Porady

Czy warto zdecydować się na implanty?

Czy warto zdecydować się na implanty?

Implanty zębowe to nic innego jak zastąpienie naszych naturalnych zębów, które z różnych przyczyn, wypadły, zostały usunięte, czy konieczne było ich usunięcie, właśnie implantami, czyli protezami zębowymi, które w 100% są bezpieczne dla naszego zdrowia.

Dlaczego zatem tak duże ilości osób zastanawiają się, czy warto skorzystać ze wszczepienia implantów? Nie ma tutaj nic zdrożnego, to przez lata w społeczeństwie krążyły opowieści, jakie to strasznie drogie są tego rodzaju zabiegi, a w dodatku niebezpieczne dla nas samych. Bzdura i jeszcze raz bzdura. Dzięki implantom zębowym zmienia się całe nasze życie, miliony ludzi ma ogromne kompleksy poprzez swoje krzywe, niezdrowe, czy niepełne uzębienie. Nie da się wycenić szczęścia, tych osób, które zdecydowały się na implanty, w Atelier Uśmiechu, po zakończonym leczeniu jak pacjent widzi swój uśmiech, my widzimy często łzy radości na jego policzkach. Nie da się wycenić radości, pewności siebie, szczęścia, jakim promienieje osoba z pełnym, białym, wspaniałym uśmiechem. Tego nie da się przeliczyć na pieniądze ani na nic innego.

Tutaj kochani, nie można się zastanawiać, pierwsza wizyta do niczego was nie zobowiązuję, dajcie się namówić na wizytę, czy to w Atelier Uśmiechu, czy innym profesjonalnym gabinecie, a uwierzcie nam, że odmieni się całe wasze życie. Implanty nie szkodzą zdrowiu człowieka, pozostają neutralne, nie wpływają na nasz organizm, w sposób niekontrolowany, są w 100% bezpieczne i w porównaniu do protez ruchomych nie są uciążliwe.

Wybierajcie tylko gabinety, które stosują najlepsze jakościowo implanty, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty, profesjonalny gabinet i dobry implantolog z wieloletnim doświadczeniem zapewnią oczekiwany efekt.

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty