Porady

Jak znaleźć odpowiedniego dentystę

Jak znaleźć odpowiedniego dentystę

Lekarz stomatolog tak samo, jak lekarz rodzinny, pediatra czy chirurg, powinna być to osoba, której w pełni ufamy i jesteśmy w stanie powierzyć pod opiekę dentystyczną nas i naszą rodzinę. Lekarz dentysta, jak znaleźć odpowiedniego, czym się kierować, czy zaufać znajomym, czy opiniom w internecie, jak znaleźć odpowiedniego?

Opinie znajomych

Większość z nas ufa opiniom ludzi, których zna, znajomych, sąsiadów czy rodziny i bardzo dobrze. System poleceń jak tak mocno zakorzeniony w naszej podświadomości, że również w przypadku wyboru stomatologa ma on ogromne znaczenia. Pamiętajcie tylko, że zarówno wasi przyjaciele, jak i wy możecie mieć zupełnie inne oczekiwania, inne problemy, czy potrzeby, dlatego nie zawsze stomatolog specjalizujący się w somatologii zachowawczej, będzie odpowiedni dla osoby szukającej implantologa. Ufamy znajomym, bo warto, ale porównujemy zakres usług do naszych potrzeb.

Opinie w internecie

W dobie wszech panującego Internetu, portali społecznościowych, czy nawet portali oceniających, rekomendujących każdego rodzaju profesję, mamy ogromną możliwość weryfikacji stomatologa, już przed wizytą u niego. Tylko czy opinie pisane przez zupełnie nieznane osoby są odpowiednim źródłem informacji? I tak i nie, należy podchodzić do nich z ostrożnością, nie każde muszą być prawdziwe, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Tak jak nie możemy w 100% zaufać nawigacji samochodowej i powinniśmy się kierować zdrowym rozsądkiem, tak samo z opiniami w sieci, ufamy, ale zachowuję rozwagę.

Podsumowując, kierujcie się waszymi potrzebami, to znaczy zakresem usług, ceną, porównujcie ją do konkurencyjnych gabinetów, jak coś jest za tanie, często o 50% tańsze niż w innych gabinetach, to już powinna wam się zapalić czerwona lampka. Słuchajmy opinii znajomych, ale miejmy też świadomość, że nasze potrzeby często mogą być diametralnie innego od ich. Jak to w życiu rozsądek zapewni nam sukces.

Atelier Uśmiechu

Atelier Uśmiechu

O Nas

Atelier Uśmiechu to klinika stomatologiczna na warszawskim Mokotowie. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług i doświadczony zespół lekarzy specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały i nowoczesny sprzęt na światowym poziomie.

Nota Prawna | Polityka Prywatności

Metody Płatności

Gotówka, Karta, Przelew, Raty, Paydent- płatność odroczona na 30 dni


MediRaty

raty