Szkolenia dla Higienistek

Strona Główna » Szkolenia » Szkolenia dla Higienistek

 

Vademecum higienistki stomatologicznej - cz. I

Szkolenie prowadzone przez Anitę Walczak, dyplomowaną higienistkę stomatologiczną, autorkę książki „Sztuka mycia zębów” wydaną przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

Więcej

Vademecum higienistki stomatologicznej - cz. II

Szkolenie łączące w sobie solidną podstawę teoretyczną z częścią praktyczną. Dowiesz się o wielu nowoczesnych aspektach pracy higienistki. Poznasz najnowsze techniki oraz trendy w dziedzinie profilaktyki stomatologicznej.

Więcej

Vademecum higienistki stomatologicznej - cz. III

Celem szkolenia jest przegląd artykułów do chemicznej oraz mechanicznej kontroli płytki nazębnej dostępnych na rynku oraz dopasowanie do potrzeb pacjenta.

Więcej

Fotografia
w stomatologii cz. I

Fotografia jest nieodłącznym elementem współczesnej stomatologii. Umiejętność wykonywania potrzebna jest zarówno lekarzom, higienistkom, jak również asystentkom.

Więcej

Szkolenie Indywidualne

To najbardziej intensywna i efektywna forma nauki dla osób, które w krótkim czasie chcą polepszyć swój warsztat pracy. Uczestnik sam wskazuje obszar, nad którym chce pracować, a program szkolenia tworzony jest indywidualnie dla niego.

Więcej

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty