Atelier Uśmiechu » Zespół » Ewelina Olszewska

Ewelina Olszewska

Opiekun Pacjenta/ Office Manager

  • Asystentka / Rejestratorka medyczna

Współpracuje z Atelier Uśmiechu prawie od początku działalności.

Jako opiekun pacjenta w Atelier Uśmiechu, Ewelina doskonale radzi sobie w pracy z pacjentami, oferując im wsparcie i troskę na każdym etapie ich wizyty w gabinecie. Jej empatyczne podejście i zrozumienie pozwala pacjentom czuć się komfortowo i zaufać jej w trudnych chwilach.

Jej zaangażowanie i pasja do pracy sprawiają, że stale rozwija się w dziedzinie stomatologii, podążając za najnowszymi osiągnięciami medycznymi. Współpraca z doświadczonymi specjalistami w klinice daje jej możliwość poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Profesjonalizm, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz pozytywne nastawienie wnoszą harmonię i spokój do kliniki Atelier Uśmiechu, co jest doceniane zarówno przez pacjentów, jak i cały zespół lekarzy i personelu.

Atelier Uśmiechu
Atelier Uśmiechu
O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

PKO Bank Polski SA
nr konta: 12 1020 1068 0000 1602 0346 3627

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności
Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty