy dzięki wieloletniej praktyce w branży. Chcemy to przekazać innym specjalistom, oferując szkolenia praktyczne, które pomogą im udoskonalić swoje umiejętności oraz usystematyzować wiedzę.

Bogata oferta szkoleń dla higienistek i asystentek stomatologicznych

Szczególnie chcielibyśmy zwrócić uwagę na nasze szkolenia dla higienistek stomatologicznych. Ta unikalna oferta została zaprojektowana, aby pomóc higienistkom stomatologicznym rozwijać swoje umiejętności i wiedzę, dzięki czemu będą mogły skutecznie przyczyniać się do zdrowia jamy ustnej swoich pacjentów.

Oferujemy szkolenia takie jak:

  • profesjonalna wizyta higienizacyjna,
  • skuteczny instruktaż higieny jamy ustnej,
  • periodontologia dla higienistki stomatologicznej,
  • asystentka ortodontyczna w praktyce,
  • niechirurgiczne leczenie przyzębia,
  • wybielanie zębów,
  • fotografia w stomatologii.

Każde szkolenie jest zaplanowane w taki sposób, aby umożliwić uczestnikom praktyczne zastosowanie umiejętności i wiedzy, które zdobyli.

Przechodząc na stronę wybranego szkolenia, uzyskasz informacje o datach, miejscu i cenach najbliższych wydarzeń.

Nasza oferta nie jest skierowana do całych zespołów stomatologicznych higienistek, asystentek i lekarzy dentystów. Mamy możliwość organizacji szkolenia indywidualnego w interesującym cię zakresie.

Indywidualne szkolenia dla asystentek i higienistek stomatologicznych

Najbardziej intensywną i efektywną formą nauki, którą oferujemy, są nasze praktyczne szkolenia indywidualne. Uczestnicy mogą samodzielnie wybrać obszary, nad którymi chcą pracować, a program szkolenia jest dostosowywany do ich potrzeb. Te sesje prowadzone są w naszym gabinecie stomatologa w Warszawie – Atelier Uśmiechu, pod okiem doświadczonego trenera, a uczestnicy przyjmują samodzielnie 3 pacjentów na zabieg higienizacji.

Doświadczeni trenerzy i instruktorzy

Szkolenia prowadzi m.in. Anita Walczak, właścicielka kliniki stomatologicznej Atelier Uśmiechu i higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Anita Walczak jest również autorką książki pt. „Sztuka mycia zębów” wydanej przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie i założycielką Stowarzyszenia Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami, co po kilkunastu latach pracy zaowocowało stworzeniem autorskiego protokołu opieki nad pacjentami. Jej zaangażowanie w propagowanie nowych standardów pracy higienistki stomatologicznej jest cenne dla wszystkich, którzy biorą udział w naszych szkoleniach.

Szkolenie na temat niechirurgicznego leczenia przyzębia prowadzi Deepak Simkhada, jeden z najbardziej cenionych specjalistów w tej dziedzinie w Wielkiej Brytanii. Posiada 15-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami, często publikuje w czasopismach dentystycznych, analizując przypadki ze swojej pracy. Prowadzi własne kursy dotyczące periodontologii.

Atelier Uśmiechu to miejsce, w którym łączymy praktykę stomatologiczną na najwyższym poziomie z innowacyjnym podejściem do szkoleń. Zrób krok naprzód w swojej karierze stomatologicznej i zapisz się już dziś!

Po szczegóły zapraszamy na stronę www.anitawalczak.pl

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

PKO Bank Polski SA
nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty